Nemoc a snažení se o druhé miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 22:38
Nemoc a snažení se o druhé miminko

Předem se moc omlouvám za anonymitu!
Ahoj, chtěli by jsme s manželem druhé miminko. Máme 4 měsíčního chlapečka. Chtěli by jsme obě děti mít narozené v létě :lol:
Problém je v tom, že mě stále zlobí od porodu (přirozený porod) spodek - tedy jen poševní vchod, podle gynekoložky je to tam vše dobré jen ještě ne hormonálně upravené, (no nejsem z toho moudrá) a předepsala mi HYDROFEMIN vaginální gel s kys. hyaluronovou a mléčnou 50ml, do toho mě začal bolet tentokrát i spodek, nevím zda je to přistydlý močák či vaječníky. Do toho jsem měla, už troje antibiotika na bolest krku, ale podle krve nemám v těle zánět.

Otázka zní (a asi i pro někoho hloupá otázka):oops:…Nes­tane se miminku nic, když bych otěhotněla (i přes tyto zdravotní problémy)? Jestli by nebylo postižené či nemocné?

Reakce:

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20766 příspěvků 1 inzerát 28.10.18 22:42

Jestli to miminko ovlivní nebo ti nikdo neřekne. ATB v době snažení dobré nejsou, můžou tam něco narušit. Většinu takových problémů vyřeší tělo samo pomocí ZT, ale někdy se to může udržet a přijde se na problém a při screeningu. Osobně bych se snažením počkala, až se dáš dokupy. Mě stačila jen viróza na ZT, ani jsem ATB nebrala.

j-p
Extra třída :D 11731 příspěvků 28.10.18 22:46

Já brala antibiotika na velký kašel.A miminko už má 6.měsíců.A můj gynekolog říkal,ze měl pacientku, která otehotnela pri antibiotikach a miminko se udrželo. ;) A jak sem se bála.Žádné následky nemá. ;)

Janli
Kelišová 6011 příspěvků 9 inzerátů 28.10.18 22:52

Tvoje přání mít dítě v létě je sice hezké, ale bylo by to to poslední, čím bych se řídila. Zdravá a v kondici by jsi měla být především ty. Nikdo ti neřekne, že ti při braní antibiotik budou dozrávat kvalitní vajíčka, zda antibiotika nebudou mít vliv na vývoj embrya a hlavně by měla být v pořádku tvoje děloha a vše okolo. Nejde jen o početí, ale především o donošení zdravého dítěte. Nejdřív se uzdrav, nech svoje tělo ať se vzpamatuje z jednoho těhotenství a porodu, a pak se teprve hoň za dalším dítětem. Uspěchat to by se ti mohlo nevyplatit.

veria
Generální žvanilka 23582 příspěvků 1 inzerát 29.10.18 00:28

Dej se dokupy a pak teprve pomyslej na druhé dítě. Těhotenství je náročné a není nutne ho absolvovat dvakrát téměř hned za sebou, pokud mas zdravotní problémy. Jestli chces mít deti brzo po sobě, bude to taky zahul a deti potrebuji mámu zdravou.

K92
Kecalka 187 příspěvků 29.10.18 06:26

Říká se, že kdyz těhotenství trvá 9 měsíců, tak by se tělo ženy mělo stejnou dobu po porodu vracet do původního stavu. Dej se nejdřív do kupy a užívej si první miminko, není kam spěchat. Já pár měsíců po porodu taky byla pod vlivem hormonů a přála jsem si teď hned další miminko, naštěstí vyhrál rozum. Jen by me zajímalo, proč chcete miminko zrovna v létě :D .

jannina1
Závislačka 4123 příspěvků 29.10.18 07:49

Proc tak spechas?Jsi zdravotne oslabena a chces počit dalsi dite?Vzdyt se dej napred uplne do poradku,je jedno kdy se dite narodi,hlavne kdyz je zdrave.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 08:29

Já jsem na těhotenství přišla až v 5. měsíci. Do té doby jsem brala několik antibiotik, chodila do fyzicky náročné práce, (při svých 50 kilech jsem celé dny tahala těžké 25 kikové krabice), po práci chodila ještě na brigády, kde jsem pro změnu lezla po výškách a čichala čistící přípravky, no a chodila hodně často pařit a tancovat. Takže v noci jsem nespala, přes den tvrdě pracovala,… Brala léky…pamatuji ji, že jsem měla mononukleózu, brala hodně silná antibiotika a do toho se chodila normálně bavit, pít a do práce. Abych to zkrátila, syn je díky bohu zdravý a chodí už do školky. U druhého syna jsem byla vzorná těhule a ten je pro změnu nemocný pořád. Nejspíš astma, ekzémy, dusivé kašle, zápal plic, bronchitidy,…tohle vůbec u prvního neznám. Zdravé děti mají i feťačky a alkoholičky. Na tohle ti opravdu nikdo nemůže odpovědět dopředu. Hodně štěstí :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >