Nemiluju, jak to vrátit

Anonymní
19.5.16 15:41

nemiluju, jak to vrátit

Omlouvám se za anonym. Mám ve vztahu krizi, jsem spolu 7 let a najednou mám problém se sexem (připadám si u toho aktu jako prostitutka, která vykupuje domácí pohodu sexem) a mám pocit, že chlapa už nemiluju. Máme spolu 4 a 2 leté děti, plánovali jsme třetí. Nechci ho opouštět, už kvůli dětem ne, ale nepřijde mi to vůči němu fér.
Jak se Vám podařilo nakopnout zase vztah? Jde to? On mi to moc neulehčuje svou sobeckostí.
Do toho mi podseklo nohy zjištění, že můj ex mě stále miluje (píše mi, nereaguju a společný známý mi to „prozradil“) - má dvě stejně staré děti a už kvůli tomu se s ním nikdy ani fyzicky nesejdu, jen mám pocit, že opuštěním ex a vztahem se současným partnerem jsem si pokazila život a je mi z toho celého zle. Přitom mého současného partnera jsem vroucně milovala, když je s dětmi je to skvělý táta, ale…on je nešťastný, když k němu nejsem něžná a já čím víc se snažím, tím víc jsem zablokovaná:-(
A už jsem si nafackovala, nebojte.
Myslím na to už asi rok a během roku jsem tím trápením shodila 30kg -ne že by mi to neprospělo.
Dokonce byla na obzoru obdivovatelka partnera a já si přála, aby si s ní začal.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

40464
19.5.16 15:44

A proč je ex ex?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16510
19.5.16 15:47

Dej tomu čas, nepořizuj 3 dítě a nastup do práce. Pak se uvidí.
@matkabagristy to mě taky zajímá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
19.5.16 15:50
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym. Mám ve vztahu krizi, jsem spolu 7 let a najednou mám problém se sexem (připadám si u toho aktu jako prostitutka, která vykupuje domácí pohodu sexem) a mám pocit, že chlapa už nemiluju. Máme spolu 4 a 2 leté děti, plánovali jsme třetí. Nechci ho opouštět, už kvůli dětem ne, ale nepřijde mi to vůči němu fér.
Jak se Vám podařilo nakopnout zase vztah? Jde to? On mi to moc neulehčuje svou sobeckostí.
Do toho mi podseklo nohy zjištění, že můj ex mě stále miluje (píše mi, nereaguju a společný známý mi to „prozradil“) - má dvě stejně staré děti a už kvůli tomu se s ním nikdy ani fyzicky nesejdu, jen mám pocit, že opuštěním ex a vztahem se současným partnerem jsem si pokazila život a je mi z toho celého zle. Přitom mého současného partnera jsem vroucně milovala, když je s dětmi je to skvělý táta, ale…on je nešťastný, když k němu nejsem něžná a já čím víc se snažím, tím víc jsem zablokovaná:-(
A už jsem si nafackovala, nebojte.
Myslím na to už asi rok a během roku jsem tím trápením shodila 30kg -ne že by mi to neprospělo.
Dokonce byla na obzoru obdivovatelka partnera a já si přála, aby si s ní začal.

Chtelo to by asi poradne na vztahu pracovat. Vratit čas, kdy jste byli zamilovani. Delat veci společne, najit si spolecne zajmy, koničky, vyčlenit si treba jeden den v tydnu jen sami pro sebe… V cem je sobecky? Hlavne mluvi, mluvit mlluvit. Samo se to rozhodne nevyřeší, teda respektive nevyřeší kladne.Co ty očekáváš od partnera a on od tebe? Je ochotny i on na vztahu pracovat?
Rozchazet se jen proto, že nejsi uz zamilovaná je dost lehkomyslne… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8021
19.5.16 15:51

Neidealizujes si toho ex? Ono chozeni bez deti je samozrejme mnohem bezstarostnejsi a pohodovejsi nez manzelstvi a rodinny zivot se vsim okolo s dvemi malymi detmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 16:00
@matkabagristy píše:
A proč je ex ex?

Měl pocit, že mě nemiluje dost - byl to takový ten rozervaný hrdina :mrgreen: Na druhý den pak stál s kyticí před domem a tohle dělal pravdidelně v různých obměnách. Přestalo mě to bavit. Když jsem byla donucena upřímně se nad tím zamyslet, nechtěla bych ho mít za partnera.
On byl trochu hysterický, melodramatický, ale třeba neuvěřitelný romantik. Krásně líbal, byl sice mizerný milenec, ale já si to s ním užívala víc než s těmi dobrými (dvěma před ním).
Ten vztah nebyl jednoduchý, spíš komplikovaný a drželo mě v tom, že jsem ho milovala a byla jsem si jistá, že miluje on mě.
Zdávají se mi o něm sny, romantické, erotické.
Asi je to umocněné tím erotickým prázdnem mezi mnou a mým partnerem - tedy z mé strany. Už jsem i myslela, že jsem frigidní nebo neschopná něco cítit, kvůli úrazu zad - ale po roce jsem dnes zkusila sama, jestli ještě něco cítím a jsem vzrušivá a v tom asi problém není.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.5.16 16:02
@vonajebohyne píše:
Neidealizujes si toho ex? Ono chozeni bez deti je samozrejme mnohem bezstarostnejsi a pohodovejsi nez manzelstvi a rodinny zivot se vsim okolo s dvemi malymi detmi.

Idealiuzuju, to víš, že jo, když jsem o tom te´d přemýšlela, tak bych ho nechtěla anio za zlatý prase. Ale to, co bych chtěla je ten pocit, co jsem měla s ním. Asi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.5.16 16:02
@modrooočka píše:
Chtelo to by asi poradne na vztahu pracovat. Vratit čas, kdy jste byli zamilovani. Delat veci společne, najit si spolecne zajmy, koničky, vyčlenit si treba jeden den v tydnu jen sami pro sebe… V cem je sobecky? Hlavne mluvi, mluvit mlluvit. Samo se to rozhodne nevyřeší, teda respektive nevyřeší kladne.Co ty očekáváš od partnera a on od tebe? Je ochotny i on na vztahu pracovat?
Rozchazet se jen proto, že nejsi uz zamilovaná je dost lehkomyslne… :think:

Já se nechci rozejít, jen potřebuju tady vypsat, co mě trápí a třeba najít radu, co komu pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.5.16 16:04
@Petrolka píše:

Ta krize bude asi větší - ještě si připadám stará, je mi 33 a když ne dítě teď tak kdy? Uff. Když se snažím na to koukat nezaujatě, tak mi to trochu dává větší smysl a už mi není tak zle.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.5.16 16:07

zakladatelka

Dámy, napsala jsem v tom nejtemnějším momentě - zdálo se mi vše neřešitelné. Jímala mě úzkost. Zkusila jsem vystoupit a podívat se na vše z venku a najednou se mi to zdá lepší, jednodušší, přesto budu ráda za typy a rady!!!

• Nahlásit
  • Citovat
8021
19.5.16 16:09
@Anonymní píše:
Idealiuzuju, to víš, že jo, když jsem o tom te´d přemýšlela, tak bych ho nechtěla anio za zlatý prase. Ale to, co bych chtěla je ten pocit, co jsem měla s ním. Asi.

Ja jsem mela za svobodna podobny typ jako ty, take to byla velka laska. Same zvraty, dramo, jako romanticka laska to bylo fajn, vzpominky jsou hezke, ale pro zivot by to moc nebylo. No a ten pocit, vis to je spis takova ta mladistva bezstarostnost, bez zodpovednosti za ty druhe, kterou ted mame. Vazne ti rozumim. Clovek casem zapomene na to stinne a zustane jen to, co bylo fajn.
Jak se rika, pamet je milosrdna, selhava nam :hug:.
S manzelem to urcite nastartovat muzete, pokud budete oba chtit. Zaklad, tedy vztah z velke lasky tam je, tudiz i potencial. Horsi je to u holek, ktere si nekoho vybraly z rozumu a ted breci, ze TO tam neni. Jen potrebujete vypnout, dat deticky na hlidani, popovidat si…vzpomen si, co vas spolu bavilo za volnocasove aktivity atd. A sobecky si udelejte chvili pro sebe, myslim, ze cas pro sebe potrebujes i ty sama. Deti takhle u sebe jsou zahul.

Příspěvek upraven 19.05.16 v 16:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
19.5.16 16:10

No, dyť ex nic moc pro vztah, takový Evžen Oněgin :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.16 16:17
@matkabagristy píše:
No, dyť ex nic moc pro vztah, takový Evžen Oněgin :palec:

No jo, rozum to ví, ale táhne mě to k němu…a myslím tím tam dolů:-) Dělám si trochu legraci, ona mě ta úzkost „neřešitelnosti“ malinko přešla. Teď si snad děti rozeberou babičky, tak to zkusím zkoordinovat tak, aby to bylo současně a strávit s partnerem nějaký čas.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.5.16 16:27

Ahoj, měla jsem obdobný stav začátkem tohoto roku. Dokonce jsme byli měsíc bez sexu!, protože jsem neměla absolutně žádnou chuť a to je pro mě i týden dlouhá doba. Můj problém ale je, že stále všechno dusím v sobě. Snažila jsem se pak chlapovi vysvětlit proč jsem taková a že mě samotnou to trápí, ale nepochopil mě. Pořád jsem chtěla, aby mě pochopil, ale on není empatický, takže to ještě všechno obrátil proti mě. Asi mu to začalo docházet až jsem mu řekla ať všude nevykládá jak je náš vztah skvělý, protože já to tak necítím a není to tedy pravda. Řekla bych, že v takové situaci v prvé řadě musíš chlapa zasvětit. Nevím jaký je tvůj chlap, pokud není empatický, tak se mu nesnaž vysvětlit tvé pocity, jen mu řekni jak se cítíš, proč, co by ti pomohlo a popros ho o jeho podporu. Hlavně to musíte řešit spolu (a v klidu), ikdyž občas je to s muži složité. Vzpomeň si jak to s váma bylo, proč jsi ho dříve tak milovala a jaké činy (i drobnosti) tě od něj vždy potěšily a snaž se mu to připomenout a vrátit to.

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
19.5.16 16:53
@Petrolka píše:
:lol: jak souvisi prace se vztahem
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama