Nemiluju svého manžela

Anonymní
3.1.21 18:31

Nemiluju svého manžela

Ahoj, potřebuju se někomu svěřit a popovídat si. Svého manžela už delší dobu nemiluju, je to proto že se změnil, nebo takový byl celou dobu a ja tehdy zamilovaná jsem to neviděla, a nebo si na začátku jenom hrál a jakmile mě měl jistou ukázal svou právou tvář. Manžel je arogantní, ma velké ego, rád lidí ponižuje, v práci kvůli němu i pár lidí odešlo. Ke mě si toho moc nedovoluje, ale často mění nálady, jeden měsíc je ke mě chladný, nevšímá si mě a další je do mě úplný blázen a pořád by se mnou byl. Máme spolu dceru, kvůli ní se rozvádět nechci, dalo by se říct že já v manželství nešťastná nejsem, mám svou volnost a díky manželovi jsem i dobře zajištěna. Ale problém je že jsem se před rokem zamilovala do muže, který je navíc dobrým známým mojí rodiny. Nikdy nedošlo víc než k puse, ktera se už neopakovala i když se o to on pokoušel. Ja už i přemýšlela o rozvodu, ale mám své důvody které jsem napsala a taky mě teď manžel potřebuje. Nechci to úplně rozvádět, protože že hrozí že by mě někdo z okolí mohl poznat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.21 18:43

Ahoj, jako bys mi pospala toho meho. Zacetks super, pozornosti, mohl se pretrhnout, ale co ho povysili v praci tak ma ego az do nebe. Arogantni na podrizene, rodinu, na mne az tak ne, ale obcas mne schodi nebo se mi smeje kdyz neco zvoru. Posledni dobou nedodrzi nikdy nic co si dohodnem, napriklad ze pojedem vecer na velky nakup dohodneme se na case a pak neprijede a tvrdi ze nic takoveho nerikal, ze mam asi v hlave vymeteno a podobne prupovidky :( kdyz uz je doma tak je bud porad na mobilu nebo spi, ale kdyz je volno treba ted vanoce tak to byl zas uplne vymenenej, ale odvcera, co si zacali planovat praci na leden je zas chladnej :zed: deti teda zatim nemame, a ani s nim nejspis nechci, ale zase nechci hned po tech letech odchazet, je pravda, ze jsem na nem i trosku financne zavisla, nemam ted rok svuj prijem, protoze jsem kyvla ze zustanu teda doma, kdyz zacal covid :zed: podporu v moji rodine taky uplne nemam, pro ne je pan podnikatel a buh. :roll: a at sem rada za to co mam. Prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
3426
3.1.21 18:52

Myslíš, že bys takhle popsala svůj vztah ke svému muži, kdybys nebyla zakoukaná do toho druhého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12863
3.1.21 18:56
@akavi píše:
Myslíš, že bys takhle popsala svůj vztah ke svému muži, kdybys nebyla zakoukaná do toho druhého?

To bylo prvni, co me napadlo. Neresi to, jestli s nim chce nebo nechce zit, ale ze se zakoukala jinde. A to je spatne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 18:57

@akavi Ano, takové problémy a pocity jsem měla ještě dříve, než jsem se zamilovala.

• Citovat
  • Nahlásit
3426
3.1.21 19:05
@Anonymní píše:
@akavi Ano, takové problémy a pocity jsem měla ještě dříve, než jsem se zamilovala.

To musíš vědět ty. Já jen, že racionalizace je obranný mechanismus sloužící k tomu, abychom si ex post vybrali jen to, co se nám zrovna hodí do krámu. Ale jestli byl příšernej vždycky, tak ti asi zamilovanost zamlžila mysl (stejně jako s tím tvým vysněným panem „dali jsme si jednu pusu“) a vzali jste se brzy bez vyzkoušení vztahu. Dávala bych si na to příště pozor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2693
3.1.21 19:08
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuju se někomu svěřit a popovídat si. Svého manžela už delší dobu nemiluju, je to proto že se změnil, nebo takový byl celou dobu a ja tehdy zamilovaná jsem to neviděla, a nebo si na začátku jenom hrál a jakmile mě měl jistou ukázal svou právou tvář. Manžel je arogantní, ma velké ego, rád lidí ponižuje, v práci kvůli němu i pár lidí odešlo. Ke mě si toho moc nedovoluje, ale často mění nálady, jeden měsíc je ke mě chladný, nevšímá si mě a další je do mě úplný blázen a pořád by se mnou byl. Máme spolu dceru, kvůli ní se rozvádět nechci, dalo by se říct že já v manželství nešťastná nejsem, mám svou volnost a díky manželovi jsem i dobře zajištěna. Ale problém je že jsem se před rokem zamilovala do muže, který je navíc dobrým známým mojí rodiny. Nikdy nedošlo víc než k puse, ktera se už neopakovala i když se o to on pokoušel. Ja už i přemýšlela o rozvodu, ale mám své důvody které jsem napsala a taky mě teď manžel potřebuje. Nechci to úplně rozvádět, protože že hrozí že by mě někdo z okolí mohl poznat.

Dceru máte společnou nebo je jen jeho? Pokud by byla jeho v jeho péči, troufla bych si tvrdit, že vím, kdo jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:10

@Kockazvysocan Společnou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:32

Jsem na tom dost podobně. Akorát ty děti máme 3. Poslední dobou si uvědomuju, že s manželem jsem jen kvůli tomu, že nemám peníze na to, abych s dětma byla sama. On nás miluje, ale prostě neumí jen o se nechce chovat „normlane“. Je to blbý, ale já ho fakt mám asi jen na ty peníze. A občas na hlídání. Jinak me jeho přítomnost akorát štve. Jsou chvíle, kdy je to dobrý, oba se snažíme. A jsou dny, kdy hledám podnájem a počítám, jaké alimenty by mi soud dal. Vždy se ale nakonec rozhodnu zůstat. Manžel není zlý, opliec, agresor, fetak… prostě jsme akorát nějak ztratili ta společná témata, každý jsme se v životě posunul někam jinam. Asi kvůli tomu nehodlám rozbíjet rodinu a zbytečně sebe i děti uvrhnout do finance a emocne nevlídneho prostředí. Třeba az budu pracovat, jestli se do někoho zamiluju, jestli se to ještě zhorší…Třeba se pan rozhodnu jinak. Ale aktuálně setrvání i v tomto „kvůli detem“ manželství vnímám jako nejmenší zlo. Zkus si představit všechny možné scénáře, finance, práci, bydlení, volný čas… začni něco řešit jakože fakt a uvidíš, jaké z toho budeš mít pocity.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:58

@cecetka Ja s manželem žít chci, teda aspoň teď určitě.

• Citovat
  • Nahlásit
3536
4.1.21 12:22
@Anonymní píše:
@cecetka Ja s manželem žít chci, teda aspoň teď určitě.

S tímto přístupem to ovšem dlouho nebude :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3882
4.1.21 14:29

Takže jinými slovy byla si zamilovaná, pak jste se vzali a měli dítě (to je jaký časový horizont)? Zamilovanost totiž trvá tak rok maximálně dva. Tedy to, že je to vůl jsi měla poznat už před dítětem, pokud jste vše výše zmíněné nestihli během dvou let. Já vím prachy nesmrdí, naopak, dobře se v nich hoví, ale abych byla s chlapem jen pro prachy je vlastně novodobá otročina. Až se on někde zakouká, kopne tě do zadele a nic z toho mít nebudeš. Teď ses zamilovala do chlapa co ti dal jednu pusu, vůbec nevíš jaký je na denní bázi a jaký by byl život s ním. Jak sama vidíš i ten tvůj tě dokázal ošálit, proč by nemohl i tento… Myslím, že žiješ na iracionální obláčku, kde přibarvuješ černou k tomu co se ti zrovna hodí. Kdybys byla co k čemu, tak dáš chlapovi důrazně najevo, že nejsi jeho podřízená a chceš, aby tě měl v úctě jako jeho ženu a matku jeho dítěte. Nicméně zase bys měla i ty trošku zamyslet, aby měl tvůj manžel co ctít. Protože teď mi spíš jen připadáš jako znuděná nicnedělačka co má roupy a neumí říct chlapovi co je ve vztahu ještě ok a co už ne (ve smyslu chování). Pokud je to takovej břídil co už za to nestojí, tak se seber a běž, ale jo no to bys musela jít do práce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
4.1.21 14:39

Další potvrzení známé pravdy, že s ženskou nemá smysl se patlat, dělat jí pomyšlení a nosit jí na rukou, je to nejspolehlivější cesta k výstavním parohům…ženské nemilují dobráky, ale rošťáky se zlým kukučem, kteří je občas proplesknou!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
5.1.21 02:44
@Martha03 píše:
Takže jinými slovy byla si zamilovaná, pak jste se vzali a měli dítě (to je jaký časový horizont)? Zamilovanost totiž trvá tak rok maximálně dva. Tedy to, že je to vůl jsi měla poznat už před dítětem, pokud jste vše výše zmíněné nestihli během dvou let. Já vím prachy nesmrdí, naopak, dobře se v nich hoví, ale abych byla s chlapem jen pro prachy je vlastně novodobá otročina. Až se on někde zakouká, kopne tě do zadele a nic z toho mít nebudeš. Teď ses zamilovala do chlapa co ti dal jednu pusu, vůbec nevíš jaký je na denní bázi a jaký by byl život s ním. Jak sama vidíš i ten tvůj tě dokázal ošálit, proč by nemohl i tento… Myslím, že žiješ na iracionální obláčku, kde přibarvuješ černou k tomu co se ti zrovna hodí. Kdybys byla co k čemu, tak dáš chlapovi důrazně najevo, že nejsi jeho podřízená a chceš, aby tě měl v úctě jako jeho ženu a matku jeho dítěte. Nicméně zase bys měla i ty trošku zamyslet, aby měl tvůj manžel co ctít. Protože teď mi spíš jen připadáš jako znuděná nicnedělačka co má roupy a neumí říct chlapovi co je ve vztahu ještě ok a co už ne (ve smyslu chování). Pokud je to takovej břídil co už za to nestojí, tak se seber a běž, ale jo no to bys musela jít do práce…

No tak uplna otrocina to neni, v pripade ze si kazdej dela co chce. Je x takovych. Me prijde ze ten jeji ma nebo bude stejne mit milenku, tak at si ona taky nekoho najde bokem pro poteseni. Ale urcite tohle ziti neni pro kazdeho. Rekla bych spis tak pro manzele po padesatce? Jinak nesouhlasim ze zamilovanost trva 1-2 roky. Ta vylozene chemicka jo, to je vedecky prokazany, ale kdyz se k sobe dva chovaji super, tak se svete div muzou milovat stejne jako na zacatku. Ja jsem s tim svym leta a dneska mi povida, ja bych ti nejradsi dal vsechno na svete! Jeho otec se po 40 letech chova k jeho matce super, takze geny a vychova udelaly svoje❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
5.1.21 02:53
@Martha03 píše:
Takže jinými slovy byla si zamilovaná, pak jste se vzali a měli dítě (to je jaký časový horizont)? Zamilovanost totiž trvá tak rok maximálně dva. Tedy to, že je to vůl jsi měla poznat už před dítětem, pokud jste vše výše zmíněné nestihli během dvou let. Já vím prachy nesmrdí, naopak, dobře se v nich hoví, ale abych byla s chlapem jen pro prachy je vlastně novodobá otročina. Až se on někde zakouká, kopne tě do zadele a nic z toho mít nebudeš. Teď ses zamilovala do chlapa co ti dal jednu pusu, vůbec nevíš jaký je na denní bázi a jaký by byl život s ním. Jak sama vidíš i ten tvůj tě dokázal ošálit, proč by nemohl i tento… Myslím, že žiješ na iracionální obláčku, kde přibarvuješ černou k tomu co se ti zrovna hodí. Kdybys byla co k čemu, tak dáš chlapovi důrazně najevo, že nejsi jeho podřízená a chceš, aby tě měl v úctě jako jeho ženu a matku jeho dítěte. Nicméně zase bys měla i ty trošku zamyslet, aby měl tvůj manžel co ctít. Protože teď mi spíš jen připadáš jako znuděná nicnedělačka co má roupy a neumí říct chlapovi co je ve vztahu ještě ok a co už ne (ve smyslu chování). Pokud je to takovej břídil co už za to nestojí, tak se seber a běž, ale jo no to bys musela jít do práce…
No tak uplna otrocina to neni, v pripade ze si kazdej dela co chce. Je x takovych. Me prijde ze ten jeji ma nebo bude stejne mit milenku, tak at si ona taky nekoho najde bokem pro poteseni. Ale urcite tohle ziti neni pro kazdeho. Rekla bych spis tak pro manzele po padesatce? Jinak nesouhlasim ze zamilovanost trva 1-2 roky. Ta vylozene chemicka jo, to je vedecky prokazany, ale kdyz se k sobe dva chovaji super, tak se svete div muzou milovat stejne jako na zacatku. Ja jsem s tim svym leta a dneska mi povida, ja bych ti nejradsi dal vsechno na svete! Jeho otec se po 40 letech chova k jeho matce super, takze geny a vychova udelaly svoje❤️
@Anonymní píše:

A znamej te financne nezajisti? Drzet vztah kvuli diteti, to jeste dneska nekdo DELA?!!! No musela bys jit do prace, nebo mit proste milence a dal vysavej egoistovu kreditku. Taky bych si zacala odkladat vetsi sumy penez stranou. Vybirej z bankomatu jakoze treba na saty a nekam to odklanej. Hlavne ne do banky, to by ti pak sebral jeho pravnik, ja mam svoje ve sklepe🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat