Německé plenky Babydream

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 2 inzeráty 25.11.13 17:01
Německé plenky Babydream

Ahoj maminky, máte prosím zkušenost s těmito plenečkami? Jsou lepší jak ty naše DM Babylove? S těmi nejsem spokojená, příjde mi, že maličká je pořád ve vlhku.

Děkuji za odpověď.

maminka

Jak maminky hodnotí Rossmann Babydream plenky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 44721 příspěvků 25.11.13 17:20

Babydream se tu normalne prodavaji v Rossmannovi, ne? Vyzkousej, nejsou nijak drahe a prijdou mi v pohode, prodavaji i vzorky po dvou kusech za par korun.

Rosemary296
Povídálka 33 příspěvků 25.11.13 17:23

Mě přijdou mnohem lepší, než ty Babylove z DM. Babylove mají být myslím ekologické, ale bohužel, zdá se mi, že hůř sají vlhkost a nemají pružné pásky. Babydream mi vyhovují a kupuji je když zrovna nikde nenarazím na akci na Pampers.

Hadumi
Extra třída :D 13699 příspěvků 25.11.13 17:49

Mně přišly ty pleny úplně stejné a i stejně víceméně vypadají.

Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 2 inzeráty 25.11.13 18:06

Mám možnost je kupovat za 320,– Kč/92kusů
Za kolik se prosím prodávají normálně v obchodě?

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.13 18:06

Kup kdyžtak ten vzorek po 2 kusech, ať nejsi tak zklamaná jako já. Od Babydreamu beru kaše, ubrousky, spoustu dalších věcí, a le pleny mě teda pěkně zklamaly. V takovém mokru jakém byla malá v těchto plenách, to jsme ještě nezažila u žádných plen. Lepší jsou pro mě ty nové, nějaké supersavé od Babydream, 35 jich stojí asi 160-170,– Kč, ty jsou sice trochu savější, ale stejně to žádná hitparáda není. Ale já jsem na savost náročná, někomu to třeba stačí. Za mě nejlépe sajou z Alberta ty Euroshopper a Hugges, ale u těch alberťáckých to zase není o pružných páskách, a podobných věcech, což ale já neřeším u pleny. Pro mě nejdůležitější savost. Takže když máš možnost, a ta tam je, kup si ty 2 kusy a uvidíš. Já myslela, že je hodím do koše. nakonec jsem ten balík spotřebovala, ale musela jsme přebalovat snad co půl hodiny :zed: :zed: :zed:

Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 2 inzeráty 25.11.13 18:15

Bavíme se o těchto plínách, jo?

Nina Filipi
Kelišová 7331 příspěvků 2 inzeráty 25.11.13 18:16

Pro mě jsou nejhorší ze všech BABYLOVE a ŠMOULÍ Z ALBERTU
to jsou takový hrůzy, že mě jde z toho omejt!! mám doma ještě 1,5 mega balíku…a modlím se abychom je už dobraly!!!

Anniee
Kecalka 138 příspěvků 25.11.13 18:21

@Nina Filipi Jestli kupuješ plenky v Německu, tak zkus plenky a komplet celou kosmetiku Mamia. Lepší plenky, vlhčené ubrousky a krém jsme v životě neměla. Malé protekly komplet všechny Pampers, jedny z DM (už ani nevím název, ale jsou známé) jí rozedřely celé bříško, tyhle fakt bomba. Neprotekly nikdy a malá nebyla nikdy zapruzená :palec:

ugluk
Hvězda diskuse 44721 příspěvků 25.11.13 18:52

Zalezi na tom, jakou velikost (vel. 4 maji po 80 kusech, 3 nevim, tech 92 je moznych). Tohle dvoubaleni se tu taky prodava cca za 320, takze jestli ti budou vyhovovat, klidne je kupuj v Rossmannovi.

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.13 19:07
@Nina Filipi píše:
Bavíme se o těchto plínách, jo?

myslím, že ty naše mají jiný obal :think: :think: :think: ale nechci mystifikovat. No a taky jsme slyšela, že i stejnou věc stejné značky vyrábí jinou kvalitu pro ČR a jinou pro Německo. T5eba když je koupíš i v Němemcku, tak to bude úplně jiný level :nevim: :nevim: :nevim:

C.H.
Závislačka 2708 příspěvků 25.11.13 21:25

Já je používala na malého - teď 3 roky. A opravdu rozdíl té samé značky v ČR a Německu je. Ty pro ČR byly tvrdší, naducanější, materiál horší. Savost byla pro nás super. Plenu pročůrnul až v okamžiku, kdy byla třeba větší velikost. Druhého chci látkovat a nakoupila jsem si v Německu novorozenecké i dvojky, než se odhojí pupík.

131105
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 06.02.14 18:27

Tak to jste mě holky dostaly já myslela, že je vozí přímo z Německa? :think: jinak jsme s plenkami spokojeni

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 06.02.14 18:31
@sad 1 píše:
myslím, že ty naše mají jiný obal :think: :think: :think: ale nechci mystifikovat. No a taky jsme slyšela, že i stejnou věc stejné značky vyrábí jinou kvalitu pro ČR a jinou pro Německo. T5eba když je koupíš i v Němemcku, tak to bude úplně jiný level :nevim: :nevim: :nevim:

Ano, to je pravda, Huggies už v Německu nekoupím, ale Babydream v Rossmannovi jsou úplně něco jiného, než ta hrůza tady v ČR. Huggiesky byly taky jiná třída.

blanch82
Kelišová 6571 příspěvků 12.02.14 13:48

Německo je úplně jiná kvalita, tam jsem kupovala i kauflandovský a byly skoro jako pampers tady, jen nevoněly. Jinak tu mamia značku mi teď jedna maminka doporučila, kolik ty vyjdou v německu a kde je kupujete? @Anniee

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >