Nemiluje mě, ale říká, že to chce ke mně opět znovu cítit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 18:19
Nemiluje mě ale říká ze chce to cítit ke mě zádě

Dobrý večer, chtěla bych se zeptát. Muj přítel mi řekl ze mě nemiluje, já jsem se snažila, to zachránit, řekla jsem mu ze ať to zkusíme. Den po tom, mi řekl ze mě miluje ale je jasný ze to je jen útěcha. Když jsem se ho zeptala jak na tom je a chci vědět na čem jsem mi řekl ze chce mě zase milovat a mysli si ze mu to vyjde. Jaký mate na tohle názor? Mám mu věřit? Nebo jen zbytečná naděje. Jsem zmatená nevím co si mám myslet a dělat.
Děkuji předem za odpověď!

Reakce:
MartinaIrena
Extra třída :D 10825 příspěvků 13.03.19 18:26

Tak můžete to prostě zkusit. Šanci si zaslouží. Je to vždycky 50/50

stinga
Kelišová 5841 příspěvků 3 inzeráty 13.03.19 18:26

mhm, z tvého projevu to je poznat, že jsi zmatená

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20464 příspěvků 13.03.19 18:27

Tady toho máš 4 stránky, je ti to málo?
https://www.emimino.cz/…osti-346990/

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 14.03.19 15:26
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtěla bych se zeptát. Muj přítel mi řekl ze mě nemiluje, já jsem se snažila, to zachránit, řekla jsem mu ze ať to zkusíme. Den po tom, mi řekl ze mě miluje ale je jasný ze to je jen útěcha. Když jsem se ho zeptala jak na tom je a chci vědět na čem jsem mi řekl ze chce mě zase milovat a mysli si ze mu to vyjde. Jaký mate na tohle názor? Mám mu věřit? Nebo jen zbytečná naděje. Jsem zmatená nevím co si mám myslet a dělat.
Děkuji předem za odpověď!

Prosím tě, miluje, nemiluje, miluje, to si můžeš otrhat kopretinu. Pokud někoho miluji, tak to vím na 1000%.

Váš příspěvek
Reklama