Nemoc maminky, partnerovi nejsem dost dobrá, co mám dělat?

Anonymní
12.2.21 23:33

Nemoc maminky, partnerovi nejsem dost dobra, co mam dělat?

Ahoj, už nevím komu se mam svěřit. Situace je taková, ze se s kamarádkami nemůžu scházet kvůli Covidu a nechci je obtěžovat myma problémy přes zprávy a tak si jdu pro radu sem. Moje maminka má nádor na prsu, víme o tom krátce, stále se s tím nemůžu srovnat, ale nechali jsme si to jen v úzké rodině a nikomu jsem o tom nepoveděla ani pritelovi. Jen pro info s přítelem spolu nebydlime. Už mesic nemůžu poradně spat a poradně se soustředit, rakovina je svině a já mam proste strach, ale zároveň se snažím být silná opora pro maminku. Ale navíc mi teď přítel začal jasné davat najevo, ze pro nej nejsem dost dobra, stále mi něco vyčítá, prý se málo snažím a nejevim o nej zájem. Přitom já bych se mohla rozkrajet, snažím se a opravdu ho mam rada, snažím se být před nim v pohodě, i když nejsem v pohodě (přeci jenom maminka je nemocná), ale prestava se mi líbit to, ze mi je pokaždé vycteno něco nového. Já se nechci s přítelem hádat, raději vždy ustoupim, pokaždé všechno svede na mě a já jsem ta špatná. :( Co mam dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
822
12.2.21 23:41

Kopni ho do zadku a buď pro mamku oporou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20435
12.2.21 23:42

Kopnout ho do řiťi blbečka. On ti ma byt oporou v tehle situaci a ramenem, o ktere se muzes opřít a ne aby ti vyčítal, ze nejsi dostatečně happy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
12.2.21 23:45

Si hloupá, že mu ustupujes. Měl by ti být oporou né tě shazovat a sekýrovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
12.2.21 23:49

Proč přítel takovou informaci neví? :nevim: Vždyť je jasný ze se chovas jinak, jsi vystresovana a třeba to ani nevnimas, ze se k nemu chovas jinak. On se možná jen takhle blbě “brani”. Takovéhle předstírání vůbec k ničemu není, jen davas další energii někam zbytečne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25710
12.2.21 23:49

@Hanka1 @EvieK ale ona píše, že přítel o tom neví. :nevim:

Pokud je to opravdu tvůj přítel, měla by jsi mu to říct, třeba trošku pochopí situaci a ustoupí než dělat hrdinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3153
12.2.21 23:51

Máte divný vztah, když mu neřekneš takhle důležitou informaci, která významně ovlivňuje tvůj život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
12.2.21 23:55
@Hanka1 píše:
Kopnout ho do řiťi blbečka. On ti ma byt oporou v tehle situaci a ramenem, o ktere se muzes opřít a ne aby ti vyčítal, ze nejsi dostatečně happy…

Kopni do (_I_) místní rozumprdky, jejich rady z tebe udělají kůl v plotě, jako jsou ony…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1629
12.2.21 23:57
@pikola píše:
@Hanka1 @EvieK ale ona píše, že přítel o tom neví. :nevim:Pokud je to opravdu tvůj přítel, měla by jsi mu to říct, třeba trošku pochopí situaci a ustoupí než dělat hrdinku.

Aj tak. Nebyla bych s někým kdo ma na mě blbé kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52850
13.2.21 00:01

Máte divný vztah když mu ani neřekneš takovou věc. Těžko Tě může být oporů když u nic neřekneš :? Z jeho pohledu se chováš divně, na něj nemáš čas. kdyby věděl co řešíš tak by to nejspíš viděl jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
@ovichus píše:
Kopni do (_I_) místní rozumprdky, jejich rady z tebe udělají kůl v plotě, jako jsou ony…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15543

Poslat ho do oběhu - evidentně to není partner pro těžké časy - když to zvládneš, bude ti překvapivě lépe.

no a pak se soustředit na vlastní úzkosti a základní ošetření sebe sama, aby se tvoje máma mohla soustředit na sebe - teď úplně nebude mít kapacitu o tebe pečovat.

Takže vůbc neváhej vyhledat pomoc pro sebe - třeba pár setkání v terapii, možná léky, když to nepůjde.

Ale nejdřív se zbav balastu, který tě trápí - toho chlapa co není k životu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20435
13.2.21 00:02
@pikola píše:
@Hanka1 @EvieK ale ona píše, že přítel o tom neví. :nevim:Pokud je to opravdu tvůj přítel, měla by jsi mu to říct, třeba trošku pochopí situaci a ustoupí než dělat hrdinku.

V tomto pripade by mu to mela rict, sdílená starost, poloviční starost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 00:03

Autorka příspěvku

Děvčata, situace je taková, ze mamina nechce, aby o tom vědělo moc lidi, sama mi řekla, ze nechce aby ji ostatní lidi litovali. Mamina se k nemoci staví velmi dobře a možná kdyby to vědělo víc lidi a začali se všichni na ni koukat jako na chudinku, ze by to bylo mnohem horší. Pritelovi jsem to nerekla, protože ho tím nechci zatěžovat a zároveň si myslím, ze by si to nenechal pro sebe, určitě by to řekl mámině a najednou by se mohlo stát, ze by to věděla celá vesnice, což mamina nechce.

Ale co jsem neuvedla, přítel mi vyčítal určitý věci už dřív, můj špatný humor atd. Ale já ho zase mam rada, rada s nim travim čas, ale teď mi přijde, ze je to jen horší a horší. Nevím zda mu to mam říct nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
20435
13.2.21 00:05
@ovichus píše:
Kopni do (_I_) místní rozumprdky, jejich rady z tebe udělají kůl v plotě, jako jsou ony…

No jasneeee, mel by ji pritel rovnou jednu flaknout, ať neprudí a je milá…

Mmch co bych za posledni Covid rok dala, abych byla nekdy sama doma jako kůl v plotě…aspon ze ten manzel uz pracuje v rezimu tyden prace, tyden home office…jeste otevrit ty skoly no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat