Reklama

Můžou mít antibiotika vliv na zpoždění ovulace i menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 14.09.18 13:07
Nemoc, ATB a zpožděná Ovu i MS

:kytka:.. zdravím.. holky minulý měsíc jsem prolezela se zápalem plic a dvěma ATB…brala.jsem je dohromady 3 týdny… Tento měsíc jsem cítila ovulaci až tak o týden později možná i více a dnes je to týden co mam zpoždění MS ( což jsme čekala když mě břicho z ovu bolelo ještě před termínem MS )…otázka zní…můžou na ten cyklus mít vliv ty ATB? Nebo celkove nemoc? A je to normální mít ovulaci o týden i více později? Jako pár dní se mi už zpozdila ale takhle dlouho ne…jsem zvědavá kdy dorazí MS :think:

Reklama

Reakce:

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 12:17

Holky nevíte nikdo ???? :think:

belladonna
Závislačka 2551 příspěvků 15.09.18 13:46

Ale jistě že může a má vliv jak nemoc, tak ATB. On ti to nikdo nepotvrdí stoprocentně.

belladonna
Závislačka 2551 příspěvků 15.09.18 13:48

Taky jsem to tak měla. Menstruace meskala plno dnů. Ale je to normální,no.

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 15.09.18 14:16

@belladonna děkuji…podle mě jsem měla ovulaci někdy 2.-3. 9 . …to jsme začla mit bolesti takže menzes by měla teďka o víkendu už dorazit :think: takhle dlouho jsme ještě nečekala..jsem už dost nervózní…začínám přemýšlet jestli jsem nějak nemohla otěhotnět ale používáme ochranu vždy … Tehu test jsme si už taky dělala teď ve čtvrtek a sněhobíly …zítra zkusím druhý pokud nedorazí

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >