Nemilujete přítele, ale máte a ním dítě? Pište sem!

Anonymní
3.11.19 23:30

Nemilujete přítele, ale máte a ním dítě? Pište sem!

Holky, je tu někdo v podobné situaci? Potřebuji si nutně poklábosit. Jsem s přítelem již x let, už už jsme se skoro rozešli, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Tak jsme si řekli, že to ještě zkusíme, vše se tak nějak umoudřilo, ale cca 2 měsíce po porodu to začalo zase, vzájemné urážení, napjaté situace, už jsem i párkrát dostala facku, no prostě mám tak akorát dost na rozchod, ale nechci to zbytečně lámat přes koleno kvůli malé. Teď se sice nehadame, ale pro změnu spolu skoro nemluvíme. Kdo je na tom podobně? Snažit se nějak, jak? Nebo to zahodit a sbalit dítě a odejít? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
3.11.19 23:42

Nechci to lamat prez koleno kvuli male? Vazne si myslis, ze je pro malou dobre, aby koukala na to, jak jeji tata mlati mamu? Radim ti dobre, odejdi. Cca do dvou let te nebude moct vydirat stridavou peci, jakmile ti to soud odklepne, nebyva vule uz to menit. Pokud odejdes po druhem roce ditete, muzes nakonec o malou prijit. Tyhle chlapy bz fakt zaslouzili povesit za pero do pruvanu. Osobni zkusenost. Jinak pokud on chce se sebou neco delat, je tez moznost. Jsou pro ne terapie. Ale vetsinou dokud neodejdes, tak motivace zadna. Nechci te strasit, ale zadelavas si na velke potize tim, ze s tim zustavas a jeste si myslis, ze kvuli male. Dite pak okopiruje modek a partner ji bude tez mlatit a tyrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2266
4.11.19 01:30

Pryc, ok ja jsem takova ze proste nekomu ujednou nervy a ten policek zensky chlap vlepi, ale jak je to vic nez jednou tak pryc, muj chlap ode mne dostal jednou jedinkrat facku, kdy mi bylo zle mela jsem horecku, prisel z prace a nasel me v posteli a zacal rikat, proc neni vareno, proc simuluju, poprosila jsem ho at mi zajde 300m do lekarny, a to ze sotva, ze prijel a chce se najist, tak mu reknu at si neco koupi a me vezme aspon pytlikovou polevku, on ze ne, tak sem zacala jecet, ze kolegu z prace vozi na slovensko, a po vsech certech a me nemuze dojit do lekarny, tak mi rekl ze jsem lina a at se jdu vycpat, no placla jsem ho, ne zadnej lepak :zed: sebral se, prinesl mi dobre silne cinske pho, kytku a uznal ze se choval jak prase, myslim ze ten konflikt nas vztah posilil, ale nechat se mlatit bezne normalni neni.pro dite neni dobre vyrustat v nezdravem vztahu :,( :,( my se skoro nehadame, vetsinou kvuli jeho praci jak si z nej kolegove delaji ridice, ze necha lezet veci tam kam mu spadnout, jemu vadi ze si ctu kdyz on chce se pomilovat a ja musim docist kapitolu 8o no blbosti… nikdy me fyzicky nenapadl, jen kdyz jsem se silene zlila a nevedela o sobe tak na me vylil litr a pul silene studene mineralky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 03:41
@Anonymní píše:
Holky, je tu někdo v podobné situaci? Potřebuji si nutně poklábosit. Jsem s přítelem již x let, už už jsme se skoro rozešli, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Tak jsme si řekli, že to ještě zkusíme, vše se tak nějak umoudřilo, ale cca 2 měsíce po porodu to začalo zase, vzájemné urážení, napjaté situace, už jsem i párkrát dostala facku, no prostě mám tak akorát dost na rozchod, ale nechci to zbytečně lámat přes koleno kvůli malé. Teď se sice nehadame, ale pro změnu spolu skoro nemluvíme. Kdo je na tom podobně? Snažit se nějak, jak? Nebo to zahodit a sbalit dítě a odejít? :zed:

Proc si ty facky dostala? Vazne to byla tak vyhrocena situace, ze to dokazes prehlizet a nerisiovat, ze se to bude zhorsovat a treba zacne mlatit i malou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
4.11.19 11:38

Z vlastní zkušenosti ti radím jdi od něj. Já čekala dlouho a až když jsem viděla, že dcera začala vnímat to násilí a hádky, tak se mi teprv rozsvítilo a utíkala jsem i s holkou. Teď jsem vdaná, šťastná a hlavně ja i dcera v klidu. Nechápu proč jsem do toho vztahu šla a už vůbec nechápu proč jsem neodešla dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat