Neměla jsem ovulaci, ale mám pozitivni tt

Anonymní
9.7.20 22:44

Neměla jsem ovulaci,ale mám pozitivni tt

Ahoj holky, mám otázku ???? Minulý měsíc 8.6.jsem byla na kontrole ovulace 13den cyklu. Mám ms nepravidelnou, ovulace nebyla. Teď mi vychází testy jasně pozotivni, ale na ultrazvuku nic videt dnes nebylo ???? doktor mě dost strašně mimodeloznim.. strašně mě bolí prsa a ms je 14 zpozdena.. Dnes mi bral krev a zítra mám zavolat.. Myslite, že je brzy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17412
9.7.20 22:50

Tezko rict, kdyz mas nepravidelnou ms. Ovulace byt musela, kdyz si těhotna, treba byla pozdeji. Krev ti povi vic, ale budou treba aspon 2 odběry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12825
9.7.20 22:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám otázku ???? Minulý měsíc 8.6.jsem byla na kontrole ovulace 13den cyklu. Mám ms nepravidelnou, ovulace nebyla. Teď mi vychází testy jasně pozotivni, ale na ultrazvuku nic videt dnes nebylo ???? doktor mě dost strašně mimodeloznim.. strašně mě bolí prsa a ms je 14 zpozdena.. Dnes mi bral krev a zítra mám zavolat.. Myslite, že je brzy?

No to si doktora nepochopila. Bez ovulace neni těhotenství. Takze 8.6 nebyla ovulace, ale nejspíš byla později. Proto není ještě nic vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
9.7.20 22:52

Stalo se mi něco podobného, mela jsem to také občas nepravidelně a pak nepřišla vůbec, jen já trochu zariskovala a šla až v 10tt na kontrolu, takže to vidět bylo :nevim: ale kdyby tam něco bylo, tak to asi bude vidět :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
9.7.20 22:55

Ovulace zjevně byla, když jsi těhotná.
Ovšem těžko říct kdy.
Takže ano, těhotenství může být mladší a na ultrazvuk může být ještě brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 22:55

@Teenulka ja byla 8.6.a ovulace nebyla, takže to muselo být třeba o týden později a to bych dnes byla max.4tt, tak nevím jestli by už šlo něco vidět :think: a gratuluji :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
9.7.20 22:57

@Katakata126 tak snad i u Vas budou jen dobré zprávy a mimco už bude na další kontrole hezky vidět :) a děkuji :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.20 22:57

@Whitedog snad ano, snažíme se 2 roky a už jsme byli i v centru na uo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3106
9.7.20 23:06

@Katakata126

Jestli ti vychází jasně pozitivní testy, tak těhotná jsi. Dej vědět, jak zítra krev.
A jestli to vychází na cca 4tt, tak by to odpovídalo - pozitivní testy ale na ultrazvuku nic.
A oni si tě pak už po tom 8.6. znovu nepozvali? Aby zkontrolovali ovulaci?
U prvního mě 2 doktoři řekli, že ovulace tento měsíc nebude, a byla, kluk už má 3,5 :-)
Držím palce, ať je to v pořádku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5998
9.7.20 23:52

To že máš dva týdny zpožděnou MS v tvém případě nic neznamená, protože máš cykly nepravidelné. A ovulaci jsi měla později než 13DC. Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu, takže ty jsi měla cyklus delší než 28 dnů. Jsi na začátku těhotenství (zřejmě v 5tt) a to na UTZ ještě nic vidět není. Otěhotnět jsi mohla tak před 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
10.7.20 06:40
@Katakata126 píše:
@Teenulka ja byla 8.6.a ovulace nebyla, takže to muselo být třeba o týden později a to bych dnes byla max.4tt, tak nevím jestli by už šlo něco vidět :think: a gratuluji :potlesk:

No, v tom 4tt asi moc ne. Neboj a vydrž, pak se pozná. :) Držím palce. :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 08:15

@Whitedog hezký :D nene znovu už ne, jen jsem měla jít na zacatku ms na krev a pak na testy na průchodnost vejcovodu, ale už jsem to nedostala :) děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 08:16

@P4ja děkuju moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 08:18

@bartsch tak to je opravdu začátek :) já se vždy snažím to doktorovi nějak vysvětlit že 8.ovu nebyla, tak že je asi brzy aby šlo něco vidět..,ale on na to jen ať na to teď kašlu a na konci vždy že ke dost možné že je mimodelozni a ať nikde nechodím sama, dost straší, vůbec nic jako ale je možné, že je brzy..tak mám jen strach.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.20 09:52

@Whitedog tak krev ke pozitivni, ale řekl mi, že jestli příští čtvrtek nic neuvidí, že to bude mimodelozni, tak mám dost strach teď.. Snažila jsem se mu vysvětlit zeptat se, jestli když 8.ovu nebyla a byla teda později, nebude příští týden ještě brzy? Odpoved-vse je možné.. :think: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama