Nemáme se s kamarádem o čem bavit

25
7.11.20 19:13

Nemáme se s kamarádem o čem bavit

Ahoj s kamarádem se nemáme o čem bavit žádný téma…prostě občas někdo něco kecne a tak.. Chci se s ním bavit ale takhle to nejde je to jako mluvit s cizím člověkem nevím co si dovolit co ne atak… Proste je to jiný člověk já to věděla od začátku byli sme spolu 2× starsne se chci bavit ale téma nemáme furt… Známe se ale chvíli.. On je prostě úplně odlišný poradíte mi prosím moc někdo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1245
7.11.20 19:34

Jak jste se mohli stát kamarády když si nemáte o čem povídat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.11.20 19:36
@PeBa12 píše:
Jak jste se mohli stát kamarády když si nemáte o čem povídat?

Chtěl se sejít hned myslím že když sme spolu dvakrát venku a furt chce jít tak ho beru za kamaráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23713
7.11.20 19:45

Tak to není kamarád, ale maximálně známej. A co s člověkem, se kterým si nemám co říct? Nic, už se s ním znovu nescházej, co bys chtěla slyšet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14600
7.11.20 19:47

No tak se místo mluvení začněte líbat :-D

Případně holt vytáhni témata z her jako jsou table topics
https://dist8tm.org/…uestions.pdf

v češtině třeba něco takového má Petr Bakalář
https://www.databazeknih.cz/…cekani-32393

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
7.11.20 19:50

@veve56 A co by sis představovala za radu? Mame ti dát témata ke konverzaci? Těžko se radí když si nemáte co říct a když je tvůj příspěvek tak zmatený :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14600
7.11.20 19:52
@PeBa12 píše:
@veve56 A co by sis představovala za radu? Mame ti dát témata ke konverzaci? Těžko se radí když si nemáte co říct a když je tvůj příspěvek tak zmatený :roll:

no ono jde o dospívající, že. Takže dotyčný objekt zájmu prostě může být stydlivý moula. To fakt není důvod ho odepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23713
7.11.20 19:52

@Ou to mě taky napadlo, že když se s někým nedá moc mluvit, neznamená to, že by z toho nemohl bejt dobrej…ehm…ale nechtěla sem bejt lascivní :jazyk: :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.11.20 v 20:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
7.11.20 19:56
@veve56 píše:
Ahoj s kamarádem se nemáme o čem bavit žádný téma…prostě občas někdo něco kecne a tak.. Chci se s ním bavit ale takhle to nejde je to jako mluvit s cizím člověkem nevím co si dovolit co ne atak… Proste je to jiný člověk já to věděla od začátku byli sme spolu 2× starsne se chci bavit ale téma nemáme furt… Známe se ale chvíli.. On je prostě úplně odlišný poradíte mi prosím moc někdo :(

Tak mu dej předčíst Ještědské romány. To každého muže zaujme.
:mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.11.20 19:57
@Mar__tanka1983 píše:
Tak to není kamarád, ale maximálně známej. A co s člověkem, se kterým si nemám co říct? Nic, už se s ním znovu nescházej, co bys chtěla slyšet…

@Ou děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.11.20 19:58

@Ou dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
7.11.20 20:01

Není to kamarád. Je to stále cizí člověk, se kterým si nemáte co říct. Proč tak moc stojíte o to si ho udržet? Vždyť se s ním nemůžete cítit dobře. Ani on z vás asi není odvařený… Prostě to nechte být. Viděla jsem to tisíckrát a stejně to hodně rychle skončí - a je jedno, jak moc se ti dva snaží. Ti, co se k sobě vůbec nehodí, ti spolu čas nebudou chtít trávit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
7.11.20 20:05
@Ou píše:
no ono jde o dospívající, že. Takže dotyčný objekt zájmu prostě může být stydlivý moula. To fakt není důvod ho odepsat.

Ať už jste školáček, dospívající, nebo před důchodem, tak pokud Vám někdo sedne, bavíte se s ním hodiny, ani nevíte jak se to stalo… I u těch extra stydlivých to funguje tak, že se cítí v přítomnosti té osoby dobře, uvolněně a naběhne to. Pokud ne, zbytečně se tím okrádají o čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.11.20 20:21
@DeeDee.518 píše:
Není to kamarád. Je to stále cizí člověk, se kterým si nemáte co říct. Proč tak moc stojíte o to si ho udržet? Vždyť se s ním nemůžete cítit dobře. Ani on z vás asi není odvařený… Prostě to nechte být. Viděla jsem to tisíckrát a stejně to hodně rychle skončí - a je jedno, jak moc se ti dva snaží. Ti, co se k sobě vůbec nehodí, ti spolu čas nebudou chtít trávit…

Cítím se s ním jako s kamarádem akorát mluvíme jen občas proč by byl tedy cizi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
7.11.20 21:21

@Ou Já sem o odepsání nenapsala ani slovo. Jen nechápu co od nás chce slečna slyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama