Nemiluji ho, mám s nim zůstat kvůli synovi?

Anonymní
5.12.19 21:20

Nemiluji ho, mám s nim zůstat kvůli synovi?

Dobrý večer,
Už opravdu nevím jak dal. S přítelem jsme spolu 2,5 roku a máme rok a půl starého syna(bylo to uspechane, ale plánované). Posledních 9 měsíců jsme se min jednou týdne hádali-přítel je prudší povaha, pokaždé byl na mě velmi sprostý, vykazoval mě z bytu atd. Když jsem plakala a říkala mu, ze nechápu jak se ke mě muže takhle chovat nastartovalo ho to ještě vic. Nejhorší je, ze ani jedna hádka nebyla o ničem závažném-vždycky to byla nějaká maličkost. On přehnaně řeší všechno a já naopak úplně minimálně. Nikdy na věc neuznal můj názor, vždy jsem mu musela odkyvat ten jeho aby byl klid-až do tě doby než mu začalo vadit, ze každý večer jdu do vany a udělám si večeři přičemž on na mě musí čekat v posteli abych se mohla věnovat jen jemu. Neodkyvla jsem mu to a znova mě vyhodil, šla jsem, po 3 týdnech jsem se vrátila s tím ze Na všechno zapomeneme a začneme znova. Nestalo se, on neustále něco vyčítal a řešil-většinou mluví v kuse a člověk mu nestihne nic říct, budil mě v uprostřed noci protože chtěl něco řešit a to už jsem nedávala. Odjela jsem znova na 5 dni a najednou chce všechno napravit, ale já už nemuzu-svým chováním ve mě zadupal city. Vím ze už ho nikdy milovat nemuzu, na to mi moc ublizoval, jen nevím jestli tomu dat další šanci jen kvůli malému.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4090
5.12.19 21:25

Nechapu, jak mohl byt syn planovany po 2-3 mesicich vztahu?! :zed: to neni uspechany, to je uplna hovadina :roll:…no zo uz je jedno, kazdopadne bych s takovym chlapem nebyla, kdyz se chovatak hnusne, pokud mas kam jit,,tak jdi.. fakt blbost si pořizovat dite s nekym, koho sotva znam, sorry

Edit: a synovi to urcite neprospeje, kdyz spolu zustanete a budete se hadat dal, ani u toho nemusi syn byt, staci, ze to z vas uciti, ze nejsi stastna..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
5.12.19 21:27

Ne, protože syn si jeho chování vezme za vzor a jednou se bude stejně chovat ke svým budoucím partnerkám. Jdi od něj. Je to nezralý a egoistický jedinec, který se zřejmě nezmění. S podobným individuem jsem žila a pět let se jen trápila. Neustálý strach, abych neřekla a nebo neudělala něco, co ho vytočí. Nikdy víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
5.12.19 21:29

@darekp já otěhotněla taky po třech měsících vztahu, ale manžela jsem znala už přes dva roky předtím. Jen jsme nějak vzhledem k věku neměli na co čekat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 21:30

Tohle delal muj byvaly, nepustil me ke slovu, prevracel věci, co jsem rekla, sproste mi nadaval, vyhazoval me z bytu, kricel, delal výslechy jak na gestapu, dokonce jsem raději lhala, protože lez povazoval za pravdu, jelikož když jsme říkala pravdu, ktera neodpovidala jeho přesvědčení, tak jsem podle něj lhala, tak jsem začala odkyvavat jeho výmysly. Coz je cesta do pekel. Byl člověk dvou tváří. Pak byl zase v pohode. Mohla jsem jit, kam jsem chtěla, doma me nikdy nedrzel, ale zpět jsem se vracela nervozni, zda me bude vyslýchat nebo mu to bude jedno. Obvinil mě několikrát z nevery, nepravem. V sexu me ponizoval, chtěl po me praktiky ze kterých by se většina poblila, pardon. Zhnusil se mi. Když jsem nechtěla, tak mi říkal, že se se mnou v posteli nudí a je to se mnou na ho.no. Přitom chtěl fakt hnusné věci. Nakonec jsem ho opustila. A to jsem jeste vahala. Skvělý, jak si někdy necháme s.at na hlavu, co? Tak nebud hloupá a vykasli se na nej, jiný nebude a Ty se z něho zbláznis.

• Citovat
  • Nahlásit
810
5.12.19 21:32

To neni jen o tom, ze jej nemilujes. Tvuj pritel se k tobe chova hnusne. Ja bych se na tvem miste pripravovala na odchod od nej, protoze neverim, ze by se zacal chovat lepe. Spis to bude jeste horsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58166
5.12.19 21:36

Pokud ho nemiluješ, jděte od sebe. Je určitě plno chlapů, kteří tě budou respektovat a vezmou i tvé- tedy vaše dítě za své. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.19 21:41
@Anonymní píše:
přítel je prudší povaha, pokaždé byl na mě velmi sprostý, vykazoval mě z bytu atd. Neodkyvla jsem mu to a znova mě vyhodil, šla jsem, po 3 týdnech jsem se vrátila s tím ze Na všechno zapomeneme a začneme znova. Vím ze už ho nikdy milovat nemuzu, na to mi moc ublizoval, jen nevím jestli tomu dat další šanci jen kvůli malému.

Jak budeš jednou třeba 5-ti letému dítěti vysvětlovat, že tě tatínek opět vyhodil z bytu? Že na tebe řve a ty brečíš? Víš, co to s tím dítětem udělá? To nebude milující rodina, to bude permanentní stres. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 21:43

Já naopak poslouchám ať tomu dam čas, prý jsem ho jednou milovala, tak mužu znova. A to ze chci odejít je jen kvůli tomu, ze jsem naštvaná. Porad váhám, mam strach, rikal ze se bude o malého prát aby ho měl v péči on. Je na tom finančně velmi dobre a já odejdu s holou prdeli. Sice mám kam jít, ale bůh vi na jak by to cele dopadlo

• Citovat
  • Nahlásit
4090
5.12.19 21:44
@Aduš8 píše:
@darekp já otěhotněla taky po třech měsících vztahu, ale manžela jsem znala už přes dva roky předtím. Jen jsme nějak vzhledem k věku neměli na co čekat. :nevim:

Tak to je neco trosku jinyho, aspon jste ho predtim znala,,i kdyz to taky asi neni idealni, protozr dokud s clovekem nezijete, tak ho asi poradne nepoznate, ale to je vase vec.. jen reaguju na tenhle prispevek, pochopila jsem, ze se slecna s přítelem zna/chodi spolu 2,5 roku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 21:51

@darekp my jsme se také znali už nějakou dobu před tím, než jsme spolu začali chodit. A nastěhovali se k sobě hned na začátku, oba jsme dítě chtěli, měli na to zázemí i věk. Bohužel to ze umí být hadavy ukázal až po otěhotnění. Nevím jestli bylo tím, ze už mě má jistou :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
6111
5.12.19 21:59

Je to psychický tyran.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4090
5.12.19 22:13
@Anonymní píše:
@darekp my jsme se také znali už nějakou dobu před tím, než jsme spolu začali chodit. A nastěhovali se k sobě hned na začátku, oba jsme dítě chtěli, měli na to zázemí i věk. Bohužel to ze umí být hadavy ukázal až po otěhotnění. Nevím jestli bylo tím, ze už mě má jistou :nevim:

A jak dlouho jste spolu zili, nez jste se rozhodli, ze chcete dite? Pokud vas nic netlacilo,,tak jste spolu mohli aspon rok nebo dva bydlet a pak teprv uvazovat o diteti, klidne i dyl.. muj nazor.. my jsme s manzelem spolu zacali chodit hooodne brzo, takze jsme meli dost casu se dobre poznat a pro mimco jsme se rozhodli az po 9 letech (i tak jsme dost mlady) :D tak to beru zase z druhy strany.. po par mesicich vztahu je to proste brzo, nekomu to vyjde a nekomu ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31795
5.12.19 22:14
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Už opravdu nevím jak dal. S přítelem jsme spolu 2,5 roku a máme rok a půl starého syna(bylo to uspechane, ale plánované). Posledních 9 měsíců jsme se min jednou týdne hádali-přítel je prudší povaha, pokaždé byl na mě velmi sprostý, vykazoval mě z bytu atd. Když jsem plakala a říkala mu, ze nechápu jak se ke mě muže takhle chovat nastartovalo ho to ještě vic. Nejhorší je, ze ani jedna hádka nebyla o ničem závažném-vždycky to byla nějaká maličkost. On přehnaně řeší všechno a já naopak úplně minimálně. Nikdy na věc neuznal můj názor, vždy jsem mu musela odkyvat ten jeho aby byl klid-až do tě doby než mu začalo vadit, ze každý večer jdu do vany a udělám si večeři přičemž on na mě musí čekat v posteli abych se mohla věnovat jen jemu. Neodkyvla jsem mu to a znova mě vyhodil, šla jsem, po 3 týdnech jsem se vrátila s tím ze Na všechno zapomeneme a začneme znova. Nestalo se, on neustále něco vyčítal a řešil-většinou mluví v kuse a člověk mu nestihne nic říct, budil mě v uprostřed noci protože chtěl něco řešit a to už jsem nedávala. Odjela jsem znova na 5 dni a najednou chce všechno napravit, ale já už nemuzu-svým chováním ve mě zadupal city. Vím ze už ho nikdy milovat nemuzu, na to mi moc ublizoval, jen nevím jestli tomu dat další šanci jen kvůli malému.

Hele, prostě jste to totálně podělali. Nepatříte k sobě. Jen kvůli malému to asi fungovat nebude. Měli byste se v klidu dohodnout, jak si rozdělíte péči o syna a rozloučit se. Neprodlužovat tu agónii. A příště antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.19 22:14
@Anonymní píše:
Já naopak poslouchám ať tomu dam čas, prý jsem ho jednou milovala, tak mužu znova. A to ze chci odejít je jen kvůli tomu, ze jsem naštvaná. Porad váhám, mam strach, rikal ze se bude o malého prát aby ho měl v péči on. Je na tom finančně velmi dobre a já odejdu s holou prdeli. Sice mám kam jít, ale bůh vi na jak by to cele dopadlo

Jsi s malým na RD, takže o něj celodenně pečuješ, ne? Jak on by se o něj staral? To by měl větší šanci, až bude dítě ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat