Nepřišla mi ještě nemocenská, kdy jsou výplatní termíny

Anonymní
22.1.20 12:19

Nemocenská leden 2020

Holky, nepřišla mi ještě nemocenská nevíte kdy jsou výplatní termíny, na Okresní správě mi to nikdo nebere už 2 dny takže nevím kam zavolat.. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1231
22.1.20 12:38

Pevne terminy nejsou, pokud vim, jen ze maji 30 dni. Zalezi, kdy dostali papiry, listek na penize :) Ja cekam na penize uz od listopadu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
22.1.20 12:59

Tak záleží, kdy jim přišly všechny podklady od tvého zaměstnavatele. Já jsem na nemocenské od srpna, a vždy mi peníze přišly kolem 16. ale dávala jsem do práce vše hned na začátku měsíce. Tenhle měsíc jsem to nechala až na 7.1 a doteď mi nemocenská nepřišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 13:56

Jsem na tom stejně. Na nemocenské od srpna, peníze chodily 12. a k zaměstnavateli jsem dávala koncem měsíce. V prosinci snad 27.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 14:19
@mission84 píše:
Tak záleží, kdy jim přišly všechny podklady od tvého zaměstnavatele. Já jsem na nemocenské od srpna, a vždy mi peníze přišly kolem 16. ale dávala jsem do práce vše hned na začátku měsíce. Tenhle měsíc jsem to nechala až na 7.1 a doteď mi nemocenská nepřišla.

Přišly po svátcích hned v prosinci k účetní do práce :rolling_eyes:jako jde o to že musím platit nájem, školku atd jsem sama s 1 dítětem a momentálně jako nemám tolik peněz tak docela mě tohle štve! My musíme posílat vše do termínu a hned ale oni asi nee :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.1.20 14:20
@KristynaStej píše:
Jsem na tom stejně. Na nemocenské od srpna, peníze chodily 12. a k zaměstnavateli jsem dávala koncem měsíce. V prosinci snad 27.. :zed:

Síla toto :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
2906
22.1.20 15:17
@Anonymní píše:
Přišly po svátcích hned v prosinci k účetní do práce :rolling_eyes:jako jde o to že musím platit nájem, školku atd jsem sama s 1 dítětem a momentálně jako nemám tolik peněz tak docela mě tohle štve! My musíme posílat vše do termínu a hned ale oni asi nee :zed:

No moment. Ze nemate rezervu je vas problem. Ze mate sluzby atd. co musite platit je vas problem. Ze nemate zjistene informace a neplanujete dopredu. Opet vas problem. Nehazejte to na ostatni, kdyz VSE je ve vasich rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:23
@Cenarius píše:
No moment. Ze nemate rezervu je vas problem. Ze mate sluzby atd. co musite platit je vas problem. Ze nemate zjistene informace a neplanujete dopredu. Opet vas problem. Nehazejte to na ostatni, kdyz VSE je ve vasich rukou.

Prosím?!!! :lol: promiňte, ale když jste zvykla půl roku pobírat peníze ve stejný termín a najednou je platba opožděná, na Okresní správě Vám nikdo nebere telefon, ani neodpovídá na emaily tak Vás asi trošku zajímá kde je problém když lístek na peníze dle paní účetní mají již 2 týdny dávno u sebe když to účetní 6.1 poslala… Tak prosím Vas, děkuji za Vas názor, ale otázka zněla jinak! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
22.1.20 15:31
@Anonymní píše:
Prosím?!!! :lol: promiňte, ale když jste zvykla půl roku pobírat peníze ve stejný termín a najednou je platba opožděná, na Okresní správě Vám nikdo nebere telefon, ani neodpovídá na emaily tak Vás asi trošku zajímá kde je problém když lístek na peníze dle paní účetní mají již 2 týdny dávno u sebe když to účetní 6.1 poslala… Tak prosím Vas, děkuji za Vas názor, ale otázka zněla jinak! :mavam:

Maji na to 30 dni od obdrzeni. Takze stale jeste maji spoustu casu. Chapu, ze to je problem, ale od toho clovek musi mit rezervu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:52
@Maggdallena píše:
Maji na to 30 dni od obdrzeni. Takze stale jeste maji spoustu casu. Chapu, ze to je problem, ale od toho clovek musi mit rezervu.
A
@Maggdallena píše:

Noo ráda bych viděla jak maminky na rodicaku nebo na nemocenske mají rezervu 9 tisíc každý měsíc než jim dojdou peníze… Kdyby jako že náhodou. Neřeknu když žijete s chlapem tak asi ano ale samoživitelka asi těžko

• Nahlásit
  • Citovat
22.1.20 17:12

Posílám lístek tak jak mi napíše dr. Takže odevzdávam nejpozději 29. aby to v práci stihli poslat do konce měsíce. Tudíž by peníze měly být na úctě cca po 12 dnech. Když mi to celou dobu chodi v jeden termín tak s tím počítám.. měli jsme výdaje ohledně auta a doufala jsem, ze peníze přijdou včas. Nevím co tam mají za zmatky zase :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2906
22.1.20 17:40
@Anonymní píše:
Prosím?!!! :lol: promiňte, ale když jste zvykla půl roku pobírat peníze ve stejný termín a najednou je platba opožděná, na Okresní správě Vám nikdo nebere telefon, ani neodpovídá na emaily tak Vás asi trošku zajímá kde je problém když lístek na peníze dle paní účetní mají již 2 týdny dávno u sebe když to účetní 6.1 poslala… Tak prosím Vas, děkuji za Vas názor, ale otázka zněla jinak! :mavam:

Nemluvte na mě jako na ženskou, copak v avatarovi nevidíte mužský portrét? :roll: A co že jste si zvykla na něco. Není to pravidlo a platba NENÍ opožděná!! Mají 30 dní od dodání podkladů. A když to 6.1. poslala účetní, tak určitě do 7.2. mají na poslaní peněz čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1374
22.1.20 17:42

Mají termin 30 dnů od obdrzeni pokladu, tedy výkřik o tom, že neposílali v termínu je hloupost, oni opravdu žádný termín ještě neprosvihli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
698
22.1.20 18:49

Tak já stim docela počítala, že se po novém roce zdrzi s platbou. Kor s nastupem elektronických neschopenek. Neříkám, že to není nepříjemné, ale hlady neumreme. Máme rezervu. A penize jednou prijdou tak klid o nic neprijdeme. A pokud jako matka na nemocenské nebo na rodicaku nemam rezervu 9000,–,zamyslela bych se nad sebou a nějakou si vytvořila i větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
22.1.20 20:54

Mně listopadová nemocenská přišla 3.1. Říkala jsem si nemít chlapa a řádnou rezervu, která nepadne na Vánoce tak jsem pěkně nahraná… do toho je leden dost finančně náročny - pojistka na auto, dálnička, dan z nemovitosti, poplatek za psa…
A chytrolínů výše si nevšímejte :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama