Reklama

Neměla jsem sex a cítím se jak v tom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 01:07
Neměla jsem sex a cítím se jak v tom

Ahoj, dokáže mi někdo pomoci??, je mi 15 a nikdy jsem neměla PŘÍTELE/KLUKA apod.. Čili jsem se s nikým nevyspala, neměla sex.. Můj problém začal ke konci mých 12-náctin(začátek MS) a putuje mým životem nadále.. Podle mě je to problém v mé mysli, ale nedokáži se ho zbavit. Omlouvám se, kdyby někdo můj styl psaní nechápal ale jr to dost citlivá záležitost mé osoby.. Ten problém je podle mě spjat s MS, a ženským životem.. příjde mi jako bych byla těhotná, čekala dítě, což je nesmysl.. Ve 13 s tím byla na Gyn. A prý je vše OK, stejnak jsem dopadla i u psychologů, prý jsem si to mohla vsugerovávat. Přeci jen je nesmysl čekat 2-3roky dítě, nevyspat se s nikým, atd. Nevíte co bych mohla mít za problém krom té vsugerace? Domnívala jsem se, že si člověk vsugeruje věci na které myslí ale na děti, sex, chlapy apod. Ani v dnešní době nemám, děkuju za každou pomoc, kterou mi kdokoli z vás nabídnete.. :roll:

Reklama

Reakce:

Roker
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 27.08.18 01:10

Nejmenujes se Marie?

Uzzka
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 01:12

@Roker nejmenuji se Marie, a odpověď mi velice pomohla :nevim:

Detsa
Extra třída :D 10670 příspěvků 27.08.18 01:14

A z čeho máš teda obavy, že to nikdy nepůjde kvůli tomu, co sis vsugerovala? Je ti 15 let, to je úplně normální přece :kytka:. Bojíme se záležitostí, které jsou pro nás nové a neozkoušené. Bojíme se selhání. Nemáš vůbec kam spěchat … do ničeho se nenuť.

Uzzka
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 01:21

@Detsa bojím se, protože neumím poznávat co jsem zač, nezvládám to co by člověk zvládat měl. A tyhle myšlenky jsou pro mě jako bych myslí lhala sama sobě :nevim:

Roker
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 27.08.18 01:27

@Uzzka @Uzzka jsi zuzka anebo úzká?hele kdyz nejsi Marie, tak jsi v pohode!

Pouze Marie muze mit dite a soucasne byt panna!

Uzzka
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 01:31

@Roker Nejsem ani Zuzka ani Marie a sama vím že jsem panna a dítě nečekám :) takže jako marie určitě nejsem. A doufám že bych ani nebyla.

Roker
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 27.08.18 02:24

Pises pomerne nesrozumitelna souveti

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 27.08.18 07:05

Hele, 15 je obtizny vek. V tehle dobe asi jeste tezsi nez kdysi. Zkus se zabyvat jinymi vecmi. Racionalne vis, ze bez sexu neni tehotenstvi. Klid.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >