Nemocenská 2018 a žádné vycházky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 14:05
Nemocenská 2018 a žádné vycházky

Holky zdravím, mam dotaz.Od 2.9 mám PN do dnešního dne nemam vycházky na další kontrolu mám přijít 19.10 s tím že mi PN dr. ukonci že už jsem moc tydnu doma… 8o když jsem neměla 7 týdnů žádné Vycházky může mi dr. Ukončit PN? Nedokážu si představit že měsíc sedím doma a v pondělí zvládnu 12 h na nohách marodim s kotníkem

Reakce:
Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 08.10.18 14:08

ano, doktor ti může ukončit neschopnost, i když jsi neměla vycházky. A ptala ses ho na ne, zda by ti je nenapsal? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 14:08

Divné, já měla loni PN kvůli kotníku, dva týdny a měla jsem normálně vycházky šest hodin denně :nevim: a letos jsem byla doma od konce února do konce srpna a podle nikoho jsem moc týdnů doma nebyla :nevim:

nozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 08.10.18 14:08

a mas nejake rehabilitace? o neschopence rozhoduje lekar dle zdravotniho stavu. to, zda mas nebo nemas vychazky na to nema zadny vliv z hlediska opravneni lekare ukoncit neschopenku.

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 08.10.18 14:08
@Anonymní píše:
Holky zdravím, mam dotaz.Od 2.9 mám PN do dnešního dne nemam vycházky na další kontrolu mám přijít 19.10 s tím že mi PN dr. ukonci že už jsem moc tydnu doma… 8o když jsem neměla 7 týdnů žádné Vycházky může mi dr. Ukončit PN? Nedokážu si představit že měsíc sedím doma a v pondělí zvládnu 12 h na nohách marodim s kotníkem

Vycházky jsou pouze a jen na uvážení a posouzení doktora. Akorát tedy nvm, kde vzal, že jsi moc týdnů doma. A ano vycházky mít nemusíš vůbec. Holt budeš muset popocházet alespoň doma a nebo se s ním domluvit, že bs to potřebovala rozchodit.

KomisařMullin
Povídálka 22 příspěvků 08.10.18 14:49

Mě třeba lékař snížil vycházky na polovinu času, záleží jen na lékaři a jak se s polu dohodnete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:08

Tak doktor mi řekl že můj stav má být klidový režim takže bez vycházek teď mám rehabky a v pátek mi prej ukončí PN jelikož to je už 7 týdnů a jsem schopná se prej vrátit do práce… Což teda já si myslím že bych ještě týden určitě potřeboval na rozchozeni než budu 12hodin stát na nohách :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:30
@Anonymní píše:
Divné, já měla loni PN kvůli kotníku, dva týdny a měla jsem normálně vycházky šest hodin denně :nevim: a letos jsem byla doma od konce února do konce srpna a podle nikoho jsem moc týdnů doma nebyla :nevim:

Já šla totiž jakoby na pohotovost chirurgii když se mi stal úraz ale noha se mi prostě nelíbí bolí mě a nezvládám chodit po bytě natož jít do práce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 17:30
@Elishka1 píše:
ano, doktor ti může ukončit neschopnost, i když jsi neměla vycházky. A ptala ses ho na ne, zda by ti je nenapsal? :)

Ano řekl bez vycházek :roll:

Elishka1
Závislačka 2787 příspěvků 08.10.18 17:42
@Anonymní píše:
Já šla totiž jakoby na pohotovost chirurgii když se mi stal úraz ale noha se mi prostě nelíbí bolí mě a nezvládám chodit po bytě natož jít do práce

tak ještě je možné změnit lékaře, pokud máš pocit, ze tento to přes tvé upozornění neposuzuje spravne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >