Test pozitivní a pak negativní

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 26.01.18 08:19
Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Holčičky potřebuji poradit :? Myslela jsem, že se nám konečně po 2 letech také zadařilo. V sobotu v den před MS jsem si udělala digitální test Clearblue a byl pozitivní a ukazoval 1-2 týdny od početí. Druhý den na to, jsem si z odpol. moči udělala mamatest 10 a vyšla slabounká druhá čárka (ale byla viditelná, žádný duch). V úterý jsem zase zkusila mamatest z odpol. moči a stále slabá druhá čárka. Včera jsem to vše podpořila domácím těhot. testem z krve a byl také pozitivní, ale dnes ráno jsem chtěla zkusit test z ranní moči, značka Galmed a sněhobílo :,( Vím, že se nemá tak často testovat, ale bylo by to mé 1.těhu a na kontrolu jsem objednaná až příští týden, chtěla jsem jen zjistit zda HCG roste. Příznaky mám stále stejné, mírně bolí podbříšek, často chodím na wc, mám zácpu, jen bych řekla že mě přestala bolet prsa, ale větší jsou stále. Od středy mám ještě ke všemu chřipajznu :zed: Nemáte někdo zkušenost, že by HCG rostlo pomalu, nebo se mám obávat nejhoršího?

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

hehehe
Extra třída :D 11514 příspěvků 26.01.18 08:23

@Simuška123
Problém je, že máš pokaždé jiný test, když už chceš sledovat sílící čárku, musí to být pokaždé ten stejný, někdy ani stejná citlivost napsaná na krabičce nestačí a u každého se čárka projeví jinak. MS ti zatím nedošla, takže je to stále 50 na 50, musíš asi jen vydržet. Na příznaky nehleď.

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 26.01.18 08:27

@hehehe
aha, to já právě měla za to, že stačí když to bude stejná citlivost :nevim: ráno jsem malinko zašpinila, tak uvidím, třeba nakonec MS dojde :,( ale děkuji za reakci :mavam:

lokynka
Kelišová 5215 příspěvků 26.01.18 08:30

Tak nejlepší bys měla v laborce test z krve a po dvou dnech znovu a uviší, jestli se hcg zvyšuje.

Manicka14789
Povídálka 14 příspěvků 26.01.18 08:38

Ahoj, já svoje první těhotenství také dost prožívala, doslova od početí, já to měla tak, že jsem ho ale celé prokrvácela a tak jsem si hned asi ve 2. týdnu těhotenství zašla na krev a výsledek HCG jsem měla snad hned ten den, sice se za to něco platí, už nevím kolik, ale myslím že do 100ky to bylo… Jinak také vidím problém v tom, že každý test je jiný, já se testovala vždy jen GS mama test, je sice méně citlivý, takže na začátku byl je,,duch'', ale postupem času ta čárka nabývala sytosti. ;)

quinsley
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 08:50

Je to fakt 50:50.
HCG tak rychle nevyprchá, takže buď to je ranný potrat, který probíhal pomalu už od té soboty nebo je vadný ten poslední test.
Ta chřipka někdy muže bohužel potrat vyvolat.
Přeju ať to vyjde!

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 26.01.18 08:50

Děkuju moc holky. Já to nechám teď přes víkend trochu uzrát, hodím se do klidu a když MS nedojde, v týdnu si zajdu na krev a bude jasno. Mě bylo jen divné, že ten dnešní test byl úplně čistý bílý..čekala bych alespoň ducha

anonymni_prezdivka
Kecalka 345 příspěvků 26.01.18 08:56

1-2 týden po oplodnění si myslím tyto těhotenské příznaky ani nejsou… a přesně jak píše hehehe, problémem může být i různá citlivost různých testů. zůstala bych kdyžtak u jednoho…

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 26.01.18 08:57

Mě to teď takhle odešlo na nový rok.. Vyšel mi digital clear blue 12dpo. To byl asi vrchol hcg a pak už to jen stagnovalo až přišla ms. Na krvi jsem měla hodnotu 10 tak mi bylo jasné, že už to odchází.

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 26.01.18 09:03

@krispyna tak to bude nejspíš i můj případ :( a po jaké době došla MS jestli se mohu zeptat?

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 26.01.18 09:10

@Simuška123 V termínu, ale protože mám brzo ovulaci tak 16dpo. Měla jsem ducha od 9dpo a 12dpo clearblu 1-2 týdny a pak to tři dny ustalo až čtvrtý nebylo nic a přišla ms takže to bylo docela rychlé. Je dobré testovat stejným testem jakmile nesílí je něco špatně. Mě to do toho 12dpo opravdu skákalo nahoru. Máš ty testy od toho clear blue vyfocené?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19014 příspěvků 26.01.18 09:18

Za prvé netestuj různými značkami ;) Protože každý může mít jinou citlivost, to, že poslední test ukázal sněhobílo může znamenat i jen to, že není tak citlivý jako jiné.
Jinak samozřejmě je i možnost, že šlo o tzv. ranný potrat, biochemické těhotenství.
Taky se mi to stalo, slabě pozitivní test dva dny před MS, který sílil, ale asi dva dny po termínu MS slábl a pak menstruace dorazila s asi týdenním zpožděním.
Pokud nechceš investovat do krevních testů HCG s dvoudenním opakováním, tak si kup aspoň stejnou značku testů z moči

Simuška123
Kecalka 102 příspěvků 26.01.18 09:20

@krispyna Mám je vyfocené, ale opravdu jsou každý jiná značka. dělala jsem 1 digit. clearblue a dva GS mamatest z odpolední moči. Přidám foto

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 09:21

@Simuška123 a co zkusit znova ten digitální? :think:
jestli si ty další dělala až odpoledne, tak pak je jasný, že jsou ty čarky slabší, nehazela bych ještě flintu do žita, šance že to vyjde tu je :srdce:

Příspěvek upraven 26.01.18 v 09:24

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1886 příspěvků 26.01.18 09:23

@Simuška123 tohle se mi stalo loni v lednu - biochemicke tehotenstvi…tes­tovala jsem den po MS, ktera nedosla, duch…pak carka silila…pak jsem si chtela delat po tydnu a bohuzel jsem zacala spinit, na testu nic…volali jsme na pohotovost a tam mi rekli, at dojedu…jeli jsme tam, prohlidli me a rekli, ze je to pocinajici MS :nevim: odpo se to bohuzel rozjelo a odeslo to…pokud je tam neco spatne, pravdepodobne to odejde, ale spineni nemusi nic znamenat, ale samozrejme muze :nevim: a jak pisou holky, testovala bych stejnymi testy…sice jde i o citlivost, ale taky ma kazdy test jinak barviva…drzim palce :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama