Nemáte nikdo zkušenosti s rychlým rande.

jujingova
27.1.16 19:46

nemáte nikdo zkušenosti s rychlým rande.

Ahoj. Nemáte někdo zkušenosti s rychlým rande. Probíhá to tak, že se sejde třeba 10 mužů a 10 žen popovídají si 3 minuty a pak se vyhodnocují nějaké sympatie.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
27.1.16 20:03

To jsem videla jen ve filmu :lol:
S kamaradkou jako zabavu, legraci jo, jinak nevim-urcite bych tam nesla s velkym ocekavanim :nevim:
Ale tak osud je mrska a treba zrovna tam ten pravy muze byt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jujingova
27.1.16 20:04

Zkusím to a uvidím, ale přijde mi to lepší než klasická seznamka na internetu

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
27.1.16 20:13

Kolegyně byla, ale je to jiná věková kategorie, 58 let jí je a neseznámila se. Bylo tam prý víc žen než mužů, byla z toh dost zklamaná. Ale přisuzovala to té kategorii, ta setkání jsou prý jen 1× ročně, protože není zájem, u mladších ročníků je to prý jiné, lepší, ale osobní zkušenost nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
jujingova
27.1.16 20:16

Já spadá do věkové hranice je mi 28 let. jsem zvědavá jak to dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
367
27.1.16 20:16

Kamarádka (31 let) byla a říkala, že jiskra teda nepřeskočila, ale jinak to bylo v pohodě a důstojnosti - samí normální chlapi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jujingova
27.1.16 20:24

Aha. no jsem zvědavá, ale jak jsem psala pořád lepší než klasická seznamka.

• Nahlásit
  • Citovat
13779
27.1.16 20:28

Ja to videla ve filmu. Ono to fakt existuje? :mrgreen:
Ale urcite to zkus, co ty vis, treba tam ten pravy fakt bude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
27.1.16 20:31
@dehors píše:
Kamarádka (31 let) byla a říkala, že jiskra teda nepřeskočila, ale jinak to bylo v pohodě a důstojnosti - samí normální chlapi.

@jujingova

Já nemám zkušenost se žádnou seznamkou, nicméně si myslím, že aby to klaplo hned napoprvé by byla spíš velká náhoda. Nicméně ti fandím k tomu rozhodnutí a držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
7862
27.1.16 20:51

Samozrejme, že to existuje :) je to třeba konkrétně v Praze rychlyrande…zadej do googlu…bohužel chlapů je vždycky méně no :roll: ale v tvoji vekovy kategorii to ještě jde v pohodě :palec: starší ženy mají fakt větší problém, protože ty muži chtějí vždycky mladší :zed: jak jinak že :lol:
Hodně štěstí při hledání :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
27.1.16 20:52

Ja tam jednou byla, asi 10 žen+10 chlapů, na hovor byla docela krátká doba, myslim jen pár minut, takže závěry se z toho moc dělat nedají, nicméně fakt teda je, že i za těch pár okamžiků bylo u některých protějšků okamžitě poznat že nejsou duševně v pořádku… takže určitě fajn v tom smyslu, že se člověk nezdržuje dopisováním a scházením se s někým, kdo je fakt uplně mimo. Tady tyhle jedince vyloučíš velmi rychle a přitom bezpečně, nemají na tebe žádný kontakt… To je asi hlavní výhoda bych řekla. No pokud se ti tam někdo zdá sympatický a ty jemu taky, dostanete na sebe od pořadatele kontakty a můžete se sejít soukromě a poznat se víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama