Nemáme ještě srdíčko, i když by podle doktoru už být mělo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeLaLuna
Povídálka 11 příspěvků 01.05.18 00:32
Nemame jeste srdicko ikdyz by podle doktoru uz byt melo

Zdravim mam problem :( 28.4. Jsem zacala brzy rano spinit hned jsem jela na pohotovost kde mi napsali urogestan a nejake vitaminy ze se uvidi. Dnes jsem byla na kontrole u sveho doktora kde mi rekli ze pri posledni kontrole 19.4. Těhotenství odpovidalo 5+2 a tudiz by pry melo dnes 30.4. Odpovidat 6+6 ale pry velikostne odpovida jen 6+1 a nevidi srdicko. Mam pry prijit ve ctvrtek 3.5. A kdyz pry stale nebude srdicko tak na vycisteni do nemocnice a mam si pry radsi rovnou sbalit jeste pred kontrolou. Je nejaka nadeje ze se srdicko roztluce? Nebo nemuze se treba jen vyvyjet trosku pomaleji ze by se objevilo pozdeji? Dekuji za kazdou zkusenost.

Příspěvek upraven 01.05.18 v 00:41

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

DeLaLuna
Povídálka 11 příspěvků 01.05.18 00:33

Omlouvam se za chyby pisu na mobilu

Brukita
Závislačka 4126 příspěvků 01.05.18 00:47

@DeLaLuna procti si tady prispevky. Ja bych teda urcite jeste pockala, absolutne bych nesla na vycisteni. Vis presne kdy byla ovulace? https://www.emimino.cz/…-na-uz-5795/

jege
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 01.05.18 00:48

Přečti si https://www.emimino.cz/…dicko-29725/ a nestresuj!

Brukita
Závislačka 4126 příspěvků 01.05.18 00:51

@DeLaLuna to spineni nepreslo v krvaceni? Moc drzim palce, at je vse v poradku :hug:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2267 příspěvků 01.05.18 01:02

Já měla za to, že srdíčko se může objevit do 8tt…?

DeLaLuna
Povídálka 11 příspěvků 01.05.18 01:15
@Brukita píše:
@DeLaLuna to spineni nepreslo v krvaceni? Moc drzim palce, at je vse v poradku :hug:

Nepreslo spis se mi zda ze uz prestalo uplne

DeLaLuna
Povídálka 11 příspěvků 01.05.18 01:16
@Brukita píše:
@DeLaLuna procti si tady prispevky. Ja bych teda urcite jeste pockala, absolutne bych nesla na vycisteni. Vis presne kdy byla ovulace? https://www.emimino.cz/…-na-uz-5795/

Takto bohuzel nevim :?

lachtanice86
Kelišová 5447 příspěvků 01.05.18 06:49

@DeLaLuna je tedy pravda že já měla jednou srdíčko už 6+1 a podruhe 6+4, ale přesně jsem věděla kdy byla ovulace. Já bych na zákrok ještě nešla.

růžový achát
Závislačka 3643 příspěvků 01.05.18 06:51

:hug: ať to dobře dopadne :hug:

mau-mau
Závislačka 3112 příspěvků 01.05.18 07:22

To spineni přestane nejspíš kvůli tomu utrouši. Je to progesteron, tak se nespustí krvácení. Taky jsem to tak měla. Bohužel- špatný konec :? DRŽÍM palce, ale moc bych to neviděla. Počkej třeba ještě týden :think:

Anitramm
Kecalka 111 příspěvků 01.05.18 07:59

Mám čerstvou zkušenost se ZT, začalo to špiněním..jenže to bylo už ve 13.týdnu a srdíčko bít přestalo. V 6+5 už nám bilo, ale opravdu záleží, kdy proběhla ovulace, mohlas to mít posunuté, tak je třeba plod mladší. Pokud nemáš bolesti, atd., počkala bych ještě aspoň týden. Stejně je to na přírodě, ta rozhodne.. Držím palce. :srdce:

Anyys
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 01.05.18 08:21

@DeLaLuna já měla v 6 nebo 7 tt mimčo menší o 6dní(a to jsem věděla kdy byla ovulace) měli jsme teda srdíčko, ale velikostne se do 13tt srovnalo krásně. Držím palce, ať to dopadne dobře

Ellabela
Ukecaná baba ;) 2303 příspěvků 01.05.18 09:33

Ja bych jeste nikam nechodila a pockala do 8.tydne. Ovulace mohla byt pozdeji.

DeLaLuna
Povídálka 11 příspěvků 01.05.18 12:53
Novinka

Tak prave jsem se vratila z nemocnice protoze jsem dopoledne zacala zase spinit a tentomrat hodne. Sestricka ma mnohem lepsi ultrazvuk podle me viděla i embryo coz doktor muj nevidel. Bohužel srdicko tez nenasla. Stale mam cekat do ctvrtka a pry by se do te doby melo objevit.. ale je to pry sance 50×50

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama