Německo je největší bordel v Evropě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Božislava
Závislačka 3154 příspěvků 04.06.19 01:49
Německo je největší bordel v Evropě

Abychom mohli hovořit o tom, co se děje v Německu, musíme odtajnit zdroje informací. Jedná se o nově zvolené německé europoslankyně za Stranu zelených a řadu publikací v respektovaných německých novinách. Tyto zdroje rozhořčeně říkají, že se Německo stalo největším bordelem v Evropě. Podle nich je to proto, že prostituce je v Německu přijatelná a navíc výdělečné řemeslo, které přináší tučné zisky do státního rozpočtu, protože jsou z něho placeny daně. Také se říká, že německé agentury práce právně nutí mladé německé ženy k prostituci. To vše v souladu s lidskými právy. Jedna z obětí je i 19letá rodačka z Augsburgu. Když si přečetla obsah dopisu z agentury práce, tak si musela nervózně chytnout za ruku své překvapené matky. Investigativní novináři dosvědčují, že odmítnutí návrhu od úřadu práce může vést k ukončení dávek v nezaměstnanosti. Prostituce je legální řemeslo a tak je vedeno v seznamu povolených povolání. Samozřejmě existuje právo nepřijímat dávky, pokud jste například matkou jednoho nebo více dětí a odmítnete nábídku agentury a jste bez jakéhokoliv příjmu, budou vaše děti s nejvyšší pravděpodobností odebrány úřady a odvezeni německými opatrovníky do nových domovů. V Německu je obrovský počet bezdětných párů toužící po adopci dítěte. Existuje mnoho Němek, které překvapivě k takovému neočekávanému obratu osudu vůbec nic nenamítá. Takže asi půl milionu německých žen je zapojeno do prostituce jako druhého příjmu v rodině, aby si mohly naspořit na dovolenou, nebo si prostě zvýšit svoji životní úroveň. Pokud to chce německá žena provést, tak si prostě pověsí červenou lucerničku nad vchodem svého bytu a dá příslušné oznámení. Posvátná povinnost je samozřejmě prohlášení daňovému inspektorátu o druhém příjmu z této tvrdé práce. Opakované protesty proti současnému stavu nemohou změnit status quo. Nyní jde o naše nešťastné krajanky v Německu, které vůbec netuší o všech pravidlech žijící v této zemi - ať už trvale nebo jen přechodně. Netuší, že německá policie může vtrhnout do jejich bytu a odvést děti pryč. Jsou naše krajanky v Německu ochotné riskovat sebe, své děti, své svědomí, morálku a fyzické zdraví? Nemůžeme také přehlednout nedávné případy masových znasilňování německých žen muslimskými migranty v Berlíně a v Kolíně nad Rýnem. Podle všeho cizáčtí zločinci si prostě špatně vyložili německé zákony. Prostě nechápali, že nemají právo se chopit místní ženy a odtáhnout ji do temného zakoutí. Nechápali, že by pro ně bylo mnohem jednodušší se vypravit do prvního bordelu, kde by si vybrali Árijku, která by se jim líbila a to za velmi nízkou cenu, která je migrantům jako příjemcům německých sociálních dávek k dispozici. Chudí migranti prostě nejsou informováni o svých právech. Na jaře letošního roku u německo-švýcarských hranic visel billboard, na kterém byla zobrazena plačící blondýna, která byla těsně pod postavami migrantů. Nápis na billboardu zněl: " Násilí trvá pět minut. Rasismus trvá celý život." Mnoho lidí na sociálních sítích diskutuje o smyslu tohoto zveřejněného poselství.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 36265 příspěvků 04.06.19 02:08

Asi moc tučné ty zisky do státního rozpočtu nebudou, když se oficiálně k odvodům přihlásila necelá stovka žen. Už přestaň číst ty tvoje šílené dezinformační weby ;)

Božislava
Závislačka 3154 příspěvků 04.06.19 02:10
@lucenka píše:
Asi moc tučné ty zisky do státního rozpočtu nebudou, když se oficiálně k odvodům přihlásila necelá stovka žen. Už přestaň číst ty tvoje šílené dezinformační weby ;)

Zdroj?

VikiRiki
Kecalka 233 příspěvků 04.06.19 02:48

Prvne jsem poprskala pocitac smichy a hezky jsem se pobavila. Pak se dostavila pachut, pac jsem si ivedomila, ze tomu fakt nekdo veri :zed:

lucenka
Hvězda diskuse 36265 příspěvků 04.06.19 03:23
@Božislava píše:
Zdroj?

Stačí umět hladat na netu a ne jen kopírovat nesmysly z dezinformačních webů ;)

Khalesi
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 04.06.19 07:13

Zase vona :roll: teda driv sem se u tvych magorskych diskuzi neskutecne bavila ale dneska si mi vlastne otravila snidani. Blabole jeden. Jsi radsi neco poradne delat.

Šáruší
Závislačka 3015 příspěvků 04.06.19 07:15
@VikiRiki píše:
Prvne jsem poprskala pocitac smichy a hezky jsem se pobavila. Pak se dostavila pachut, pac jsem si ivedomila, ze tomu fakt nekdo veri :zed:

ne někdo, Božislava :mrgreen: A podobní lidé, co nepoužívají mozek.

Šáruší
Závislačka 3015 příspěvků 04.06.19 07:16
@Khalesi píše:
Zase vona :roll: teda driv sem se u tvych magorskych diskuzi neskutecne bavila ale dneska si mi vlastne otravila snidani. Blabole jeden. Jsi radsi neco poradne delat.

By se hodila do nějaké neziskovky :mrgreen:

Uživatel je onlineDustInTheWind
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 04.06.19 07:32
@Božislava píše:
Tyto zdroje rozhořčeně říkají, že se Německo stalo největším bordelem v Evropě. Podle nich je to proto, že prostituce je v Německu přijatelná a navíc výdělečné řemeslo, které přináší tučné zisky do státního rozpočtu, protože jsou z něho placeny daně. Také se říká, že německé agentury práce právně nutí mladé německé ženy k prostituci. To vše v souladu s lidskými právy. Jedna z obětí je i 19letá rodačka z Augsburgu. Když si přečetla obsah dopisu z agentury práce, tak si musela nervózně chytnout za ruku své překvapené matky. Investigativní novináři dosvědčují, že odmítnutí návrhu od úřadu práce může vést k ukončení dávek v nezaměstnanosti. Prostituce je legální řemeslo a tak je vedeno v seznamu povolených povolání. Samozřejmě existuje právo nepřijímat dávky, pokud jste například matkou jednoho nebo více dětí a odmítnete nábídku agentury a jste bez jakéhokoliv příjmu, budou vaše děti s nejvyšší pravděpodobností odebrány úřady a odvezeni německými opatrovníky do nových domovů.

Nepovídej.

S tímhle tam bylo dusno před cca patnácti lety, když legalizovali prostituci a úřad práce opravdu na začátku nabízel zaměstnání jako zaměstnání.

Ten Augsburg byl před dvěma lety, když nějaké holce omylem poslali nabídku.

https://www.spiegel.de/…-881825.html

Ale upřímně řečeno, pokud zdravé devatenáctileté ženě není stydno nechat se živit úřadem práce, tak mi uchází rozdíl.

aiwwa
Nadpozemská drbna 26131 příspěvků 04.06.19 07:46

@Božislava Doporučuju snížit množství konzumovaného alkoholu případně když už máš upito, vypnout net. :roll:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7364 příspěvků 04.06.19 08:00

@aiwwa mně Božka přijde jak ta tetka Černá kronika z toho starého dětského filmu „AŤ žijí duchové“ nebo jak se to jmenovalo, Leontýnka, skřítci, konzum a pramen zdraví z Posázaví :mrgreen:

aiwwa
Nadpozemská drbna 26131 příspěvků 04.06.19 08:17
@stinga píše:
@aiwwa mně Božka přijde jak ta tetka Černá kronika z toho starého dětského filmu „AŤ žijí duchové“ nebo jak se to jmenovalo, Leontýnka, skřítci, konzum a pramen zdraví z Posázaví :mrgreen:

Nojo, to je ono. :mrgreen:

Cenarius
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 04.06.19 08:39

@stinga a ten pramen zdravi je vyrobek mistni likerky :D

admin
Extra třída :D 12095 příspěvků 04.06.19 09:01

Dobrý den.

Diskusi zamykám. Není přínosná - zakladatelka se na nic neptá, o ničem nechce diskutovat. Jde, domnívám se, opět pouze o provokaci z její strany… :nevim:

Za mě jde o šíření dezinformací, nepravdivých a ničím nepodložených informací, které navíc obsahují závažná obvinění a týkají se velmi vážného tématu. Přičemž zakladatelka ani neuvádí zdroj svého tvrzení, svých myšlenek, které zde s námi chce sdílet… :think: Tedy - pro mne - dostatečný důvod diskusi, která by se beztak zvrhla v jednu velkou OT diskusi na téma osoby zakladatelky, uzamykám…a vám všem přeji hezký den!! :mavam:

Petra

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama