Nemoc u dvouletého dítěte, co by to mohlo byt?

Anonymní
2.8.21 23:08

Nemoc u dvouletého dítěte, co by to mohlo byt?

Ahojky všem, mám dotaz a nikde nemůžu nic dohledat. Mám dvouletého syna, v neděli začal mít rýmu (průhledný hlen), teče mu to i z očiček, má vlhký kašel, 3× se nám stalo, že se pozvracel a hleny diky tomu šli ven, tak se na chvíli ulevilo. Teplota maximálně 37,8 naměřena. Když kašle, jde slyšet, jak mu to sedí na pruduskach. Ale zarazilo mě, ze se na těle objevilo par pupinku, červené se světlou,,ťupkou” uvnitr. Neštovice prodělal když mu byl rok, je to pouze asi 5 pupinku. Ale do mě dnes zarazilo je vyrážka na zadečku. Vyrašilo mu to dnes po koupání, namazala jsem sudocremem a čekala, ze to zmizí, myslela jsem, ze to má z toho, jak sedel v sedatku ve vane. ( nejdřív to bylo pouze červené), ale teď je z toho toto - viz fotka. Doktorce jsem dnes voĺala, ale máme přijít až zítra na 9. Zatím doporučila sinupred kapky, mořskou vodu do nosu a při teplotě paralen cipky. Syn má ještě na noc plenku, včera jsme koupili pleny od jiné značky (fred&flo), muže to byt z toho? Značku jsme měnili od narození víckrát a nikdy žádný problém, od půl roku do roku jsme tuto značku měli a nikdy nic. Tak ze by? Docela mě to znepokojuje, zatím je malej (ťuk ťuk) nemocný pouze po druhé. Děkuji za případne postřehy a rady :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1061
2.8.21 23:21

Podle me to plenou byt muze, my meli taky ty f&f a byly ok a pak pozdeji ve vetsi velikosti uz desne smrdely a nebylo to uz ono :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32481
3.8.21 08:57

Vyrážka v plenkové oblasti může být z plen určitě. U oka to vypadá jako štípanec. Můžu se plést, ale za mě nic znepokojivého, viróza a blbý pleny :think:
Akorát na kašel to bude chtít asi něco na odhlenění z lékárny. A do nosu je super Vincentka :palec: To už mohl mít bez lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
3.8.21 09:01

Řekla bych, že klasická viroza, vyrážka z toho jak se spotí v pleně a štípanec,…ale k doktorce zajděte pokud to nepřejde, může to být způsobený nějakým bacilem a bude potřebovat antibiotika, jestli mu to sedí dlouho na průduškách, ale to se dozvíte až u ní jestli to tak je nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat