Nemluví se mnou a neodpovídá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 14:03
Nemluví se mnou a neodpovídá

Holky vůbec nechápu o co jde, v pondělí ráno přítel jel do práce jako každý den, a přišel z práce a vůbec nemluví. Na nic mi neodpovídal, když jsem se ho zeptala ještě odpoledne jestli nepujdem se psem ven, zvýšil hlas ze prý ne, už to mi bylo divné. Pak jsem ho nechala odpočívat u PC, a později se zeptala jestli je nějaký problém, jestli se něco stalo v práci nebo proč nemluví, na nic proste neodpověděl, pak po mých otázkách zas jen vyštěkl, ze se mu nechce mluvit. Od te doby už z nej nevypadlo vůbec nic. Vždycky ji až později oběd, spis večeři, vidí ze tam jsou uvarene brambory a predobalene řízky a teď se sebral a šel si dělat vajíčka, beze slova, a to vždycky ji normálně oběd. na to ze jsem teda nemusela dělat oběd, a co se mu stalo teda v práci, nebo co je za problém opět jen mlčení a divá se na TV. Vůbec nechápu co je jako za problém a proč zbytečne vyvolava dusno. Nějaký tip jak ho rozmluvit, nebo ho nechat byt? :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 12.04.18 14:09
@Anonymní píše:
Holky vůbec nechápu o co jde, v pondělí ráno přítel jel do práce jako každý den, a přišel z práce a vůbec nemluví. Na nic mi neodpovídal, když jsem se ho zeptala ještě odpoledne jestli nepujdem se psem ven, zvýšil hlas ze prý ne, už to mi bylo divné. Pak jsem ho nechala odpočívat u PC, a později se zeptala jestli je nějaký problém, jestli se něco stalo v práci nebo proč nemluví, na nic proste neodpověděl, pak po mých otázkách zas jen vyštěkl, ze se mu nechce mluvit. Od te doby už z nej nevypadlo vůbec nic. Vždycky ji až později oběd, spis večeři, vidí ze tam jsou uvarene brambory a predobalene řízky a teď se sebral a šel si dělat vajíčka, beze slova, a to vždycky ji normálně oběd. na to ze jsem teda nemusela dělat oběd, a co se mu stalo teda v práci, nebo co je za problém opět jen mlčení a divá se na TV. Vůbec nechápu co je jako za problém a proč zbytečne vyvolava dusno. Nějaký tip jak ho rozmluvit, nebo ho nechat byt? :(

no řekla bych mu asi jasně a vlídně že jestli má problém at mi ho sdělí a pokud ne, tak ok mluvit nebudete a nemusíte… rozhodně bych se mu nevnucovala, máme čtvrtek to od pondělí jako nekomunikuje? nemohla na tebe prasknout nějaká nevěra?

Denisa56
Kelišová 5472 příspěvků 12.04.18 14:10

Nesnáším tohle chování, když člověk neumí říct, o co jde. Nech ho bejt, jdi ven, s dětma, s kamarádkou…nic mu neříkej a odejdi. Nevnucuj se mu, nenabízej kafe, večeři, nic.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7538 příspěvků 12.04.18 14:11

Tohle uz si psala na Vinted vid.. to od te doby vubec nepromluvil? Mozna si mela udelat to co ti tam radili.. sebrat se a odejit, nerict kam. Ja bych se ho narovinu zeptala, jestli to jeho mlceni je konec vztahu a chce se rozejit, jen nedokaze byt natolik chlap, ze to nedokaze rict do oci.. pokud ani potom by nemluvil, tak by me tam uz nevidel, dokud by se sam nepriplazil.. pokud ne tak plus pro tebe ;)

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 12.04.18 14:11

Ono to z něj časem vypadne. Nestalo se něco, co by si třeba špatně vyložil - kafe s kamarádem apod.?

Jana525
Závislačka 4670 příspěvků 12.04.18 14:11

Nevnucovala bych se a sla bych si nekam na kavicku nebo treba na prochazku. On se rozmluvi..

Jana525
Závislačka 4670 příspěvků 12.04.18 14:12

Pockej a jak dlouho to teda trva?

Šarlota4
Echt Kelišová 9498 příspěvků 12.04.18 14:16

Pokud se mu nic nestalo, tak v tom bude asi někdo jiný :-/ Každopádně takový obrat během 1 dne je dost zvláštní. Mi přijde, že tě chce odehnat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 14:16

Hm, tak muj, kdyz se takhle zacal chovat, tak v tom byla milenka :(

Mamina87
Ukecaná baba ;) 2470 příspěvků 12.04.18 14:16

To vypada jako by ti na neco prisel ale mel by ti to normalne rict a ne takhle mlcet

Kakika
Extra třída :D 14794 příspěvků 12.04.18 14:20

No, tak ještě jednou bych se ho zeptala, zda mi nechce něco říct a pak už bych jen dělala, jako by tam nebyl. Ale doslovně se vším všudy. Chodila ven, aniž bych řekla, rozsvěcela světla a zhasínala, jak kdyby tam nebyl. Zapínala/přepínala televizi dle svého uvážení. Ono by mu to jazyk rozvázalo :lol: Tý jo, od pondělka bobřík mlčení?

elle21
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 12.04.18 14:20

Další srab, takové týpky miluju :mrgreen: nedělala bych nic, nebavila se s ním ani ho jinak neprudila, navždy němý nebude..

Lucciaaa
Echt Kelišová 7538 příspěvků 12.04.18 14:23
@Anonymní píše:
Holky vůbec nechápu o co jde, v pondělí ráno přítel jel do práce jako každý den, a přišel z práce a vůbec nemluví. Na nic mi neodpovídal, když jsem se ho zeptala ještě odpoledne jestli nepujdem se psem ven, zvýšil hlas ze prý ne, už to mi bylo divné. Pak jsem ho nechala odpočívat u PC, a později se zeptala jestli je nějaký problém, jestli se něco stalo v práci nebo proč nemluví, na nic proste neodpověděl, pak po mých otázkách zas jen vyštěkl, ze se mu nechce mluvit. Od te doby už z nej nevypadlo vůbec nic. Vždycky ji až později oběd, spis večeři, vidí ze tam jsou uvarene brambory a predobalene řízky a teď se sebral a šel si dělat vajíčka, beze slova, a to vždycky ji normálně oběd. na to ze jsem teda nemusela dělat oběd, a co se mu stalo teda v práci, nebo co je za problém opět jen mlčení a divá se na TV. Vůbec nechápu co je jako za problém a proč zbytečne vyvolava dusno. Nějaký tip jak ho rozmluvit, nebo ho nechat byt? :(

Dočetla jsem tu diskuzi na vinted a proc to zase pises, kdyz ti rekl, že se mas sbalit a odejít, ze uz s tebou byt nechce.. :nevim: seber posledni kousek hrdosti a jdi od nej!

Amys
Generální žvanilka 20659 příspěvků 12.04.18 14:27

Já bych se ho natvrdo zeptala, jestli je nasr.nej na mě a nebo na někoho z práce a já jsem jenom hromosvod. A že slušný lidi tohle nedělaj a že on se chová jako malý rozmazlený děcko. Jako když chlap přijde vyšťavený z práce, tak fajn, prostě se zeptám, jestli to se mnou souvisí, on odpoví, že ne a já ho nechám dýchat. Druhý den je to v pohodě. Ale nemluvit s někým jen tak čtyři dny je opravdu vrchol nevychovanosti a vůbec nevadí, co ho k tomu vede.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 12.04.18 14:29

Dle tvého popisu to spíš vypadá na nějaký průser v práci.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama