Nevíte, kde sehnat tuto krávu?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenosnakocena
Kecalka 138 příspěvků 05.11.14 11:11
Nemáte někdo nebo nevíte kde sehnat tuto krávu?

Omlouvám se za plevelení diskusí, ale moc sháním hračku, kterou jsme měli doma, malá ji všude nosila. Kráva byla miláček nejmilejší, ale bohužel se nám podařilo ji ztratit na výletě. Umíte si představit to neštěstí, dcerce jsou 3 roky. Teď ví, že se ztratila, ale věří, že ji ježíšek přinese… nemohu stejnou sehnat, dostali jsme ji a nikde po obchodech jsem ji neviděla. Nemáte ji náhodou někdo doma, klidně i trochu špinavou? Ráda ji koupím. Děkuji za odpovědi, případně SZ.

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
tterka
Kelišová 5423 příspěvků 05.11.14 11:13

Obrázek by nebyl?

lenosnakocena
Kecalka 138 příspěvků 05.11.14 11:14

Snažím se nahrát a nejde mi to:(

lenosnakocena
Kecalka 138 příspěvků 05.11.14 11:19

Snad už úspěšně foto

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 05.11.14 11:30

Ježkovy oči, tu má známá, jen ale v jiné barvě. Řeknu jí, ať mrkne na štítek ;) jestli ji ale ještě má

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 05.11.14 11:47

Děti mají Sparkys medvídka, který má velmi podobný design, jako ta kráva… ale Sparkys svoje výrobky dost obměňuje, takže asi malá pravděpodobnost, že by ji ještě měli :think:

iv1987
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 05.11.14 12:09

Jemne sviti a hraje? Neter ted dostala uplne stejneho medvidka ze Sparkysu. Tak treba budou mit i kravu…

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 12:42

Kravu uz asi nemaji. My mame medveda

lenosnakocena
Kecalka 138 příspěvků 05.11.14 13:15

Takže sparkys, alespoň o trochu jsem se posunula… děkuji!
kráva nehrála ani nesvítila, byl to „jen“ plyšák, byla taková hodně měkká, dobře s ní spalo…

kalerina
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 07.11.14 19:51
lenosnakocena
Kecalka 138 příspěvků 08.11.14 09:49

Moc děkuji za odkaz, je to skoro ono, hned jsem paní zavolala:-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

„Odvolání podám, až mi Tereza zaplatí,“ říká právník Terezy

Soudce Šahzád Raza ve středu poslal Terezu Hlůškovou (22) za pašování drog na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >