Nemáme sex, je to kvůli špekům?

Anonymní
11.2.21 07:08

Nemáme sex, je to kvůli špekům?

Dobré ráno přeji všem..

Vždy jsem byla holka krev a mliko. Když jsem s manželem začala chodit, vše klapalo. Sex jsme měli 2× týdne a vyhovovalo nám to. Po těhotenství (cca 2 roky zpět) mi zůstalo 10kg nahoře a uvolněna kůže na břiše. Každý den se manžel nezapomene zmínit o mě váze.. že jsem „Macek“, ať si sundam plovací kruh když nejdu plavat, kdy budu rodit, proč mi nevyndali i to druhé dítě, ať se moc nehybu nebo se přestanu vlnit až zítra a podobné urážky.
Směje se tomu jak puberťák. Ale mě to teda moc směšné nepřijde. On přibral 15kg během našeho vztahu a já bych si nedovolila mu říct narazku na váhu.
Myslím si, že ty kila jsou důvod, proč po svatbě posledního půl roku spolu spíme jednou za dva měsíce. Častěji on prostě nechce.. Důvod mi říct taky nechce, prý to tak prostě má.
Proč si me bral, když se mu nelíbím? 😇
Proč nechce sex? Má jinou..? Achjo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4388
11.2.21 07:11
@Anonymní píše:
Dobré ráno přeji všem..Vždy jsem byla holka krev a mliko. Když jsem s manželem začala chodit, vše klapalo. Sex jsme měli 2× týdne a vyhovovalo nám to. Po těhotenství (2 roky zpět) mi zůstalo 10kg nahoře a uvolněna kůže na břiše. Každý den se manžel nezapomene zmínit o mě váze.. že jsem „Macek“, ať si sundam plovací kruh když nejdu plavat, kdy budu rodit, proč mi nevyndali i to druhé dítě, ať se moc nehybu nebo se přestanu vlnit až zítra a podobné urážky.
Směje se tomu jak puberťák. Ale mě to teda moc směšné nepřijde. On přibral 15kg během našeho vztahu a já bych si nedovolila mu říct narazku na váhu.
Myslím si, že ty kila jsou důvod, proč po svatbě posledního půl roku spolu spíme jednou za dva měsíce. Častěji on prostě nechce.. Důvod mi říct taky nechce, prý to tak prostě má.
Proč si me bral, když se mu nelíbím? 😇
Proč nechce sex? Má jinou..? Achjo.

No od neho to sedi, je to nefer takovou si te vzal. Co poradit, snazot se i kvuli sobe shodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6427
11.2.21 07:12

Je to dement no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
11.2.21 07:13

Asi na to není, ono ze začátku 2× týdně, taky nebylo moc často. Jestli někoho má nebo ne, to nevím. Někteří sex nepotřebují. A ty narážky, ty mu nic neřekneš, necháš si to líbit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 07:17

@Jolka86
Už nemá cenu nic říkat. Když jsem nadhodila že to brzo zhubnu, vysmal se mi do obličeje. Argumenty typu „odnosila jsem naše dítě“ taky se smíchem obejde. Rezignovala jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
907
11.2.21 07:21
@Anonymní píše:
@Jolka86
Už nemá cenu nic říkat. Když jsem nadhodila že to brzo zhubnu, vysmal se mi do obličeje. Argumenty typu „odnosila jsem naše dítě“ taky se smíchem obejde. Rezignovala jsem.

Přece si to nenecháš líbit, když on sám přibral 15 kg, asi to na něm jde taky vidět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25851
11.2.21 07:21
@Anonymní píše:
@Jolka86
Už nemá cenu nic říkat. Když jsem nadhodila že to brzo zhubnu, vysmal se mi do obličeje. Argumenty typu „odnosila jsem naše dítě“ taky se smíchem obejde. Rezignovala jsem.

Chci vidět muže, kterému se z argumentu „odnosila jsem naše dítě“ postaví :D
Nechala bych ho být, nedoprošovala bych se. Na sex není žádný automatický nárok ani v partnerství.
Zkus zhubnout a uvidíš.

Příspěvek upraven 11.02.21 v 07:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.21 07:23
@Anonymní píše:
@Jolka86

Manzel se k tobe chova jenom tak jak ty mu dovolis. Priste az bude kritizovat to obrat v zert a delej si legraci z jeho prirustku hmotnosti. Nesmis si nechat vse libit :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
94
11.2.21 07:23

On je moc špatně chová. To nejde ty nemůžeš toto mít doma. Ty budeš moc smutný po tom. On je tyranizujici a ponižující. Já byh šla pryč od něho. Ty jsi jistě krásná a uzasna, ty zasluzis někdo kdo bude to vidět! xx :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
11.2.21 07:25

Ona je na světě taková určitá sorta chlapů - najdou si ženskou, co má nějakou (podle nich) „vadu“, aby si na ní léčili svoje mindráky a šijou do ní a dělá jim to v podstatě dobře, protože je na tom někdo hůř než oni (navíc jí tak sníží sebevědomí, že jim neuteče).
Pak je určitá skupina mužů, co si myslí, že když budou dost dlouho rejpat, tak se ta žena nad sebou zamyslí a zhubne (větsinou to má opačný efekt a zena začne nenávidět jak jeho, tak i sebe).

Navíc to podají „s humorem“, takže když se to ženy dotkne, tak to „přeci bylo jen ze srandy, ty nemáš smysl pro humor?“

Sexuální život vám to asi nenavrátí, jestli má milenku, tak s tím nic moc nenaděláš, ale bylo by dobrý se vymezit. Klidně začít vařit zdravě (ale ať to jí i on) a sportovat (samozřejmě s jeho účastí, však taky přibral).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
11.2.21 07:27

To se stava casto, ten dojem, ze ty bysis mu to nedovolila rict, tak jakto, ze on si to dovoli :nevim:…to, ze ty si to nedovolis, neznamena, ze on taky ne. Proc mu rikas takove veci, ze zhubnes apod, kdyz to za 1. neudelas a za 2. tim vlastne uznavas, ze ma pravdu. Bud zhubni, nebo ho posli dopr.dele. Takhle, v tuhle chvili ho ignoruj, nebo mu oplat stejnou minci, a potom na sobe zacni pracovat, vymlouvat se po dvou letech, ze jsi mu odnosila dite…10kg je dost, mela bys s tim neco udelat, kvuli sobe, ne kvuli nemu…kuze na brise..no to je horsi..tak at ti zaplati plastiku, odstraneni kuze, misto kecu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52432
11.2.21 07:28

Přestaň být v opozici a dávat mu za pravdu a velmi zřetelně mu zcela na rovinu a bez náznaků řekni, že tě to uráží. Klidně bych vytáhla i argument, jestli on si všiml, že má taky 15 kilo nahoře, takže z jeho strany jsou takové řeči dost sprosté. Na druhou stranu bych se sebou začala něco dělat - ne kvůli němu, ale kvůli sobě, ono ze stavu holka krev a mlíko nabrat 10 kilo sice není žádná morbidní obezita, ale pěkné to nebude, a dva roky po porodu už bych se na dítě moc nevymlouvala (ne před ním, ale sama před sebou). Já bych od manžela upřímně chtěla slyšet, že už je to moc, ale - slušně, bez urážek a posměšků a ne denně, asi říká pravdu, ale říká ji jako hulvát. Klidně bych mu navrhla, že do toho jdeme spolu, neb on určitě sám vidí, že to taky potřebuje. Osobně myslím, že nedostatek sexu je ve vašem vztahu ten nejmenší problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5830
11.2.21 07:43

Ptáš se, proč si Tě bral, když se mu nelíbíš. U toho bych se zastavila a tuhle větu uvedla na pravou míru.

Na mě to působí tak, že když si Tě bral, tak ses mu líbila (nebo s Tebou přinejmenším neměl problém), protože (a to je podstatné) jsi měla o 10 kg míň a postavu (zřejmě) jinak pěknou (tj. žádná povislá kůže, třepající se maso, pneumatika kolem pasu, atd.).

Jenže ses vizuálně změnila a výsledek se mu už bohužel nelíbí. A ono je opravdu těžké (IMHO nemožné) si poručit, aby se nám něco líbilo, neřkuli nás to sexuálně vzrušovalo. Nebo snad Ty jsi snad toho schopná?

Souhlasím, že je to buran. Myslím si, že za tím vším je snaha říct Ti „dělej se sebou něco, takhle se mi nelíbíš“. Ale je hrozně primitivně podaná, že se ve finále míjí účinkem.
Takže být Tebou, začnu se sebou něco dělat, i když to asi není to, co bys chtěla slyšet.

Pokud jde o jeho vizuální změnu, tady bych si nejprve ujasnila, čeho chceš dosáhnout. Jestli se Ti (taky) nelíbí a po sexu s ním netoužíš, klidně mu vpal, že taky už dávno není žádnej Belmondo. Ale pokud chceš, aby s Tebou spal, tak nejprve shoď ta kila a uvidíš, co se stane. Pokud se jeho zájem obnoví, tak teprve potom bych případně tlačila na to, aby se i on dostal do formy.

Je ale potřeba počítat i s variantou, že na sex prostě není a že toho, co předváděl v začátcích vztahu, už nikdy nebude možné po letech dosáhnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
11.2.21 07:45

Je to debil. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7628
11.2.21 07:56

Neřešila bych manžela, řešila bych sebe a zda chceš zhubnout, nebo ne. Pokud ano, tak zhubni :nevim: a uvidíš, co bude dál. Sex bych řešila až jako poslední, ten se dá vyřešit jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat