Nemocenská ????

24.1.20 08:58

Nemocenská ????

Zdravíčko už byly nekomu zaslané nemocenské? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

148
24.1.20 09:09

@devcenka30 dobry den, muzu se zeptat z ktereho krajeho jste prosim? ja ze Zlinskeho a me za prosinec jeste nedorazila…tak nevim zda jsem ciste vyjimka nebo to tak jde vsude… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 09:11

Středočeský - mám už od 11

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.1.20 09:12

@weru20 a byl včas odevzdání papir na peníze?

• Nahlásit
  • Citovat
14396
24.1.20 09:14

Tak zalezi kdy jste odevzdali papír na peníze do práce a kdy to z práce poslali na sociálku, od te doby na to má sociálka měsíc to vyplatit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 09:22
@weru20 píše:
@devcenka30 dobry den, muzu se zeptat z ktereho krajeho jste prosim? ja ze Zlinskeho a me za prosinec jeste nedorazila…tak nevim zda jsem ciste vyjimka nebo to tak jde vsude… :roll:

Novojičínsky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
24.1.20 09:30

Nooo..popravde jak byly ty svatky tak sem na to zapomela a nesla hned 2.1. Ale zamestnavatel mi rikal, ze to jeste neposilal a posle dnes jako toho 2.1.tak to sem v klidu ja si rikala ze pockam jeste do konce mesice a pristi tyden bych tam zasla… :think: jinak chodila vzdycky presne 15.k mesici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 09:33

Fakt to nechápu oni mají na vše čas. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14396
24.1.20 09:34

@weru20 tak to pride koncem měsíce, jestli to zaměstnavatel poslal 2.1. Tak to tam dorazilo nejdřív 3.1. A než to začli zpracovávat, tak se nestihla ta první výplatní lhůta. Ale nejpozději příští pondělí to musíš mít na účtu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
24.1.20 09:36

@devcenka30 no jo, ze zákona na to mají 30 dni od doručení. Ale nedej bože aby tys něco zapomněla odevzdat :zed: Mě taky ještě nepřišla, a neuděláme s tím nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 09:41

Taky jsem odevzdavala 2.1. a peníze už mám - tedy nemam :mrgreen: :mrgreen:
Spis to poslali pozdě z práce.

• Nahlásit
  • Citovat
24.1.20 09:56
@devcenka30 píše:
Fakt to nechápu oni mají na vše čas. :zed:

Ano, mají. Mají na to přesně 30 dní od doručení podkladů :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2935
24.1.20 09:59

Vubec nereste kdy jste to dali do prace. Dulezite je, kdy to z prace poslali a doslo to na urad a pak maji 30dni na vyplaceni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
24.1.20 15:00

Jako me jde asik presne o princip ty se zpogdis o den a je hruza a proste cas cigarjo, leharo…o kdyz ted to asik chapu i s tim prechodem na eneschopenky…nastesti to je tak ze marodim od prosince tak mi tam prcnich 14 dni hradil zamestnavatel ale i tak:) proste pokud do patku nedojde skocim se zeptat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 15:22
@weru20 píše:
Jako me jde asik presne o princip ty se zpogdis o den a je hruza a proste cas cigarjo, leharo…o kdyz ted to asik chapu i s tim prechodem na eneschopenky…nastesti to je tak ze marodim od prosince tak mi tam prcnich 14 dni hradil zamestnavatel ale i tak:) proste pokud do patku nedojde skocim se zeptat:)

si tam zavolej a zeptej se, kdy jim dodal zaměstnavatel všechny podklady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama