Neměl by plod být v 8tt větší?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 12:36
neměl by plod být v 8tt větší?

Ahoj holky :mavam:

včera jsem byla na ultrazvuku, měla bych být dle menstruace 7+9 a podle doktora i velikost plodu odpovídá 8 týdnu. Pročítala jsem nějaké články a plod v 8 tt by měl měřit až 3 cm a v 9 až 6 cm..me byl naměřena necelých 15 mm-1,5 cm na konci 8 tt..trošku se bojím, že je moc malinkej a jestli je všechno vporadku..dle doktora od posledního ultrazvuku pekne vyrostl (předchozí ult. 4,5 mm). Měla jste to některá podobně? Děkuji za rady :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 12:38

Chybka: *7+6

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 07.12.18 12:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky :mavam:včera jsem byla na ultrazvuku, měla bych být dle menstruace 7+9 a podle doktora i velikost plodu odpovídá 8 týdnu. Pročítala jsem nějaké články a plod v 8 tt by měl měřit až 3 cm a v 9 až 6 cm..me byl naměřena necelých 15 mm-1,5 cm na konci 8 tt..trošku se bojím, že je moc malinkej a jestli je všechno vporadku..dle doktora od posledního ultrazvuku pekne vyrostl (předchozí ult. 4,5 mm). Měla jste to některá podobně? Děkuji za rady :think:

Tak to jsi četla špatně. 7+9 má být asi 7+6 ne? Týden má sedm dní. Jinak v 8tt má plod cca 1,5cm. V 9tt určitě nemá 6cm, to až někdy kolem 12-13tt. Takže ti roste ukázkově, neboj :hug:

Markéta80
Hvězda diskuse 41313 příspěvků 07.12.18 12:41

to neřeš, hlavní je že dle utz vše vypadá dobře. Tam stačí aby se trošku měřilo blbě i jeden milimetr a hned je rozdíl ;)

Anitramm
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 07.12.18 12:41
Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 07.12.18 12:42
@Anonymní píše:
Chybka: *7+6

V 9tt by měl mít kolem 2,5cm, šest fakt ne ;)

Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 07.12.18 12:43

Pokud dr rekl, ze je to v poradku, tak mu ver ;) nehledej si nejake tabulky po netu, vsechny nemuzeme byt tabulkove…ani miminka pak nejsou. Hlavne bud v klidu a nenervuj se. At je vse v poradku :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 12:45

@Miasofi
Chybka 7+6 :oops: no mám v telefonu aplikaci, která mi vždycky oznámí ze jsem začala nový týden těhotenství a vždy k tomu pošlou članek..když jsem ho dnes procitala a docetla se ze plod v 9 týdnu těhotenství má mít 5 cm tak me to celkem polekalo 8o 1,5 cm a 5 cm je poměrně rozdíl :nevim: tak me zajímalo či to měla některá z tehulek podobně :srdce:

vavsar
Kecalka 109 příspěvků 07.12.18 12:47

Melo by to byt uplne v pohode :) neděs se… ted zacne rust o hodne rychleji. Vis co udelej? Stahni si do mobilu nejakou aplikaci pro těhotne. Tam mas plno uzitecnych informaci a take fotky ultrazvuku. Ja mam aplikaci Pregnancy. Sice je v anglictine, ale to myslim nevadi.

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 07.12.18 12:48
@Anonymní píše:
@Miasofi
Chybka 7+6 :oops: no mám v telefonu aplikaci, která mi vždycky oznámí ze jsem začala nový týden těhotenství a vždy k tomu pošlou članek..když jsem ho dnes procitala a docetla se ze plod v 9 týdnu těhotenství má mít 5 cm tak me to celkem polekalo 8o 1,5 cm a 5 cm je poměrně rozdíl :nevim: tak me zajímalo či to měla některá z tehulek podobně :srdce:

Neboj, i doktor řekl, že je vše jak má být. Vem si, kdyby plod měl v 8tt 3cm a v 9tt už šest, to je co týden dvojnásobný nárůst. Kolik by asi mělo mimčo třeba v 38tt? :D ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 12:53

@vavsar
už jsem na ni koukala právě :) já mam aplikaci mamaapp, je v češtině a zas tolik tam toho nepíšou..angličtina mi nevadí a koukala jsem ze tam mají i super články tak válím stáhnout :*

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 12:55

@Miasofi
To máte asi pravdu :D je pravda ze doktor řekl ze všechno je vporadku, srdicko bije a plod roste :srdce: já když mám dlouhej den, čtu různé články ze kterých mám potom hlavu jak pátrací balon :mrgreen:

Miasofi
Kecalka 486 příspěvků 07.12.18 12:59
@Anonymní píše:
@Miasofi
To máte asi pravdu :D je pravda ze doktor řekl ze všechno je vporadku, srdicko bije a plod roste :srdce: já když mám dlouhej den, čtu různé články ze kterých mám potom hlavu jak pátrací balon :mrgreen:

Na to je jediná rada, nečíst tolik :palec:

skorotehotna
Kecalka 384 příspěvků 07.12.18 13:00

Neřeš blbosti :)

Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 07.12.18 13:54

Neřeš, já mám třeba rozdíl od menstruace asi 10 dní… Vím kdy byla ovulace a odpovídá to přesně. Vše počítáme dle ultrazvuku. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >