Reklama

Nemoc či úraz před dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 19.08.18 15:40
Nemoc či úraz před dovolenou

Prakticky za týden máme letět na dovolenou.
Samozřejmě syn (5) onemocněl. Od rána zvrací a má teplotu. Na dovolenou se těšíme celý rok a teď tohle.
Věřím že se zbrcha, ale s oslabenou imunitou do Afriky? 8o
Hlavně, že od srpna ho zásobují probiotiky.
A co vy..už vám nečekaná událost nabourávala či nabourala plány?

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5745 příspěvků 19.08.18 15:54

@Malike taky taky. Měli sme mít s mužem poslední dovolenou jen ve dvou, v listopadu se narodí prcek a 6.8. Týden před dovolenou nám začali dělat rekonstrukci bytového jádra. Již po druhé. Protože první rekonstrukce byla špatně udělana a padaly kachliky a praskaly zdi, tak místo dovolené jsme řešili, kde budeme bydlet, kde sežene lidi na sundání kuchyně, stěhování věci mimo byt a uskladnění, dělníky, kachliky, bude o pár cm větší kuchyně, takže co s tou kuchyní a sklem za ním, do toho ještě věci pro mimčo.. No děs. Teď už je to 14dnu a ještě ani nemají usazenou vanu :zed:

Koty
Závislačka 3796 příspěvků 19.08.18 16:20

@Malike týden je ještě dlouhá doba, prcek se snad do té doby zvetí. Hlavně, ať si to postupně nepředáte všichni, to by byla dovolená úplně pasé. Akorát bych zvážila přebookování na nějakou evropskou destinaci. Máš pravdu, že zrovna Afrika s oslabenou imunitou není nic moc. Já letos musela dovolenou zrušit kvůli zánětu sedacího nervu. Chytlo mě to pár dní před odjezdem a já zůstala prakticky pololežák v bolestech. Teď už mám snad to nejhorší za sebou.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 19.08.18 16:28

@Koty Afriku ale jsem volila i právě kvůli jeho diagnóze.(autismus)
Ty bakterie tam mu pomáhají s vývojem.
To je na dlouhé vyprávění.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 19.08.18 16:30

@lachtanice86 tak to věřím že je tohle extra mrzuté..zrušena dovolená plus nepohodlí a řešení problémů.

jenny.fields
Generální žvanilka 24595 příspěvků 19.08.18 16:35

To date, strevni chripka radi.
Ja 6 tydnu pred svatbou a 8 tydnu pred svatebni cestou spadla z kone a zlomila si hrudni obratel. Zadna svatba, zadna Kuba. Nastesti to bylo poprve, kdy jsme meli storno pojisteni.

Vloni 8 dni pred odletem na Island mladsi zanet kycle. Chyceno v uplnem zacatku, absolutnim klidem zvladnuto, odleteli jsme. Predloni v den odjezdu busem do madarskych lazni dcera angina, meli jsme storno.
Letos posledni den v uzbekistanu dcera prestala chodit. Nosili jsme az do priletu domu, na pohotovosti nic nezjisteno.
Na 80% dovolenych jedno nebo dve deti odjizdely s ventolinem nebo ho dostaly tam.
Letos tyden pred odjezdem na lyzak do Italie cela rodina srajda. Nejmladsi nic. Nakonec to prislo az na ceste u Italie dom diky bohu.

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 19.08.18 17:06

@jenny.fields muj bože..až taková smůla? 8o

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 19.08.18 17:13

Syn měl minulý týden přes noc horečku a od rána průjem. Další den jen zvýšená teplota, průjem měl pořád. Třetí ted bez teploty a průjem už byl taky v pohodě. Čtvrtý den už všechno v pořádku. Naštěstí nikdo jiný to nechytnul.

Ale od zítřka má manžel dovolenou, tak jsme chtěli jít z dětmi na koupák, zajet do zoo, na přehradu na projížďku parníkem. A já jsem dnes byla na pohotovosti, mám zánět močáku, dostala jsem atb a nesmím na sluníčko. Sice ty plány nebyly nijak veliké, ale i tak to naštve. :)

jenny.fields
Generální žvanilka 24595 příspěvků 19.08.18 17:47
@Malike píše:
@jenny.fields muj bože..až taková smůla? 8o

No jak se to vezme. Ta zlomenina obratle pravděpodobně nastartovala změnu mojí kariéry, za což jsem vděčná.
A ty dětské věci-na to, že cestujeme fakt hodně a děti jsou ještě docela malé, mi to přijde jako slušná bilance :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2077 příspěvků 19.08.18 19:02

Jela bych i s nemoci tam ho to rychle prejde. My jeli pred mesicem s malym 11 m do Recka a mel rymu a teplotu. Tam sse uplne uzdravil

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 19.08.18 19:12

Tak už nezvrací…ale spustila se mu rýma a má 38.0 :roll:
To by mě zajímalo..co chytl že to má i střevní průběh.
No furt lepší teď než den před odletem. :nevim:

martanek29
Ukecaná baba ;) 1192 příspěvků 19.08.18 21:49

Ja resila v cervnu. Starsi dcera 6 dni pred odletem laryngitida a pak desny kasel,mladsi dcera den pred odletem. Misto baleni jsme litali po pohotovosti,ne­vedeli jsme,zda jet nebo stornovat. Nakonec jsme odleteli,holky mely po par dnech po kasli a moc jsme si to uzili. Tyden je dlouha doba,to date :lol:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31627 příspěvků 20.08.18 04:26

Tak kluk se mi osypal neštovicema večer před odjezdem na prodloužený víkend na lyže. Naštěstí se z toho dostal poměrně rychle a stihl alespoň lyžák, poslední neštovice mu zaschla den před odjezdem.

Ale vymáte ještě týden před sebou, to zvládne. To zvracení klidně mohlo být ze zahlenění, jak mu rýma stýkala do krku. Nasaď větší dávky vitamínu C a bude v pohodě. Mořský vzduch mu porspěje … k moři dost často odjíždíme s rýmou a tam se to zlepší.

Uživatel je onlinealisekR
Kelišová 5009 příspěvků 20.08.18 07:05
@Malike píše:
Tak už nezvrací…ale spustila se mu rýma a má 38.0 :roll:
To by mě zajímalo..co chytl že to má i střevní průběh.
No furt lepší teď než den před odletem. :nevim:

V klidu, v červnu jsem dvě hodiny před odjezdem do Itálie, vezla dítě na pohotovost. Teplota, bolení v krku.....za dva dni jsem volala na výsledky a byl tam spalovy bacil :mrgreen: takže ATB nasadit. Žádné sluníčko a pod. Naštěstí ty léky nebyly reaktivní na slunce. Dcera deset dní u moře prožila bez omezeni, moře, bazén, zmrzlina. Kontrola v ČR dopadla výborně :mrgreen: před třemi týdny jsme před odletem na Mallorcu chytili střevní chřipku.....já si ji odvezla až tam :poblion: první den byl pekelnej. :mrgreen: takže pět dní je daleko. A to co popisujes mi spíš přijde jako úžeh - úpal. A ne střevní chřipka. To bolení v krku mi tam nesedí. A nebo, pokud zvracel, tak ho bolí v krku z poleptání. :think:

Malike
Extra třída :D 11593 příspěvků 20.08.18 07:18

@alisekR no já nikde nepsala že ho bolí v krku ..jen že včera celý den zvracel (teď nic díky bohu,) naskočila mu horečka a spustila rýma.
Dneska aktuálně zatím teplota ( ale je ráno a to málokdy má i po ránu horečku) a nudle mu tečou i z očí… Úpal určitě ne…přes odpoledne ven moc nechodíme..spíše ráno a večer..a den předtím jsme byli opravdu na procházce až po 17:00

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama