Nemocenska 2020 zari

Anonymní
11.10.20 13:18

Nemocenska 2020 zari

Ahoj holky, chci se zeptat marodim od konce srpna ted v rijnu bych poprvi mela dostat penize od socialky a jeste mi nic neprislo chci se zeptat do kdy vam to chodi popripade uz vam prisli penize za marodni?
A jeste jedna otazka musim kazdy mesic volat do prace ze porad marodim? Jak sou ty elektricky tak tomu nerozumim tak nevim jestli sem treba neudelala neco spatne ze sem nevolala kzdy mesic ze jeste marodim.
Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22982
11.10.20 13:22

Tak od socialky to je ještě brzo, co vim, chodí to nekdy v druhé půlce měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
11.10.20 13:23

Ne, nemusis volat do prace, pokud to zamestnavatel vylozene nepozaduje kvuli smenam treba nebo tak.
Penize ze socialky chodi ruzne, maji na to az 3 mesice, takze nemusi prijit tenhle mesic treba nic, me nekdy prijdou za 20 dni, nekdy za 30 dni, nekdy i za vice dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
11.10.20 13:23

@vokishka me uz za zari prisly ve ctvrtek :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22982
11.10.20 13:28
@Markétka111 píše:
@vokishka me uz za zari prisly ve ctvrtek :nevim: [/citace
Fakt? Manzelovi chodily po dvacátém. A v hodně diskuzích to ctu, hlavně ta první platba.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 13:30
@Markétka111 píše:
Ne, nemusis volat do prace, pokud to zamestnavatel vylozene nepozaduje kvuli smenam treba nebo tak.
Penize ze socialky chodi ruzne, maji na to az 3 mesice, takze nemusi prijit tenhle mesic treba nic, me nekdy prijdou za 20 dni, nekdy za 30 dni, nekdy i za vice dni.

No ja brala minulii mesic za tech 14dni od socialky a to mi prislo uz 7. Tak prave si rikam jestli sem ja neco nepo.. a nemela sem zavolat do prace ze porad marodim

• Citovat
  • Nahlásit
13672
11.10.20 13:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat marodim od konce srpna ted v rijnu bych poprvi mela dostat penize od socialky a jeste mi nic neprislo chci se zeptat do kdy vam to chodi popripade uz vam prisli penize za marodni?
A jeste jedna otazka musim kazdy mesic volat do prace ze porad marodim? Jak sou ty elektricky tak tomu nerozumim tak nevim jestli sem treba neudelala neco spatne ze sem nevolala kzdy mesic ze jeste marodim.
Dekuju

No tak na výplatu maji 30dnu od doručení všech podkladů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13886
11.10.20 13:31
@Anonymní píše:
Dekuju

Tak je slušnost dát zaměstnavateli vědět, že jsi pořád na neschopence. Avíza ze sociálky chodí, ale můžou přijít později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 13:32
@Markétka111 píše:
Penize ze socialky chodi ruzne, maji na to az 3 mesice, takze nemusi prijit tenhle mesic treba nic, me nekdy prijdou za 20 dni, nekdy za 30 dni, nekdy i za vice dni.

To ke taky blby ze az treba za tri mesice s ceho pak ten clovek ma zit platit najem kdyz nemuze do prace kvuli tomu ze je po operaci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 13:34
@lachtanice86 píše:
No tak na výplatu maji 30dnu od doručení všech podkladů.

A ja teda uz se o nic nestaram? Jako to volani do prace ze stale marodim? Nikdo mi nic nerikal tak prave nevim. Nebo jal je to elektroniky tak si to v praci hlidaji nak samy?

• Citovat
  • Nahlásit
13886
11.10.20 13:35
@Anonymní píše:
No ja brala minulii mesic za tech 14dni od socialky a to mi prislo uz 7. Tak prave si rikam jestli sem ja neco nepo.. a nemela sem zavolat do prace ze porad marodim

Prvních 14 dnů máš od zaměstnavatele. Zaměstnavatel dostal potvrzení o trvání DPN ke 14. dni a na to konto měl poslat na sociálku Přílohu k žádosti o dávku. Abys dostala peníze od sociálky, musí být odesláno potvrzení o trvání DPN k poslednímu dni v měsíci.

Spíš se zeptej, doktora, jestli to poslal k poslednímu dni v měsíci. Prý by to měli dělat automaticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 13:36
@Černá vdova píše:
Tak je slušnost dát zaměstnavateli vědět, že jsi pořád na neschopence. Avíza ze sociálky chodí, ale můžou přijít později.

Tak oni vedi ze marodim v tom srpnu sem informovala vedouci ze marodim vi ze je to na dyl ale nevedela sem ze bych mela volat porad kdyz vi ze marodim. Kdyz nych preci nemarodila tak bych ji dala vedet ze uz du do prace aby mi poslala ze semnou teda pocita ale nevedela sem ze ji musim informovat porad

• Citovat
  • Nahlásit
13886
11.10.20 13:38
@Anonymní píše:
A ja teda uz se o nic nestaram? Jako to volani do prace ze stale marodim? Nikdo mi nic nerikal tak prave nevim. Nebo jal je to elektroniky tak si to v praci hlidaji nak samy?

Zavolej si na sociálku na infolinku na nemocenskou, jestli mají všechny podklady a pokud ano, kdy Ti peníze pošlou.
Oni potřebují tu Přílohu k žádosti o dávku (aby věděli, kolik Ti mají poslat peněz) a dál potvrzení o trvání DPN k poslednímu dni v měsíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13886
11.10.20 13:42
@Anonymní píše:
Tak oni vedi ze marodim v tom srpnu sem informovala vedouci ze marodim vi ze je to na dyl ale nevedela sem ze bych mela volat porad kdyz vi ze marodim. Kdyz nych preci nemarodila tak bych ji dala vedet ze uz du do prace aby mi poslala ze semnou teda pocita ale nevedela sem ze ji musim informovat porad

Tak jim nic neříkej. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.20 13:44
@Černá vdova píše:
Zavolej si na sociálku na infolinku na nemocenskou, jestli mají všechny podklady a pokud ano, kdy Ti peníze pošlou.
Oni potřebují tu Přílohu k žádosti o dávku (aby věděli, kolik Ti mají poslat peněz) a dál potvrzení o trvání DPN k poslednímu dni v měsíci.

Takze tohle by autimaticky ty podklady meli tedy posilat v praci to by meli tedy v praci meli mit?
Omlouvam se za blby dotazy jeste sem nikdy nebyla taklen dele doma sem po operaci a budu asi jeste mesic doma
A bojim se aby mi penize prisli a mela sem s ceho zit
A nevedela sem jestli se ma kazdy mesic nekam volat jako na nakou uctarnu v praci kdyz ma vedouci vo ze marodim i sem ji vcera psala ze uz sem po operaci
Ale zda je povinost volt kazdy mesic na uctarnu to nevim prave
Jestli sem si sama neco nepo…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama