Nemáte zkušenosti s touto kosmetickou značkou Skeyndor?

10
5.2.20 14:16

Nemáte zkušenosti s touto kosmetickou značkou?

Krásný den všem,
nemáte prosím některá zkušenosti s kosmetikou Skeyndor? Konkrétně se mi jedná hlavně o hydratační krémy a oční okolí. Potřebuji hlavně dobrou hydrataci a prevenci začínajících vrásek (právě v očním okolí). Pleť mám jemnou, 25+, neproblematickou, spíše sušší. Ráda bych tuto značku zkusila, ale než si něco objednám… Víte jak.
Na internetu jsem k jednotlivým produktům moc recenzí nenašla.
Za každý Váš příspěvek budu moc ráda. I za případné odzkoušené alternativy. Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15955
5.2.20 14:32

@Jay1234 O tom jsem taky nic moc nenačetla. Ale teď zkouším Oxyenergy a zdá se mně to fakt dobré. Podle měření mám opravdu suchou pleť. Takže mám něco na hloubkové čištění a potom hydratační tonikum. A pak se údajně nějak míchají krémy přímo na tvojí pleť, ale to už je darda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
13995
5.2.20 15:38

No, stejný efekt ti udělá dobře vybraný produkt bez rádoby high-end přirážky.

Primárně se potřebuješ chránit před sluncem a prostě něčím hydratovat, ale klíčové hydratační účinky nemá ten zrovna nejnověnšjí zázračný nesmysl, ale glycerin, kys. hyaurlonová, kolagen, vitamín A/retionidy a podobně. Plus vitamín C - ale ten nechceš do očí a očního okolí, protože štípe… A tyhle suroviny najdeš prakticky ve všech cenových relacích kosmetiky, jen si chceš vybrat ty, co obsahují co nejméně dráždivých věcí.

Není ani potřeba speciální oční krém - kde máš přirážku za malé balení a nápis oční krém - pokud se naučíš rozumět ingrediencím a víš co tě dráždí a co ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama