Reklama

Nemocenská a ukončení pracovního poměru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kočka896
Nováček 2 příspěvky 04.09.18 16:24
nemocenská a ukončení pracovního poměru

Dobrý den, dne 31.8 mi skončila smlouva PP u nejmenované firmy kde jsem pracovala. Smlouvu mi zaměstnavatel neprodloužil. Ale od července marodim až doposud. Takže nemocenská stále trvá. Když jsem šla odevzdávat pracovní oděv chtěli abych podepsala u ukončení PP i v době nemocenské. Mám to podepsat? Pokud ne tak proč? Děkuji Vámi psané odpovědi. Příjemný den.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33149 příspěvků 04.09.18 16:32

nic podepisovat nemusíš, protože pracovní poměr skončil, ale pokud podepíšeš, nic se nestane

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 04.09.18 16:36

Co by si podepisovala když poměr skončil?

Kriss Tina
Kelišová 5003 příspěvků 04.09.18 16:47

Na tom podpisu už nesejde, ten poměr skončil ať s tvým podpisem nebo bez něj.

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33149 příspěvků 04.09.18 16:54

jiná diskuze :oops:

Příspěvek upraven 04.09.18 v 17:22

jege
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 04.09.18 17:08

Delete

Kočka896
Nováček 2 příspěvky 04.09.18 20:24

Já se Vám moc omlouvám, já vím je to hloupá otázka. Jen jsem nikdy nebyla propuštěná. Tak proto se ptám. Děkuji moc za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >