Nemáte někdo osvědčený recept na citronové kuličky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stampulka
Závislačka 3184 příspěvků 11.12.16 15:52
Nemáte někdo osvědčený recept na citronové kuličky?

Manžel po mne rok co rok chce… Letos bych mu přání ráda splnila :-) Ovšem recept jsem kdysi ztratila a nemůžu najít.
Děkuji.

Reakce:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 11.12.16 16:01

Ty neznám. Počkám si. ;)

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20627 příspěvků 11.12.16 16:08

Taky se háčkuju :think:

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 11.12.16 16:09

I já :mrgreen:

Uživatel je onlineradkka
Generální žvanilka 20627 příspěvků 11.12.16 16:12

Asi nám bude muset manžel říct, kde takovou dobrotu jedl a sehnat recept :mrgreen:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2111 příspěvků 11.12.16 16:21

Tak mě to taky zaujalo, zkusmo jsem hodila do vyhledávače a vyjelo mi spoustu receptů na citronové MASOVÉ kuličky, to mě teda překvapilo :D Na cukroví byl pouze tento jeden https://varime-doma.cz/…ove-kulicky/ ale nějak mě použité suroviny zrovna nepřesvědčily, že bych to chtěla ochutnávat :? :)

Veve79
Echt Kelišová 9305 příspěvků 11.12.16 17:05

http://www.delicious-blog-lucie.cz/…kulicky.html ??

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 11.12.16 17:16

Máme doma zásobu citrónů… prosila bych recept pro úplné tro… tedy začátečníky :)

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 11.12.16 17:40

Také se priháčkuji

stampulka
Závislačka 3184 příspěvků 11.12.16 21:18

@Veve79 @Michelle_M Moc všem děkuji. Není to sice ten recept, ale možná jeden z nich zkusím. Možná se jmenovaly i jinak než „citrónové“, ale manžel o nich jinak nemluví.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >