Nemáte zkušenosti s tímto průběhem nachlazení ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lara54
Povídálka 32 příspěvků 25.01.19 18:27
Nemáte zkušenosti s tímto průběhem nachlazení ?

Zdravím, holky.
Přijde mi, že mám chřipku tak trochu obráceně :D minulý týden v sobotu mi začala rýma a mám ji doteď. Za ten týden se skoro nezlpešila. No ale od včerejška večera mám zvýšenou teplotu a bolí mě kosti a klouby.. Přece kdybych měla chřipku, tak mám nejdřív horečku a pak až se přidává rýma, ne? :lol: Neměla jste to některá z vás takhle?

Reakce:
Elenentka
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 25.01.19 18:32

Ano, a byl z toho zánět ledvin. Tím nechci říct že máš zánět ledvin ty :-)

Ale prostě může to být prakticky cokoliv.

Uživatel je onlinemroe
Neúnavná pisatelka 15077 příspěvků 25.01.19 18:36

Chripka to neni urcite. Ma uplne jiny prubeh a projevy. Proste nachlazeni.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50709 příspěvků 4 inzeráty 25.01.19 18:46

Normální viroza

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 25.01.19 18:58

Normální viróza.. Klasická chřipka se od virózy liší jen podstatným, že při ní jsou typické teploty až kolem 40°C. Já třeba prodělám virózu dvakrát do roka a opravdovou chřipku jsem měla snad dvakrát v životě.

Karleon
Kelišová 5511 příspěvků 25.01.19 19:29

Taky to tak mívám, když s nachlazením chodím do práce a tělo už je vyčerpaný. Pak mě to konečně donutí zalehnout.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >