Nemáte někdo doma navíc hračku z Lamaze dečky?

1598
2.8.13 23:15

Nemáte někdo doma navíc miminko z Lamaze dečky?

Prosím, nemáte někdo navíc hračku z lamaze dečky miminko? Dnes jsme ho ztratili v Dinoparku ve Vyškově, mlj tříletý syn si ho brává do školky, aby tam mohl spát a je mu po něm smutno?
Je to červený látkový, tvar oválek a na něm nakreslené mdré miminko Lamaze pyramida se to jmenuje
Díky moc, doufám, že se to podaří, dejte mi prosím vědět, kdyby jste měli a mohli nám ho za úplatu přenechat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
3.8.13 01:05
@katkatel píše:
Prosím, nemáte někdo navíc hračku z lamaze dečky miminko? Dnes jsme ho ztratili v Dinoparku ve Vyškově, mlj tříletý syn si ho brává do školky, aby tam mohl spát a je mu po něm smutno?
Je to červený látkový, tvar oválek a na něm nakreslené mdré miminko Lamaze pyramida se to jmenuje
Díky moc, doufám, že se to podaří, dejte mi prosím vědět, kdyby jste měli a mohli nám ho za úplatu přenechat :kytka:

Já bych zkusila napsat přímo do Lamaze :think: Třeba se někdo chytne a pošlou vám to :hug: Zázraky se dějí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
3.8.13 01:08

@ireeenka Díky, to už mě též napadlo, psala jsem jim, zkouším to všude možně, snad to vyjde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.8.13 09:54

Jé to je krásná miminkovská deka, to jsem ještě neviděla, škoda, že už mi miminko odrostlo, taky bych jí chtěla. :pankac: :pankac: :pankac: Zakladatelko moc vám přeji ať miminko seženete. :andel: :andel: :andel: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.8.13 09:55

Co zkusit zavolat do toho Dinoparku? :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
3.8.13 14:02

Dinopark jsem uz zkousela taky, ale asi to nekdo sbalil z deti, je to mila hracka, cela ta decka s tema hrackama, mno ja doufam, ze se to podari, rikam si, ze treba uz nekomu ditko odrostlo a nehraje si s tim… no uvidime… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.8.13 14:28
@katkatel píše:
Dinopark jsem uz zkousela taky, ale asi to nekdo sbalil z deti, je to mila hracka, cela ta decka s tema hrackama, mno ja doufam, ze se to podari, rikam si, ze treba uz nekomu ditko odrostlo a nehraje si s tim… no uvidime… :mavam:

Drzim palecky. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.8.13 14:28
@katkatel píše:
Dinopark jsem uz zkousela taky, ale asi to nekdo sbalil z deti, je to mila hracka, cela ta decka s tema hrackama, mno ja doufam, ze se to podari, rikam si, ze treba uz nekomu ditko odrostlo a nehraje si s tim… no uvidime… :mavam:

Drzim palecky. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
4.8.13 22:43

@Kačenka 30 Díky, teda zatím to vypadá beznadějně, ale doufám, že třeba se začítkem týdne sem mrkne víc maminek :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
5.8.13 08:02

Chtěla jsem sem dát odkaz, ale to nejde tak přikládám foto, kde má ty své mazlíky, chybějící miminko je uprostřed, kdybyjste ho někde viděli, pošlete ho domů (nebo aspoň jeho bráchu) díky moc, čeká tu na něj malý Ondra :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
5.8.13 13:35

Pomoc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9201
5.8.13 13:42
@katkatel píše:
Pomoc :kytka:

a koukala jsi na mimibazar? třeba ji tam někdo bude mít na prodej, celé deky určitě ale možná i jen ty hračky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
5.8.13 14:15

:kytka: @Ankili aha dobry napad diky, mrknu tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1598
5.8.13 21:40

Nevíte někdo jaké jsou ještě jiné místa, kde se prodávají bazarové věci na netu??? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nicanica
7.8.13 00:37

My tu deku nekde ve sklepe mame, i ty figurky, ale nevim presne kde a jestli tam zrovna to mimi nechybi. Zitra se podivam a napisu ti sem, ale nevim, kdy me dvojcata nechaji prohledat sklep, tak vydrz :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama