Nemáme si co říct s partnerem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
103
23.6.22 14:50

Nemáme si co říct s partnerem

Holky, jsem s přítelem 22 let nějaký krize za námi nevěry a tak teď už je to z mé strany ve fázi jakoby alergie. Ale máme 2 děti o tu starší strach nemam ale té mladší je 6 a nevim jak to dá když to ukončim. Jen cítím, že se takhle nedá žít, jsem bez energie doma mě nic nebaví neni to život ale přežívání. Připadá mi že on by snad takhle žil do nekonečna. Řešili jste některá? Už jsme byli od sebe 2× ale to byla malá ještě malá nechci ji ublížit ale taky mám právo na štěstí ne? Díky za postřehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2280
23.6.22 15:14
@agnes0405 píše:
Holky, jsem s přítelem 22 let nějaký krize za námi nevěry a tak teď už je to z mé strany ve fázi jakoby alergie. Ale máme 2 děti o tu starší strach nemam ale té mladší je 6 a nevim jak to dá když to ukončim. Jen cítím, že se takhle nedá žít, jsem bez energie doma mě nic nebaví neni to život ale přežívání. Připadá mi že on by snad takhle žil do nekonečna. Řešili jste některá? Už jsme byli od sebe 2× ale to byla malá ještě malá nechci ji ublížit ale taky mám právo na štěstí ne? Díky za postřehy

Váš vztah je již vyčerpaný. Když na tom zapracujete, možná to spolu ještě nějaký čas vydržíte. Ale jenom tím budete oddalovat nevyhnutelný konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.6.22 15:28

@Pan Dan já už právě ani na něm pracovat nechci, nemám motivaci, nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
23.6.22 15:29

Co zkusit poradnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.6.22 15:32

@Velešínka3 to nemá cenu právě že já už asi ani nemám sílu, jsem z toho vztahu spíš vyčerpaná než aby mě nabíjel, nemáme si co říct a když už jo tak se chytnem nebo máme každý jiný pohled na danou věc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
387
23.6.22 15:38
@agnes0405 píše:
@Velešínka3 to nemá cenu právě že já už asi ani nemám sílu, jsem z toho vztahu spíš vyčerpaná než aby mě nabíjel, nemáme si co říct a když už jo tak se chytnem nebo máme každý jiný pohled na danou věc

Tak v tom případě ti řeknu jen, že existují partnerství, která skončila, když bylo dětem i míň než 6 let. Pokud v tom nevidíš budoucnost, tak není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.6.22 15:42

@Velešínka3 Jj asi to tak udělám chci začít žít, tohle je už jen pro oba trápení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
23.6.22 15:49
@agnes0405
@agnes0405 píše:
@Pan Dan já už právě ani na něm pracovat nechci, nemám motivaci, nic.

Spíte spolu? Pokud ne, je to konec. Já to dokázala po 23 letech, dvě deti. Úleva neskutečna. Úplně jiný život. Jsem ale zabezpečena a děti to vzaly dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.6.22 15:52

@Malá bobina jo? Tak to snad dam, nespime spolu ani ve stejny místnosti natoz spolu, on ný chtěl ale ja uz nechci to je na dlouhy psaní,
Takze deti to daly dobře? Jen se potrebuju asi ujistit ze to dam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
538
23.6.22 18:34
@agnes0405 píše:
„@Malá bobina“nespime spolu ani ve stejny místnosti natoz spolu, on ný chtěl ale ja uz nechci to je na dlouhy psaní,

a rekla jsi mu presny duvod, proc s nim nechces spat? Nektere princezny vypnou sex s “jsem unavena”, chlapek po case rezignuje a cely vztah jde do kopru. Jen proto, ze pravy duvod nebyl pojmenovan :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
23.6.22 18:40

Ono cekat, az mala nebude mala, neni uplne moudre. Clovek si mysli, ze male deti snaseji rozchod rodičů lepe, ale pravda je spis takova, ze v každém veku ho děti nesnáší dobře a jen se to jinak projevuje…
Pokud víte, že konec nastane a je to jen otázka casu, necekala bych…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.6.22 18:43

@NikaXS Jj to je pravda neni na co čekat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
23.6.22 19:14
@agnes0405 píše:
@Malá bobina jo? Tak to snad dam, nespime spolu ani ve stejny místnosti natoz spolu, on ný chtěl ale ja uz nechci to je na dlouhy psaní,
Takze deti to daly dobře? Jen se potrebuju asi ujistit ze to dam
Úplně přesně u nás. Taky jsme roky spali odděleně. Já to nebyla schopna rozseknout, všem jsem záviděla že mají normální vztah a sex. Ten můj ex to taky neřešil, měl mě rád a sex chtěl, já už pak ne. Samozřejmě se lze obětovat pro děti.
Mně pomohl krátký vztah s jiným mužem, abych si uvědomila, že přežívám.
Jsem finančně soběstačná a děti to zvládly protože s ex normálne vycházíme.
Nicméně jsem teď sama a partner se po 40 ce bude hledat těžko, to si uvědomuji.
To rozhodnutí je těžké, jdeš do nejistoty, pokud nikoho nemáš.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
23.6.22 19:19

@Malá bobina mám "kamarada co na me ceka dva roky :think: takže je to mozna i jednodussi rozhodnutí ale furt se nemuzu rozhoupat az jednou rekne ze ho to čekání uz nebavi a budu si to vyčítat takze asi ted nebo nikdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
23.6.22 20:15

@agnes0405
Je to trápení, chápu. Dala bych si pozor na to „hupsnutí“ hned do dalšího vztahu s oním „čekatelem“. Osobní zkušenost… Prožívám podobné.

Hodně sil a odvahu přeji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat