Nemocenská v 6tt a šílene nevolnosti

Anonymní
23.5.20 15:45

Nemocenská 6tt šílene nevolnosti 1

Dobrý den,

prosím o rádu jsem na konci 6tydnu už 4 dny zvracim po každém jídle co sním neudrzim ho v sobě déle jak hodinu nemůžu vylézt ani z postele jak jsem zničena…zatim sem si brala ty dny dovolenou ale uvažuji že půjdu na nemocenskou pracuji v potravinách a v těch roužkach být 7 hodin v tomto stavu si nedokážu představit…co by jste mi poradily?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64546
23.5.20 15:47
@Anonymní píše:
Dobrý den,prosím o rádu jsem na konci 6tydnu už 4 dny zvracim po každém jídle co sním neudrzim ho v sobě déle jak hodinu nemůžu vylézt ani z postele jak jsem zničena…zatim sem si brala ty dny dovolenou ale uvažuji že půjdu na nemocenskou pracuji v potravinách a v těch roužkach být 7 hodin v tomto stavu si nedokážu představit…co by jste mi poradily?

Mě dr na toto nemocenskou nenapsala.. Takže nemůžu radit.. Byla jsem úplně hotová a stejně nic.. :think: moje rada je jen vydržet.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
23.5.20 15:49

Ledovou colu a zázvorový lízátka a modlit se, aby nepřišly vedra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13271
23.5.20 15:53
@martina.se píše:
Mě dr na toto nemocenskou nenapsala.. Takže nemůžu radit.. Byla jsem úplně hotová a stejně nic.. :think: moje rada je jen vydržet.. :think:

No to te lituju, mně napsal. Bylo to teda strašný celý těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
23.5.20 15:56
@Anonymní píše:
Dobrý den,prosím o rádu jsem na konci 6tydnu už 4 dny zvracim po každém jídle co sním neudrzim ho v sobě déle jak hodinu nemůžu vylézt ani z postele jak jsem zničena…zatim sem si brala ty dny dovolenou ale uvažuji že půjdu na nemocenskou pracuji v potravinách a v těch roužkach být 7 hodin v tomto stavu si nedokážu představit…co by jste mi poradily?

Domluv se s doktorem, jestli by ti nenapsal PN na tu dobu než to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
23.5.20 15:58
@g.sandova píše:
No to te lituju, mně napsal. Bylo to teda strašný celý těhotenství.

Já jsem teď 19 tt a už to trochu ustoupilo.. Ale jo, bylo to hrozný.. V práci vedle sebe na ferovku kyblík atd.. A místo pauz, co máme, tak rychlý spánek atd.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
23.5.20 16:09

No mě kdyby v takovým stavu nenapsal nemocenskou, řekla bych, že krvácím… Já teda zvracela i dvacetkrat denně, naštěstí to kolem 16. týdne přešlo. Ale já měla vlastní Kancl a když mi bylo už k nevydrženi, sedla jsem si auta a za 10 minut objímala mísu doma. Neumím si představit, že bych měla pevnou pracovní dobu a navíc se motala kolem jídla… Ať je brzy líp, vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13271
23.5.20 17:28

@martina.se mně to trochu ustoupilo ten druhý trimestr, ale třetí se to vrátilo. Já to poslední těhotenství fakt skoro celý prolezela. Ještě, že už to mám za sebou. A pátý dítě nebude, další těhotenství bych uz nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
23.5.20 17:31

Jakmile jsem zhubla 4 kg, poslala mě do nemocnice na kapačky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
23.5.20 18:07
@Lumíkovec píše:
No mě kdyby v takovým stavu nenapsal nemocenskou, řekla bych, že krvácím… Já teda zvracela i dvacetkrat denně, naštěstí to kolem 16. týdne přešlo. Ale já měla vlastní Kancl a když mi bylo už k nevydrženi, sedla jsem si auta a za 10 minut objímala mísu doma. Neumím si představit, že bych měla pevnou pracovní dobu a navíc se motala kolem jídla… Ať je brzy líp, vydrž.

A jak budeš krvácet na kontrole? Moje dr není blbá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
23.5.20 18:08
@g.sandova píše:
@martina.se mně to trochu ustoupilo ten druhý trimestr, ale třetí se to vrátilo. Já to poslední těhotenství fakt skoro celý prolezela. Ještě, že už to mám za sebou. A pátý dítě nebude, další těhotenství bych uz nedala.

No… Snad to tak nebude.. Protože mám dost i takto.. Od pondělí znovu naplno do kanclu.. Nechce se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
23.5.20 18:09
@Anonymní píše:

Asi záleží na doktorovi. Já měla taky silne nevolnosti a dal mě hned na rizikový. Vůbec to neřešil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 18:13

Já neschopenku dostala, mám taky silné nevolnosti, zeptej se na to, za to nic nedáš.

• Citovat
  • Nahlásit
13271
23.5.20 18:21

@martina.se určitě to bude dobrý, předešlý těhotenství to bylo úplně jiný.
Já mohla jíst jenom melouny a hroznove víno a sýrovou pizzu.
Držím pěsti. Kdy máš termín?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
23.5.20 18:34
@g.sandova píše:
@martina.se určitě to bude dobrý, předešlý těhotenství to bylo úplně jiný.
Já mohla jíst jenom melouny a hroznove víno a sýrovou pizzu.
Držím pěsti. Kdy máš termín?

Až v říjnu.. Jako jediné co doufám, že bude mrne v pořádku.. Ale je to očistec.. U dvou předchozích jsem ani nevěděla, že jsem těhotná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat