Neměla jsem sex a cítím se jak v tom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 01:07
Neměla jsem sex a cítím se jak v tom

Ahoj, dokáže mi někdo pomoci??, je mi 15 a nikdy jsem neměla PŘÍTELE/KLUKA apod.. Čili jsem se s nikým nevyspala, neměla sex.. Můj problém začal ke konci mých 12-náctin(začátek MS) a putuje mým životem nadále.. Podle mě je to problém v mé mysli, ale nedokáži se ho zbavit. Omlouvám se, kdyby někdo můj styl psaní nechápal ale jr to dost citlivá záležitost mé osoby.. Ten problém je podle mě spjat s MS, a ženským životem.. příjde mi jako bych byla těhotná, čekala dítě, což je nesmysl.. Ve 13 s tím byla na Gyn. A prý je vše OK, stejnak jsem dopadla i u psychologů, prý jsem si to mohla vsugerovávat. Přeci jen je nesmysl čekat 2-3roky dítě, nevyspat se s nikým, atd. Nevíte co bych mohla mít za problém krom té vsugerace? Domnívala jsem se, že si člověk vsugeruje věci na které myslí ale na děti, sex, chlapy apod. Ani v dnešní době nemám, děkuju za každou pomoc, kterou mi kdokoli z vás nabídnete.. :roll:

Reakce:
Roker
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 27.08.18 01:10

Nejmenujes se Marie?

Uzzka
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 01:12

@Roker nejmenuji se Marie, a odpověď mi velice pomohla :nevim:

Detsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 27.08.18 01:14

A z čeho máš teda obavy, že to nikdy nepůjde kvůli tomu, co sis vsugerovala? Je ti 15 let, to je úplně normální přece :kytka:. Bojíme se záležitostí, které jsou pro nás nové a neozkoušené. Bojíme se selhání. Nemáš vůbec kam spěchat … do ničeho se nenuť.

Uzzka
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 01:21

@Detsa bojím se, protože neumím poznávat co jsem zač, nezvládám to co by člověk zvládat měl. A tyhle myšlenky jsou pro mě jako bych myslí lhala sama sobě :nevim:

Roker
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 27.08.18 01:27

@Uzzka @Uzzka jsi zuzka anebo úzká?hele kdyz nejsi Marie, tak jsi v pohode!

Pouze Marie muze mit dite a soucasne byt panna!

Uzzka
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 01:31

@Roker Nejsem ani Zuzka ani Marie a sama vím že jsem panna a dítě nečekám :) takže jako marie určitě nejsem. A doufám že bych ani nebyla.

Roker
Ukecaná baba ;) 1509 příspěvků 27.08.18 02:24

Pises pomerne nesrozumitelna souveti

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8850 příspěvků 33 inzerátů 27.08.18 07:05

Hele, 15 je obtizny vek. V tehle dobe asi jeste tezsi nez kdysi. Zkus se zabyvat jinymi vecmi. Racionalne vis, ze bez sexu neni tehotenstvi. Klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >