Nemluvící a nic nedělající chlap

mir
12
18.5.21 12:53

Nemluvíci a nic nedelajici chlap

Dobrý den, mám dotaz, co delat? Přítel s náma nikam nechodím, nejezdí, chová se proste otřesně. Nekdo z rodiny má narozeniny, mamka, děda, bratr Nechodi se mnou ani popřát,nic.Moje se taky nekonají, dcerušky naší, taky proseděl na chodbě u cigarety a piva. Jakakoliv činnost doma, nic.Neco opravit, nebo udělat, nic. Opravuju si i záchod sama, jen na mě koukal. S malou ven taky nejde.uz spolu nespime, nemám ani chuť. Nekomunikuje, nemáme si ani i čem povídat, asi tak 2,5roku se to takhle sere, a nic. Nemame, ani společnou zábavu, něco Psi mu překáží. Jsme doma jak spolubydlící, tezko je mi, a nevím. jestli to ukončit nebo ne Už jsem ho několikrát žádala, aby odložil telefon a věnoval se rodině l. Stale vše stejně. ci dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1498
18.5.21 12:55

2,5 roku už spolu nemáte žádný vztah, vážně se ptáš, jestli má smysl to takhle táhnout dál? Už jste měli být dávno od sebe…
Pokud tedy nespadnul do nějaký těžký deprese, ta by se měla léčit, ale jestli ho to s váma jednoduše nebaví, není o čem přemýšlet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
18.5.21 13:01

Holka k čemu ti je doma takový chlap?? Opravdu nechápu, já bych ho hnala… Však nezazivate žádné hezké chvíle..nějaká neznost jako ženě by mi Teda chyběla… No v tom bych nebyla ani kvůli prckovi… Utec dokud můžeš jinak život ti propluje mezi prsty hodně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22343
18.5.21 13:03

Přidělil ti ho Národní výbor nebo co? Před dítětem byl jistě úžasný, bez lahváče v ruce a cíga v puse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18197
18.5.21 13:07

To se vážně ptáš na názor? Mám intenzivnější a mnohem víc naplněný vztah i se svým hrnkem na kafe :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4405
18.5.21 13:09

Ba ne. Zkus tomu dát ještě dalších pár let. Určitě se změní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
18.5.21 13:12

Jak toto můžeš nazvat přítel :nevim:
To bych se hanbou propadnul, když by musela ženská za mně něco opravovat.
Jediné co určitě zvládnul hned bylo ti vybílit kapličku a udělat dítě :poblion:
A chodí vůbec do práce nebo jen pije, kouří, a je na mobilu :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24412
18.5.21 13:16
@akavi píše:
Ba ne. Zkus tomu dát ještě dalších pár let. Určitě se změní.

a kdyby ne, tak už to nebude stát za to to měnit, to už doklepou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14067
18.5.21 13:16

Rozejdi se s ním. On je koule na noze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
18.5.21 13:17

A na co se ptas? Nechapu, to musis videt sama, ze je to o nicem..nechapu proc v tom zustavas.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
18.5.21 13:18
@akavi píše:

Mozna po druhem diteti :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11555
18.5.21 13:19
@mir píše:
Dobrý den, mám dotaz, co delat? Přítel s náma nikam nechodím, nejezdí, chová se proste otřesně. Nekdo z rodiny má narozeniny, mamka, děda, bratr Nechodi se mnou ani popřát,nic.Moje se taky nekonají, dcerušky naší, taky proseděl na chodbě u cigarety a piva. Jakakoliv činnost doma, nic.Neco opravit, nebo udělat, nic. Opravuju si i záchod sama, jen na mě koukal. S malou ven taky nejde.uz spolu nespime, nemám ani chuť. Nekomunikuje, nemáme si ani i čem povídat, asi tak 2,5roku se to takhle sere, a nic. Nemame, ani společnou zábavu, něco Psi mu překáží. Jsme doma jak spolubydlící, tezko je mi, a nevím. jestli to ukončit nebo ne Už jsem ho několikrát žádala, aby odložil telefon a věnoval se rodině l. Stale vše stejně. ci dělat?

Tak ho přestanˇžádat a na férovku mu řekni, že takhle tě to už opravdu nebaví. Zeptej se ho, jak si jako představuje další roky? Nic nedělá, nic nechce, nekomunikuje, rodina ho nezajímá… To by nebavilo nikoho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16591
18.5.21 13:19
@akavi píše:
@stinga píše:
a kdyby ne, tak už to nebude stát za to to měnit, to už doklepou :mrgreen:

To je blbost, holky, nejdřív si přece musejí udělat ještě aspoň jednoho dalšího mimíska protože to ho určitě změní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
18.5.21 13:20

Co tě vede k tomu, že jsi stále s takovým člověkem a ještě se musíš ujišťovat. Máš malé sebevědomí, 100 kilo, nebo…? I kdyby, samotné ti bude líp. K dítěti taky nemá vztah, otec chybět nebude, tak co potom. Člověk k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5222
18.5.21 13:25
@mir píše:
Dobrý den, mám dotaz, co delat? Přítel s náma nikam nechodím, nejezdí, chová se proste otřesně. Nekdo z rodiny má narozeniny, mamka, děda, bratr Nechodi se mnou ani popřát,nic.Moje se taky nekonají, dcerušky naší, taky proseděl na chodbě u cigarety a piva. Jakakoliv činnost doma, nic.Neco opravit, nebo udělat, nic. Opravuju si i záchod sama, jen na mě koukal. S malou ven taky nejde.uz spolu nespime, nemám ani chuť. Nekomunikuje, nemáme si ani i čem povídat, asi tak 2,5roku se to takhle sere, a nic. Nemame, ani společnou zábavu, něco Psi mu překáží. Jsme doma jak spolubydlící, tezko je mi, a nevím. jestli to ukončit nebo ne Už jsem ho několikrát žádala, aby odložil telefon a věnoval se rodině l. Stale vše stejně. ci dělat?

Na co ho mas? Takovy poklad jedine vykopat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat