Reklama

Nemáme hlídání, jak to snášíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka372
Stálice 74 příspěvků 17.01.18 13:22
Nemáme hlídání, jak to snášíte?

Zdravím maminky, pořád na mě doléhá to, že nemáme hlídání pro syna. Babičky chodí do práce a malého milujou, ale jen pošušňat a zase vrátit zpátky, Kolem mě si kamarádky užívaj, občas někam zajdou s manželem, na ples, welnes víkend a já to špatně snáším, že nikam nemůžem. I večery stojí za nic, protože syn se často budí a musím ho chodit utěšit. Budou mu v létě 3 roky. Jste na tom někdo podobně a jste s tím vyrovnané?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 17.01.18 13:28

@Katka372 bude lip neboj :kytka: my máme děti tři a hlídání žádné tak je to někdy na palici :zed:

flaus
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 17.01.18 13:28

U nás úplně stejný, navíc jsme přestěhovaný, takže ani kamarádky nemají jaký fungovat..no na druhou stranu nemám s kým na to pivo chodit, tak mě to ani nemrzí, ale s mužem si společně nevyrazíme..za 17 měsíců byla dvakrát na odpoledne a jednou na noc u babičky, teď bude možná podruhý, ale zase ráno tam musím být, protože malá není zvyklá a babička pak nemůže ani na záchod, aby nezačala vyvádět..a druhý prarodiče ani zkoušet nebudeme, mají svoje zdravotní problémy a věk a malá je divoch

Katka372
Stálice 74 příspěvků 17.01.18 13:36

Já vím, že jsou horší věci, ale nějak mě to poslední dobou hodně trápí. Navíc, jak nejsem v pohodě, tak malej zlobí hrozně, ale to opravdu jen se mnou. Jinak je hodnej a chytrej. Chtěla bych druhý dítě i proto, aby neměli velký věkový rozdíl, ale tohle mě odrazuje. Když nikdo nechce hlídat jedno, 2 už nepohlídaj vůbec.

mayunka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 17.01.18 13:39

Ahoj. Bud v klidu, my se odstehovali 200 km od rodiny a bydlime na vsi na samote. Nekam jit nehrozi @Katka372

Monchichik
Závislačka 4714 příspěvků 17.01.18 13:39

Mám tři děti a hlídání téměř nikdy. Prostě to tak je. Sežeň si nějakou chůvu, abyste mohli třeba občas na večeři.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1054 příspěvků 17.01.18 13:45

@Katka372
5let jsem se nevyspala. Syn chodí spát kolem 22h a sám vstává v 7, někdy i dřív. Přes den nespí. Čas na manžela od 23 do půlnoci a pak 6h spánku. Navíc za těch 5 let se nám několikrát otočil život o 360° a vše jsme museli ustát. Jsem vyčerpaná, ale snad už se nám povede jet na dovolenou all inclusive. Samozřejmě se synem. ;) Naposled jsme na bezstarostné dovolené byli před 8lety (tehdy jsme ještě děti neplánovali).

alialiali
Kecalka 170 příspěvků 17.01.18 13:46

Tak se střídejte s manželem - aby hlídal on a ty vyraž někam s kamarádkou nebo si sama zacvičit, na nějaký kurz atd.. vím, asi chcete s manželem sami, ale tak aspoň takto..

Relad
Kecalka 106 příspěvků 17.01.18 13:55

@Katka372 Buď ráda, že máš alespoň babičky, které na chvíli pomazlí a uleví Ti. Nám se narodí miminko v květnu, žijeme v zahraničí a nemáme tu vůbec, ale vůbec nikoho, takže následujících několik let se podíváme leda, tak do…temných míst :lol: :lol: :lol:

sepru
Kecalka 226 příspěvků 17.01.18 13:55

Ahoj, tak to sme na tom podobně. Našemu taky budou v létě 3 roky. Hlídání nemáme. Jedna babička nejeví zájem, teda když už na manželův popud přijde konečně jednou za dva měsíce nebo tam manžel jede tak akorát slyšíme „vyfoť nás ať si můžu dat fotku na Facebook“ a mě se svírá kudla v kapse..nebo že prý ho vůbec nevidí tak se jí boji apod..no za mě může prijit kdy chce ze začátku jsem i psala stav se apod. Podotýkám že nepracuje je v důchodu a zdravá, jen má hodnoty jinde… sebe a pes ( za toho by dejchala) jednou se hnal na Malýho, když mu bylo 1,5 roku a malej jen stál a říkal pejsek štěká a misto aby psa okřikla tak pomalu spustila na malýho ale ona ani o manžela nejevila zájem, je to skoda no…
A druhá babička ta by chtěla, ale je starší a po operacich kolen i krční páteře tak by to nešlo…jen jednou nebo dvakrát tam byl malej na 2h odpol. když jsem potrebovala pohlídat kvůli odvozu prace, ale jinak mám smůlu, a to mám ještě domáckou :(
Kamaradky jsou buď daleko 100-200km nebo pracujou..a upřímně jsem hotová :) nonstop dítě…s manzelem nikam nemůžeme buď on nebo já musíme být s malým.
Je to hodně těžký, sousedka má babičku i prababicku " funkční a hlídací třeba každý den i na noc" tak ji vždy jen tiše závidím :(
Pevný nervy všem, které jsou na tom jako my bez hlídání

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 17.01.18 14:01

@Katka372 Nechápu, proč si nezaplatíte paní na hlídání. Moje máma mi občas pohlídá, ale bydlí 450 km od nás, takže je to hodně nárazové a nedá se na to spoléhat. Já bych si z ní ani nechtěla dělat chůvu. Když se nabídne sama, tak proč ne.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 7103 příspěvků 36 inzerátů 17.01.18 14:01

My jsme od rodicu 200km, mam deti 3,5r a 18m, budi se oba. Ale u nas je fajn aspon, ze kdyz prijedem k rodicum, ja odevzdam deti a mam veget. Jinak soucitim :hug:
A to babicky nemaji zajem? :( vzit si je treba na cele odpoledne v sobotu?

Fima
Nadpozemská drbna 29226 příspěvků 16 inzerátů 17.01.18 14:04

Hlídání nemáme a děti máme 3. ;) Ano, jsou situace, kdy by se hlídací babička hodila, ale zvládáme to i bez nich. Počítala jsem s tím, když jsem si děti pořizovala, takže to nějak nevnímám. Prarodiče máme 100 km daleko a tak si berou děti o prázdninách, zato na víc dnů v kuse. Jo, pár let jsme na to čekali, ale pak máme týden jen pro sebe. I když aktuálně teda ne, teď máme zase miminko, takže musíme opět pár let počkat. :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 17.01.18 14:14

My mame dvouletacku a hlidani nemame zadny. Babicky nemame a dedecky naprd. Neda se nic delat. Ale s tim jsme do toho sli. Na wellnes apod budeme vyrazet zase az budou deti velky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 14:14

U nás je jedna babička 500 km daleko, druhá je zas ted často nemocná, takže by mě bylo prostě blbý, dávat ji na starost malé neposedné dítě, pokud si sama neřekne, že se cítí a chce.. Obě ho sice milujou, ale stejně. takže většinou jsme s prckem já nebo manžel, jednou jsme teda byli na plese, že babička pohlídala, to bylo minulý rok. Přes noc u někoho jiného nikdy nebyl. Popravdě, zatím s tím nemám problém, s jedním mi to přijde jako uplná pohoda, prostě kam se dá, berem malého sebou a že večer nemůžem jít někam mi ani tak nevadí. Máme kamarády, u kterých můžeme přespat, takže když malý zaspí, oslavujeme s nimi a nebo prostě plánujeme výlety, aby byli vhodné i pro prcka (má ted rok a půl) Navíc se dá naplánovat spousta činností, herny, cvičení, plavání… mě přijde, že jsem doma mnohem mín, než když jsem chodila do práce :lol: Zas manžel nemá problém občas prcka pohlídat, abych mohla vyrazit třeba chvilku posedět bez něj s kamarádkou. Já to tak prostě beru, dítě jsme si udělali my a i když hlídání potěší, rozhodně to není ničí povinnost a když prostě není, tak není. Já si teda zatím ty chvilky s malým užívám, ale ted nám možná přibude druhý člen do rodinny a to už bude mnohem horší, to zkloubit :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >