Nemáte některá tuhle kabelku? Pokud ano, jste spokojená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jančakecalka
Generální žvanilka 21753 příspěvků 29.01.18 13:09
Nemáte některá tuhle kabelku?Pokud ano,jste spokojený?

https://www.zaspas.cz/…tni-kabelky/
Nemáte některá nějakou? Moc se mi líbí, tak váhám, kterou… :think: ;)

Reklama

Reakce:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 29.01.18 13:18

Nemám, vypadají pěkně, ale tvarem jsou pro mě hodně nepraktické.

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 29.01.18 13:20

Ja bych si tam teda vubec nevybrala :?

Jančakecalka
Generální žvanilka 21753 příspěvků 29.01.18 13:21
@Paralenka červená píše:
Nemám, vypadají pěkně, ale tvarem jsou pro mě hodně nepraktické.

Pro mě zase jo, já miluje tyhle tvary u kabelek.Jen ted váhám, jestli nějakou přímo přes rameno nebo s většími uchy, aby se dala nosit jen v ruce a nebo i přes rameno :think: Jinak mám i tašky větších rozměrů, ale dost často nosím právě takovéhle, no. Neumim se rozhodnout :)

Jančakecalka
Generální žvanilka 21753 příspěvků 29.01.18 13:21
@Anna85 píše:
Ja bych si tam teda vubec nevybrala :?

Každej má jinej vkus ;)

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 29.01.18 13:25

Tak já tašky, co se dají nosit jen přes ruku nenosím, ruka by mi upadla.
Teď sháním nějký pěkný černý cross body bag a ne a ne se mi nějaký líbit.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21753 příspěvků 29.01.18 13:28

@Paralenka červená Na ty jsem koukala před Vánocema, ale taky jsem si nevybrala, tak mi Ježíšek místo toho donesl batůžek, kterej jsem měla vyhlídlej už dlouho :)
Já tašku vyloženě jen do ruky taky moc nenosím, ale někdy se mi prostě zachce, když jdu někam sama a nemam moc věcí sebou. Spíš nosim tašky rozměru, aby se mi tam vešly desky A4,který dost nosim poslední dobou.

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 29.01.18 13:33
@Jančakecalka
@Jančakecalka píše:
Každej má jinej vkus ;)

Pravda :)

Heivka
Závislačka 2899 příspěvků 29.01.18 13:44

Mám podobný typ kabelky, je moc krásná, určitě byla i pěkně drahá (dárek od mojí babičky) ale nepraktická. Leží mi ve skříni a tak 2× do roka ji vytáhnu třeba do divadla. Ona ta taška je sama o sobě docela těžká a když do ní hodím základní nezbytnosti (peněženka, telefon, klíče, papírové kapesníčky a léky) tak už se v ruce pěkně pronese, ta moje má i řemínek přes rameno, ale nevypadá to hezky. Moje oblíbená je hadrová kabelka na A4 s popruhem přes tělo.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21753 příspěvků 29.01.18 13:48

@Heivka Hadrovku na rameno mám, ale chtěla jsem si pořídit nějaký lepší kousek a tady ty se mi líbí. To, že je těžší, s tím počítám, vzhledem k tomu, z čeho je vyrobená. Nenosila bych jí každý den, takže by mi to nijak neva. :) jen se nedokážu rozhodnout kterou :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama