Nemizící flek na holeni

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
91
26.10.21 08:49

Nemizící flek na holeni

Ahoj, mam už asi měsíc a půl flek na noze, absolutně nesvědí, nijak mě neomezuje, ale nevím od čeho je a jak se ho zbavit. Jsem objednaná na kožní, ale termín až půlka prosince. Nezabira to na žádné masti..nic. Nemáte některá zkušenost s něčím podobným? :( googlit nechci, tam se dozvím, ze jsem určitě na smrt nemocná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.10.21 21:59
@mimal píše:
Ahoj, mam už asi měsíc a půl flek na noze, absolutně nesvědí, nijak mě neomezuje, ale nevím od čeho je a jak se ho zbavit. Jsem objednaná na kožní, ale termín až půlka prosince. Nezabira to na žádné masti..nic. Nemáte některá zkušenost s něčím podobným? :( googlit nechci, tam se dozvím, ze jsem určitě na smrt nemocná.

Hele neporadím, ale dej mi vědět, prosím, po návštěvě kožního. Ja už to mám přes 2 roky, v létě to zmizí, na podzim se to objeví. Vysetrena od hlavy po paty, odběry, vzorky n histologii a doted se přesně nevi, co to je. I z histologie vyšlo asi 6 různých možnosti. Kazdoapdne možná mám meco zcela jiné, ale mě zaujme každý flek na holení :D. Jo a začalo mi t jedním flickem, v jehorsim stadiu jsem měla obě holene, cele břicho a zada :pocitac: Tak drzim pěsti, ať je to “blbost”, která se nerozleza a zmizí

• Citovat
  • Nahlásit
91
27.10.21 08:45
@Anonymní píše:
Hele neporadím, ale dej mi vědět, prosím, po návštěvě kožního. Ja už to mám přes 2 roky, v létě to zmizí, na podzim se to objeví. Vysetrena od hlavy po paty, odběry, vzorky n histologii a doted se přesně nevi, co to je. I z histologie vyšlo asi 6 různých možnosti. Kazdoapdne možná mám meco zcela jiné, ale mě zaujme každý flek na holení :D. Jo a začalo mi t jedním flickem, v jehorsim stadiu jsem měla obě holene, cele břicho a zada :pocitac: Tak drzim pěsti, ať je to “blbost”, která se nerozleza a zmizí

A taky to nesvedi? :roll: dám vědět, jako vůbec mě nenapadá, z čeho a jak to vzniklo, ale jsem nervózní, protože na žádné kožní problémy jsem nikdy netrpěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat