Nemilovaná, nechtěná, partnerem odmítaná

Anonymní
12.9.20 22:24

Nemilovana..nechtena...partnerem odmitana

Mile pisatelky…zdravim Vas po dlouhe dobe…s partnerem je to na nic…jsem s nim pouze a jen kvuli detem..premyslim, ze si dam inzerat…a budu si hledat nejakeho kamarada…partner me nemiluje..intime spolu nezijeme…kdyz se.mnou komunikuje tak jen usecne…darky k narozeninam nebo k vanocum ani neresim, ty nedostavam..chybi mi ta komunikace mezi muzem a zenou strasne moc…ja nemam zady osobni zivot…podnikam..takze veskery cas travim v praci…nebo samozrejme s detmi…
Vedle.nej jsem strasne moc zestarla…zosklivela…prestala jsem si verit…on mi uplne udusal…a ja bych si prala znova zacit zit…ma to nekdo prosim podobne??S partnerem neziju…vztah je 10 let…poslednich 5 let se chova ke.me rak. moc spatne…dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.9.20 22:32

Radu nemam, ale… s partnerem cekame neplanovane dite, jeste nedavno tvrdil, ze me miluje a musi se s tim srovnat. Pred par dny na me kricel, ze me nemiluje, ze me dokonce nenavidi a ze v zivote nezazil horsi vztah, ze semnou neni stastny a ze semnou zustane jen dokud nepujdu do prace. Ale ze semnou nebude nic mit, jen semnou bude zit a davat nam penize. Nemam predstavu, co delat. Porad jen brecim a brecim a on me prehlizi. Absolutni nezajem co delam, jestli jsem v poradku. Asi bych mela odejit, aby to nedopadlo stejne jako u tebe, ale tolik ho miluji… a doufam… promin za vylejvani srdicka, kdyz sama resis sve problemy, ale aspon jsem se vypsala i ja sama. Nikomu jsem se s tim nesverila. Prosim anonym. Hormony a smutek na me dolehly, nemuzu spat.

• Citovat
  • Nahlásit
3747
12.9.20 22:36
@Anonymní píše:
Mile pisatelky…zdravim Vas po dlouhe dobe…s partnerem je to na nic…jsem s nim pouze a jen kvuli detem..premyslim, ze si dam inzerat…a budu si hledat nejakeho kamarada…partner me nemiluje..intime spolu nezijeme…kdyz se.mnou komunikuje tak jen usecne…darky k narozeninam nebo k vanocum ani neresim, ty nedostavam..chybi mi ta komunikace mezi muzem a zenou strasne moc…ja nemam zady osobni zivot…podnikam..takze veskery cas travim v praci…nebo samozrejme s detmi…
Vedle.nej jsem strasne moc zestarla…zosklivela…prestala jsem si verit…on mi uplne udusal…a ja bych si prala znova zacit zit…ma to nekdo prosim podobne??S partnerem neziju…vztah je 10 let…poslednich 5 let se chova ke.me rak. moc spatne…dekuji

A proc s nim si, samozrejme ze deti vas nesoulad vnimaji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
12.9.20 22:41

Holky to nezavidim.
1 ní anonym, nebere na tebe ohled, nebrala bych též. Jsou v tom děti, to je to jediné, ale jak to vypadá, máte již oddělené životy a ani nechcete znovu sdílet.
Pokud zdarne podnikas může to být od něj i forma zárleni, že jsi dobra, dokážeš se postarat.
Určitě si něco doprej, zas se vyfikni, udělej trochu proměnu, sama se potřebuješ cítit dobře, ne pro něj, ne pro ostatní, ale sama pro sebe. Užij si návrat.
2hy anonym, no tragédie. S kým to žiješ? Jestli je schopný něco takového říct, už by nebyl. Miluješ někoho kdo si o tobě mysli toto? Jak s tebou do teď zacházel? Čekáte dítě, první, to je to nejvíc co vztah upevňuje. Tam muselo dojít k něčemu ve vztahu, že by měl zálusk na jinou nebo nějaký plán a tímto se mu plány oddaluji? Každopádně to vůbec není hezké. Gratuluji a hlavně ve zdraví to zvládni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 22:44
@Anonymní píše:
Radu nemam, ale… s partnerem cekame neplanovane dite, jeste nedavno tvrdil, ze me miluje a musi se s tim srovnat. Pred par dny na me kricel, ze me nemiluje, ze me dokonce nenavidi a ze v zivote nezazil horsi vztah, ze semnou neni stastny a ze semnou zustane jen dokud nepujdu do prace. Ale ze semnou nebude nic mit, jen semnou bude zit a davat nam penize. Nemam predstavu, co delat. Porad jen brecim a brecim a on me prehlizi. Absolutni nezajem co delam, jestli jsem v poradku. Asi bych mela odejit, aby to nedopadlo stejne jako u tebe, ale tolik ho miluji… a doufam… promin za vylejvani srdicka, kdyz sama resis sve problemy, ale aspon jsem se vypsala i ja sama. Nikomu jsem se s tim nesverila. Prosim anonym. Hormony a smutek na me dolehly, nemuzu spat.

Holka…cim…on mi opustil v zacatku tehotenstvi…ja byla.se svym malym prdolkou…se svyma myslenkama na surovo oddana te hnusne bolesti..samozrejme bez sklenky na uklidneni atd…pak se vratil a slo to od 10 k 5…ja pro nej nic neznamenam..nejhorsi je…kdyz potka svoje bajecne kamaradky…taknse premizuje…jee to je milouckej..ja uz nechci dal…v tomto smeru pokracovat…chci kamose…nejakeho kluka ktery.ma stejne trapeni…nic od toho necekam…ale chci zase zit

• Citovat
  • Nahlásit
518
12.9.20 22:59
@Anonymní píše:

Je mi to líto. Proč se nerozvedeš?

Podle mě je velká šance, že na zoufalou ženu se nalepí nějaký haj_l, který ji bude ještě více deptat, tahat z ní peníze atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
12.9.20 23:12
@Anonymní píše:
Radu nemam, ale… s partnerem cekame neplanovane dite, jeste nedavno tvrdil, ze me miluje a musi se s tim srovnat. Pred par dny na me kricel, ze me nemiluje, ze me dokonce nenavidi a ze v zivote nezazil horsi vztah, ze semnou neni stastny a ze semnou zustane jen dokud nepujdu do prace. Ale ze semnou nebude nic mit, jen semnou bude zit a davat nam penize. Nemam predstavu, co delat. Porad jen brecim a brecim a on me prehlizi. Absolutni nezajem co delam, jestli jsem v poradku. Asi bych mela odejit, aby to nedopadlo stejne jako u tebe, ale tolik ho miluji… a doufam… promin za vylejvani srdicka, kdyz sama resis sve problemy, ale aspon jsem se vypsala i ja sama. Nikomu jsem se s tim nesverila. Prosim anonym. Hormony a smutek na me dolehly, nemuzu spat.

To je strašný.

Z toho se brzo složíš. To nervování není dobré ani pro miminko.

Máš úspory? Odstěhuje se, od něj chtěj jen peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7175
13.9.20 01:15
@Pajka2020 píše:
To je strašný.

Z toho se brzo složíš. To nervování není dobré ani pro miminko.

Máš úspory? Odstěhuje se, od něj chtěj jen peníze.

Nesloží se, přečti si znovu první i druhý příspěvek, ten první za ní psal někdo jiný, při tom druhém už mela nějakou tu skleničku v sobě… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
518
13.9.20 06:56
@Plmo píše:
Nesloží se, přečti si znovu první i druhý příspěvek, ten první za ní psal někdo jiný, při tom druhém už mela nějakou tu skleničku v sobě… :nevim:

Ony jsou v této diskuzi dvě tazatelky:

První tazatelkou je zakladatelka diskuze (tulipán).

Druhou tazatelkou je kopretina 22:32.

Reagovala jsem na každou zvlášť. U obou to doma stojí za starou bačkoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 07:35

@Plmo nene opravdu 2 diskuze bez alkoholu

• Citovat
  • Nahlásit
7730
13.9.20 09:03
@Anonymní píše:

Pokud je to jak popisujes, tak nechat v tomhle vyrůstat děti mi přijde jako úplně to nejhorší. Naučíte je úplně strašný rodinný model - rodiče nedávají najevo city, je mezi nimi dusno, máma strhana…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
13.9.20 12:15
@Anonymní píše:

Jen kvůli dětem toje jen výmluva pokuď ti to neklape tak odejdi.. Děti ti bez tak vztah nezachrání spíše vtom vztahu budou trpět svami..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 21:31

Po zadne sklenicce, proste moje kazdodenni realita. Vcerejsek byl skvely, s pritelem jsme stravili den spolu, vecer na veceri s rodici, potom romanticka prochazka po nocnim meste. Dnes rano take vsechno v pohode, k veceru opet to same dokola. Vzdy je to jeden dva dny dobre a potom to dopadne tak, ze me opet prehlizi, bezduvodne. Jsem doma jak ve vezeni, nemam moc kamaradek, vetsina je mimo mesto a ja bez auta a s briskem cestovat vlakem moc nechci, porad jen litam po byte a uklizim, peru, vyvaruju… obcas jdu k mamce nebo babicce. Citim se strasne sama a je mi moc smutno..

• Citovat
  • Nahlásit
518
15.9.20 21:27
@Anonymní píše:
Po zadne sklenicce, proste moje kazdodenni realita. Vcerejsek byl skvely, s pritelem jsme stravili den spolu, vecer na veceri s rodici, potom romanticka prochazka po nocnim meste. Dnes rano take vsechno v pohode, k veceru opet to same dokola. Vzdy je to jeden dva dny dobre a potom to dopadne tak, ze me opet prehlizi, bezduvodne. Jsem doma jak ve vezeni, nemam moc kamaradek, vetsina je mimo mesto a ja bez auta a s briskem cestovat vlakem moc nechci, porad jen litam po byte a uklizim, peru, vyvaruju… obcas jdu k mamce nebo babicce. Citim se strasne sama a je mi moc smutno..

Nevím, co ti poradit. Já osobně bych na takové výkyvy v chování nervy neměla. Hlavně teď dělej všechno pro to, ať se zbytečně nenervuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama