Nemocenská 2018 a žádné vycházky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 14:05
Nemocenská 2018 a žádné vycházky

Holky zdravím, mam dotaz.Od 2.9 mám PN do dnešního dne nemam vycházky na další kontrolu mám přijít 19.10 s tím že mi PN dr. ukonci že už jsem moc tydnu doma… 8o když jsem neměla 7 týdnů žádné Vycházky může mi dr. Ukončit PN? Nedokážu si představit že měsíc sedím doma a v pondělí zvládnu 12 h na nohách marodim s kotníkem

Reakce:
Elishka1
Závislačka 3274 příspěvků 08.10.18 14:08

ano, doktor ti může ukončit neschopnost, i když jsi neměla vycházky. A ptala ses ho na ne, zda by ti je nenapsal? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 14:08

Divné, já měla loni PN kvůli kotníku, dva týdny a měla jsem normálně vycházky šest hodin denně :nevim: a letos jsem byla doma od konce února do konce srpna a podle nikoho jsem moc týdnů doma nebyla :nevim:

nozu
Extra třída :D 12595 příspěvků 08.10.18 14:08

a mas nejake rehabilitace? o neschopence rozhoduje lekar dle zdravotniho stavu. to, zda mas nebo nemas vychazky na to nema zadny vliv z hlediska opravneni lekare ukoncit neschopenku.

P4ja
Extra třída :D 10166 příspěvků 08.10.18 14:08
@Anonymní píše:
Holky zdravím, mam dotaz.Od 2.9 mám PN do dnešního dne nemam vycházky na další kontrolu mám přijít 19.10 s tím že mi PN dr. ukonci že už jsem moc tydnu doma… 8o když jsem neměla 7 týdnů žádné Vycházky může mi dr. Ukončit PN? Nedokážu si představit že měsíc sedím doma a v pondělí zvládnu 12 h na nohách marodim s kotníkem

Vycházky jsou pouze a jen na uvážení a posouzení doktora. Akorát tedy nvm, kde vzal, že jsi moc týdnů doma. A ano vycházky mít nemusíš vůbec. Holt budeš muset popocházet alespoň doma a nebo se s ním domluvit, že bs to potřebovala rozchodit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 14:49

Mě třeba lékař snížil vycházky na polovinu času, záleží jen na lékaři a jak se s polu dohodnete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:08

Tak doktor mi řekl že můj stav má být klidový režim takže bez vycházek teď mám rehabky a v pátek mi prej ukončí PN jelikož to je už 7 týdnů a jsem schopná se prej vrátit do práce… Což teda já si myslím že bych ještě týden určitě potřeboval na rozchozeni než budu 12hodin stát na nohách :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:30
@Anonymní píše:
Divné, já měla loni PN kvůli kotníku, dva týdny a měla jsem normálně vycházky šest hodin denně :nevim: a letos jsem byla doma od konce února do konce srpna a podle nikoho jsem moc týdnů doma nebyla :nevim:

Já šla totiž jakoby na pohotovost chirurgii když se mi stal úraz ale noha se mi prostě nelíbí bolí mě a nezvládám chodit po bytě natož jít do práce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:30
@Elishka1 píše:
ano, doktor ti může ukončit neschopnost, i když jsi neměla vycházky. A ptala ses ho na ne, zda by ti je nenapsal? :)

Ano řekl bez vycházek :roll:

Elishka1
Závislačka 3274 příspěvků 08.10.18 17:42
@Anonymní píše:
Já šla totiž jakoby na pohotovost chirurgii když se mi stal úraz ale noha se mi prostě nelíbí bolí mě a nezvládám chodit po bytě natož jít do práce

tak ještě je možné změnit lékaře, pokud máš pocit, ze tento to přes tvé upozornění neposuzuje spravne

Váš příspěvek
Reklama