Nemoc pětiměsíčního se zhoršuje když je teplo

3.6.15 20:00

nemoc se zhoršuje když je teplo

Ahoj maminky, dlouho jsem tu ted nebyla, ale potrebuji radu. Mám doma chlapecka pět měsíců, kojeny. V sobotu dostal rýmu. Ta stale trva. Odsavam, kapu Nasivin, zvlhcuji vzduch. Od vcerejsiho dne chlapeček začal chraptit a pokaslavat. Spis to zní jako by mu ty hleny stekly do krku a tam mu zavazely. Včera jsem mu taky našla první klubajici se zoubek - nevím, jestli může souviset. Zítra se chystam k paní dr dřív to bohužel nešlo a doufám, ze jsem nic neprosvihla. A ted můj dotaz, v noci při otevřeném okně a zvlhcenem vzduchu ma chlapeček nos čistý a ani nezakasle, ale přes den když je teplo je to katastrofa. Plny nnos, kašel, skriply hlásek - katastrofa :-( holky poradite co to může značit? Proč to tak je? Dekuji moc za Vaše postrehy. Omlouvam se jestli jsem to napsala nesrozumitelne, ale už jsem pět dni nespala :-( jo teplota max 37,3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.6.15 20:05

Ještě doplnim, ze nechce jíst ani pít :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
3.6.15 20:11

Tak v teple natékají sliznice a moc příjemné to není. A asi mu i vysychají. Hodně zvlhčuj vzduch a moc to nehroť, bohužel přijdou asi i horší nemoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:14

Já už za tím vidím laryngitidy a nejčernější scénáře…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
3.6.15 20:14

Když je horko, tak to všechno víc nateče a s tím se moc dobře fungovat nedá, zvlášť drobkovi. stříkej mu mořskou vodu do nosu, ta mu zvlhčí sliznice, větrej jen ráno a přes den zatemni a ros vzduch, osprchuj všechny kytky a mokré je dej do prostoru, prostě co nejvíc udržuj v bytě chlad a vlhko.. proto se na záněty horních cest dýchacích nedoporučuje páření a vlhké teplo, ale suché teplo..

• Nahlásit
  • Citovat
56906
3.6.15 20:24
@jančamamča píše:
Já už za tím vidím laryngitidy a nejčernější scénáře…

neplaš :hug: my doma chrbleme všichni - právě rýma, přes den kašel. Jak je noc, tak je klid.. je to i tim vedrem, i těmi velkými změnami. Kdyby to byla laringitida, tak to fičí a netrvá to takhle dlouho :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:26
@martina.se píše:
neplaš :hug: my doma chrbleme všichni - právě rýma, přes den kašel. Jak je noc, tak je klid.. je to i tim vedrem, i těmi velkými změnami. Kdyby to byla laringitida, tak to fičí a netrvá to takhle dlouho :hug:

Ještě, že Te mám :srdce: :* :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:27
@Lizzi píše:
Když je horko, tak to všechno víc nateče a s tím se moc dobře fungovat nedá, zvlášť drobkovi. stříkej mu mořskou vodu do nosu, ta mu zvlhčí sliznice, větrej jen ráno a přes den zatemni a ros vzduch, osprchuj všechny kytky a mokré je dej do prostoru, prostě co nejvíc udržuj v bytě chlad a vlhko.. proto se na záněty horních cest dýchacích nedoporučuje páření a vlhké teplo, ale suché teplo..

Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 20:29
@jančamamča píše:
Ještě, že Te mám :srdce: :* :srdce:
:mrgreen: u nás se chrchlá téměř pořád - ideální stav - starší to donese ze školy, chytí to mladší, od toho já, ode mne chlap :lol: jako mazec.. pořád něco.. Ale třeba včera, jsem myslela, že venku scípnu, malej se taky netvářil zrovna nadšeně - blbě se nám oboum dýchá, kašel sílí. Večer je to fakt lepší..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:39
@martina.se píše: :mrgreen: u nás se chrchlá téměř pořád - ideální stav - starší to donese ze školy, chytí to mladší, od toho já, ode mne chlap :lol: jako mazec.. pořád něco.. Ale třeba včera, jsem myslela, že venku scípnu, malej se taky netvářil zrovna nadšeně - blbě se nám oboum dýchá, kašel sílí. Večer je to fakt lepší..

U nás to stejny, tohle dotahla starší a ted se nám to tu mota! Ted já ještě hysterka a plasan, katastrofa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 20:41
@jančamamča píše:
U nás to stejny, tohle dotahla starší a ted se nám to tu mota! Ted já ještě hysterka a plasan, katastrofa!
:mrgreen: mi lehce vyděsil zánět průdušek ve 4 m, ale tohle beru tak nějak v klidu :think: :mrgreen: ono už toho bylo tolik :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.15 20:54
@martina.se píše: :mrgreen: mi lehce vyděsil zánět průdušek ve 4 m, ale tohle beru tak nějak v klidu :think: :mrgreen: ono už toho bylo tolik :lol:

No to jo název, byli jste ve spitale?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
3.6.15 21:01
@jančamamča píše:
No to jo název, byli jste ve spitale?

néé, vyfasoval horu sirupů a tradá.. to se chvílema i dusil, ale stačilo pár dní a byl dobrej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
3.6.15 21:53
@jančamamča píše:
Ahoj maminky, dlouho jsem tu ted nebyla, ale potrebuji radu. Mám doma chlapecka pět měsíců, kojeny. V sobotu dostal rýmu. Ta stale trva. Odsavam, kapu Nasivin, zvlhcuji vzduch. Od vcerejsiho dne chlapeček začal chraptit a pokaslavat. Spis to zní jako by mu ty hleny stekly do krku a tam mu zavazely. Včera jsem mu taky našla první klubajici se zoubek - nevím, jestli může souviset. Zítra se chystam k paní dr dřív to bohužel nešlo a doufám, ze jsem nic neprosvihla. A ted můj dotaz, v noci při otevřeném okně a zvlhcenem vzduchu ma chlapeček nos čistý a ani nezakasle, ale přes den když je teplo je to katastrofa. Plny nnos, kašel, skriply hlásek - katastrofa :-( holky poradite co to může značit? Proč to tak je? Dekuji moc za Vaše postrehy. Omlouvam se jestli jsem to napsala nesrozumitelne, ale už jsem pět dni nespala :-( jo teplota max 37,3

Já bych to tolik nehrotila. Je malý, tudíž většinu času leží. Více se mu to dostane do krku. Začalo být teplo a přes den se mu sliznice víc vysušují. Jak sama vidíš, v noci když větráš je mu lépe. Větrej i přes den, a pít by měl naopak víc než běžně. Já bych nedala nasivin a už vůbec né několikrát denně. Občas bych prostříkla Vincentkou, nebo Physiomerem. Pít, větrat a otužovat a nenechávat dlouho ležet. Podle mě to se zuby souvisí. Uvidíš co ti řekne zítra doktorka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama