Můžou mít antibiotika vliv na zpoždění ovulace i menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 14.09.18 13:07
Nemoc, ATB a zpožděná Ovu i MS

:kytka:.. zdravím.. holky minulý měsíc jsem prolezela se zápalem plic a dvěma ATB…brala.jsem je dohromady 3 týdny… Tento měsíc jsem cítila ovulaci až tak o týden později možná i více a dnes je to týden co mam zpoždění MS ( což jsme čekala když mě břicho z ovu bolelo ještě před termínem MS )…otázka zní…můžou na ten cyklus mít vliv ty ATB? Nebo celkove nemoc? A je to normální mít ovulaci o týden i více později? Jako pár dní se mi už zpozdila ale takhle dlouho ne…jsem zvědavá kdy dorazí MS :think:

Reakce:
Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 15.09.18 12:17

Holky nevíte nikdo ???? :think:

belladonna
Závislačka 2626 příspěvků 15.09.18 13:46

Ale jistě že může a má vliv jak nemoc, tak ATB. On ti to nikdo nepotvrdí stoprocentně.

belladonna
Závislačka 2626 příspěvků 15.09.18 13:48

Taky jsem to tak měla. Menstruace meskala plno dnů. Ale je to normální,no.

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 15.09.18 14:16

@belladonna děkuji…podle mě jsem měla ovulaci někdy 2.-3. 9 . …to jsme začla mit bolesti takže menzes by měla teďka o víkendu už dorazit :think: takhle dlouho jsme ještě nečekala..jsem už dost nervózní…začínám přemýšlet jestli jsem nějak nemohla otěhotnět ale používáme ochranu vždy … Tehu test jsme si už taky dělala teď ve čtvrtek a sněhobíly …zítra zkusím druhý pokud nedorazí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >