nemáte zkušenost s Bebou Premium 1 ?

456
1.8.06 21:02

nemáte zkušenost s Bebou Premium 1 ?

Ahojky holky, malá mi postupně odmítá Nutrilon Omneo, chtěla bych přejít na Bebu premium 1, je to novinka, nemáte některá s ní zkušenosti? Jiná mléka nám moc neseděla a to je jediné, které jsme nezkoušeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

111
1.8.06 21:12

A zkousela jsi Nutrilon Premium? My jsme zacinali s Bebou Start a katastrofalni zacpa. Po par dnech jsme presli na Nutrilon Premium a parada!!

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.8.06 21:16

Ahoj
Tomášek je na UM od narození a to na Bebě Premium 1, moc mu chutnala, ale pořád trpěl zácpou. Zelená tvrdá hovínka s kterými si neuměl poradit. Problémy vyřešil až Nutrilon A.R. Tim ale nechci Bebu odsoudit, je to asi hodně individuální a znám plno maminek a miminek, které byli s Bebou moc spokojené. Určitě to chce vyzkoušet. každému vyhovuje něco jiného.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.8.06 21:18

Koukam, že nejsme se zácpou jediní :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
1.8.06 21:19

My jsme Nutrilon Premium zkoušeli, ale malá mohla každou hodinu vypít 200 ml a pořád byla hladová a ještě pořád měla hrozné boleníčko. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
1.8.06 21:21

Jinak to Omneo je super na zácpu, ale už jí přestává chutnat, je totiž hořké. Jinak kaká každy den a má to krásně řídké, jinak měla po vše zácpu. No a Nutrilon A.R. mi zvracela ze všech mlíček nejvíc. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.8.06 21:27

To je dobře vidět, jak je každé dítě jiné. Mě malej Bebu ublinkával po každém jídle. Trošku, nic co by se muselo řešit, ale od té doby co je na Nutrilonu A.R tak neublink ani jednou!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
1.8.06 21:39

No Beba Start je obohacená železem - takže zácpa jasná…

U nás nakonec jela Beba s Omneem 1:1 :-) Beba pro chuť a Omneo na bříško - ale my byli fakt extrém…

• Nahlásit
  • Citovat
456
1.8.06 21:41

Naše malá je taky hrozná cíťa, buď má zácpu nebo blinká. PO Omneu „jenom“ blinká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.8.06 21:44

Tak to se nedivim, Omneo jsem ochutnala, protože ho malej vůbec nechtěl a skoro jsem ublinkla taky:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
1.8.06 21:46

Já bych taky ublinkávala. :D :D :D :D :wink: bleeeee, nejspíš by mě chytl žlučník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.8.06 21:50

Lituju miminka, která musí baštit H.A mléka, ty jsou prý ještě na chuť horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
1.8.06 21:53

jo, jo, to mi taky papali. Čím jsou starší, tím jsou mlsnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1473
2.8.06 07:03

My Bebu 1 Premium baštíme a v pohodě. Ublinkáváme, to jo ale to malá dělala i po Nutrilonu a po něm měla zelené kakání. Po Bebě bylo kakání zase v pohodě. Chce to vyzkoušet.
Ryšavka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
2.8.06 07:56

Ona je to novinka, snad ji tady budou mít, škoda, že nepropdávají nějaké vzorky, hned bych je koupila.
Díky za rady . :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama