Nemocenská matky a vycházky

Anonymní
28.2.16 20:41

Nemocenská matky a vycházky

Ahoj, jak je to s vycházkami během nemocenské? Už od středy pokašlávám, zatím jsem s tím chodila do práce, ale během se mi to dost zhoršilo (kašlu víc a mám teplotu) a tak půjdu zítra k lékaři a předpokládám, že pak na nemocenskou. No a potřebovala bych vycházky, protože mám školkové dítě a manžela v nemocnici. Myslíte, že je šance je dostat, i když nejsem samoživitelka? Nemám tady nikoho, kdo by mi nakoupil a odvedl malého do školky a zpět… Budu muset nějak dokládat, že je manžel v té nemocnici? Ještě jsem takhle na nemocenské nebyla, tak nevím, jak to funguje. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1484
28.2.16 20:44

Ja jsem řekla doktorce na rovinu ze mam manžela v zahraničí a dvě školkove deti dala mi vycházky hodinu ráno a dvě odpoledne záleží na doktorce ale neměl by byt problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3327
28.2.16 20:50

Měla jsem taky vycházky hodinu ráno a hodinu odpoledne. Doktor to pochopil, že se děti samy do školky nedopravi, jen říkal, že u horecnatych stavu by je dávat neměl (měla jsem anginu), ale že mě podpoří kdyby měla socialka problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6163
28.2.16 21:41

Myslím, že se dřív uzdravíš, když nebudeš 2× denně vycházet do té zimy a necháš si školkové dítě doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2359
28.2.16 21:44

Nenapadlo tě, že ve školce v šatně můžeš i za tu chvilku nakazit další děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2063
28.2.16 21:55

@Karleon no to urcite, to si doma vyborne odpocine :( a jeste to dítěti o to snadněji předá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ZuzaMi
28.2.16 22:30

Já si u nemocenské volila hodiny sama - něco ráno/dopoledne, něco odpoledne..

• Nahlásit
  • Citovat
1371
29.2.16 03:22

Ajaj mam stejnej svizel - sama na neschopence, manzel v nemocnici a dve deti skolkovy… podle me doktor pochopi, hlavne se musis sama aktivne ozvat. Mam vych 7-9 a 14-18 max za den je 6hod tak popremejslej, jak si to rozvrhbout. Pro ostatni - nakazlive nemocna nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13665
29.2.16 05:45

Já kyž jsem byla nemocná, tak mi taky doktorka napsala vycházky, abych mohla pro dítě do školky. Určitě se s ní domluvíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3282
29.2.16 08:13

Normálně to doktorovi řekni a popros, ať ti napíše vycházky kdy potřebuješ. Pokud je normální, tak to pochopí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
29.2.16 08:25
@sloninka píše:
Nenapadlo tě, že ve školce v šatně můžeš i za tu chvilku nakazit další děti?

Spíš tam přichytí ještě něco dalšího od dětí.
Měla jsem obavy, abych nenakazila děti, když mi bylo špatně a doktorka se mi smála, že spíš děti něco předají mně :mrgreen:.
Je fakt, že oni ode mě nikdy nic nedostaly, já od nich ano.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama