Neměl nikdy dlouhodobý vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:19
Neměl nikdy dlouhodobý vztah

Dobrý den, mám dotaz, je mi okolo třiceti, mám nového partnera, je mu 33 a nikdy neměl vztah delší než rok, ani nikdy s nikým nežil, mám si dát pozor? Jinak je velmi pozorný, milý a je mi s ním dobře, ale tohle mi přijde poněkud zvláštní…sukničkář to ale není.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tarinka
Echt Kelišová 8417 příspěvků 03.06.19 15:21

Tak bud budes ty jeho prvni dlouhodoby vztah, nebo to taky nedopadne. Kdyz to nezkusis, tak to nezjistis :) ale oustredila bych se na to, ze ke vam spolu dobre.

Alžběta 12345
Povídálka 47 příspěvků 03.06.19 15:23

Tak jestli měl třeba několik cca ročních vztahů a prostě to nevyšlo.. nemusí to přece nic znamenat.
Já bych se nebála.. aspoň nebudeš muset žárlit na nějakou bejvalku, se kterou „budoval“ :D

osvc
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 03.06.19 15:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, je mi okolo třiceti, mám nového partnera, je mu 33 a nikdy neměl vztah delší než rok, ani nikdy s nikým nežil, mám si dát pozor? Jinak je velmi pozorný, milý a je mi s ním dobře, ale tohle mi přijde poněkud zvláštní…sukničkář to ale není.

Nebála bych se, taky znám takovýho, dost nesmělý introvert, měl jen tři cca roční vztahy, potom několik párměsíčních, tu pravou našel až v 35 letech, jsou spolu šťastně už 10 let, mají dvě děti a domeček ;)

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 03.06.19 15:28

V 33 letech bych to nepovažovala za žádnou velkou tragédii, u ctyricatnika už by to bylo podezřelé. ;)

jannina1
Závislačka 4718 příspěvků 03.06.19 15:29

Rocni vztahy jsou v pohode:) Horsi by to bylo kdyby nemel zadne vztahy. Tohle neni nic vyjimecnyho, proste stale hledal tu pravou…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:37

Když jsem se poznala s partnerem, bylo mu 29 a měl za sebou jen 1 pořádný vztah (rok a půl). Jinak nic moc vážného, zároveň to ale taky nebyl sukničkář. No a jsme spolu už přes 5 let :-)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14757 příspěvků 03.06.19 15:42

Já před manželem taky s nikým nevydržela a to ani půl roku :mrgreen: někdo musí byt ten první vážný vztah ;)

Premek_Orac
Kelišová 5122 příspěvků 03.06.19 16:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz, je mi okolo třiceti, mám nového partnera, je mu 33 a nikdy neměl vztah delší než rok, ani nikdy s nikým nežil, mám si dát pozor? Jinak je velmi pozorný, milý a je mi s ním dobře, ale tohle mi přijde poněkud zvláštní…sukničkář to ale není.

Nedej na to co bylo, dej na to, jaké to s ním je. Může být smolař, mohl to být problém těch holek, nebo se ten důvod projeví a taky budeš do roka pryč. Ale pokud se k tobě chová hezky, myslí na tebe a nejde mu jen o uspokojení jeho osobních potřeba, tak bych to prostě neřešil.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 03.06.19 16:23

Dát si pozor…? Tak jako nějakej důvod to mít bude ;) A jak „zlej“ ten důvod je, to je občas hodně individuální…
Mám v okolí dva lidi tohohle druhu, jeden psychické problémy, což je prostě kapitola sama pro sebe, jak z hlediska zvládání vlastního života, tak „atraktivity“ pro případné partnery…
To druhý je „takovej milej kluk“ se smůlou na holky. Neboli manipulátor s hodně nízkou potřebou sexu :D Člověku časem sepne, proč s ním žádná nevydrží víc jak rok :D
Tím tě fakt nechci děsit :D Aleééé… jako dávná ex vím, jak působí na ženské, jako letitá kámoška, co se mu honí hlavou… :D S touhle zkušeností bych na tvém místě byl těžce podezíravá :D
Nicméně držím palce, ať je to fakt jen hodnej kluk se smůlou na ženský :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 16:26

Neřešila bych to. Někdo prostě nemá štěstí na tu pravou. Pokud je vám dobře, tak buď ráda.

Ketris
Extra třída :D 10002 příspěvků 03.06.19 16:30

Proste to s nim zkus a uvidis ;)

teerax
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 03.06.19 17:08

No a, každý vyspívá jinak rychle, třeba je to introvert a hůř se seznamuje.

Jestli si sednete nebo ne snad poznáš sama ne? V určitém smyslu je to i výhoda, pravděpodobně nebude mít v hlavě nějakou dlouholetou ex a nebude tě moc porovnávat :palec:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1258 příspěvků 03.06.19 17:29
@Anonymní píše:

Vadný kus. Utíkej.

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 03.06.19 17:37
@LAlezane píše:
Dát si pozor…? Tak jako nějakej důvod to mít bude ;) A jak „zlej“ ten důvod je, to je občas hodně individuální…
Mám v okolí dva lidi tohohle druhu, jeden psychické problémy, což je prostě kapitola sama pro sebe, jak z hlediska zvládání vlastního života, tak „atraktivity“ pro případné partnery…
To druhý je „takovej milej kluk“ se smůlou na holky. Neboli manipulátor s hodně nízkou potřebou sexu :D Člověku časem sepne, proč s ním žádná nevydrží víc jak rok :D
Tím tě fakt nechci děsit :D Aleééé… jako dávná ex vím, jak působí na ženské, jako letitá kámoška, co se mu honí hlavou… :D S touhle zkušeností bych na tvém místě byl těžce podezíravá :D
Nicméně držím palce, ať je to fakt jen hodnej kluk se smůlou na ženský :D

A nechceš se podělit, jak na ty ženy působí a co se mu honí hlavou? Také jsem jednoho znala, on dokázal ze sebe vyloudit takový zamilovaný obličej, tak vykulit oči, že se některým ženám pri pohledu na něj podlamovaly kolena. Brzy jsem ale zjistila, že tam zamilovaný pohled dokáže vyloudit díky tomu, že je hlavně zamilovaný sám do sebe. A pak se živí z těch pohledu od žen, co ho „žerou“.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama