Nemocenská - kontrola

13
8.3.16 14:23

Nemocenska -kontrola

Ahoj jsem ve 20tt a vcera my volala detska mudr. Ze mam prijit osobne o reg. mimina tak jsem jela a jak jsem prijela tak ve schrance byl papir se socky ze me nezastihli a ze chcou nejakou omluvu. mam zajit k detske nebo k moji gynekolozce dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64730
8.3.16 14:24
@Michaela45 píše:
Ahoj jsem ve 20tt a vcera my volala detska mudr. Ze mam prijit osobne o reg. mimina tak jsem jela a jak jsem prijela tak ve schrance byl papir se socky ze me nezastihli a ze chcou nejakou omluvu. mam zajit k detske nebo k moji gynekolozce dik

k dětské, však jsi byla u ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.3.16 14:26

Vim ze jsem nemela jit mimo vychazky ale ty mam odpoledne a detska tam je jen rano a moje gyn. chtela razitko do prukazky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
651
8.3.16 14:26

Ano, k dětské lékařce. Mohla jsi si u ní rovnou nechat podepsat návštěvu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33322
8.3.16 14:27

@Michaela45 k lékaři se může, hned se spojte se sociálkou, určitě tam máte číslo a se svým doktorem. Doložíte, kde jste byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64730
8.3.16 14:30
@Michaela45 píše:
Vim ze jsem nemela jit mimo vychazky ale ty mam odpoledne a detska tam je jen rano a moje gyn. chtela razitko do prukazky

k lékařce mimo vycházku můžeš, stačí, aby Ti potvrdila návštěvu a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.3.16 14:31

Ok diky zitra tam hned skocim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
8.3.16 14:39
@Michaela45 píše:
Ahoj jsem ve 20tt a vcera my volala detska mudr. Ze mam prijit osobne o reg. mimina tak jsem jela a jak jsem prijela tak ve schrance byl papir se socky ze me nezastihli a ze chcou nejakou omluvu. mam zajit k detske nebo k moji gynekolozce dik

Já bych zašla k ortopedovi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.3.16 14:45

@aleba takove pripominky fakt nepotrebuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
8.3.16 14:49
@aleba píše:
Já bych zašla k ortopedovi :roll:
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753
8.3.16 15:22

:D ty jo, to sem ještě neslyšela že se dělá registrace tak brzy - ještě ve 20tt :D asi jiný kraj jiný mrav, u nás stačí zavolat zeptat se zda vezme, a po porodu proběhne registrace.. jsem fakt překvapená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
8.3.16 15:48

@teepe u nas to musi byt vsechno dopredu a gyn. Chce razitko od detskeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78754
8.3.16 16:07
@Michaela45 píše:
@teepe u nas to musi byt vsechno dopredu a gyn. Chce razitko od detskeho

Chtít může, ale to tak všechno… a bacha na to, že tohle ti taky ossz nemusí uznat, neb s tvoji léčbou to má kulový společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3520
8.3.16 16:12
@teepe píše: :D ty jo, to sem ještě neslyšela že se dělá registrace tak brzy - ještě ve 20tt :D asi jiný kraj jiný mrav, u nás stačí zavolat zeptat se zda vezme, a po porodu proběhne registrace.. jsem fakt překvapená…

U nás to probíhá stejně teda. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3240
8.3.16 17:06

@Michaela45 Dětská dr. ti sama od sebe volala, že máš přijít? Jak zjistila tvoje číslo a že chceš zrovna k ní? Mě se gynekoložka ptala, jestli mám dětského lékaře až asi měsíc před porodem… vždyť 20. týden je půlka těhotenství teprve… No, třeba to tak u vás je. Ale je to nějaké zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat