Nemocenská na staré bydliště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leonecka
Nováček 2 příspěvky 24.05.19 15:08
Nemocenská na staré bydliště

Ahoj holky, mám dotaz. Co dělat když mi má přijít nemocenská, ale na staré trvalé bydliště? Když jsem se stěhovala vůbec mi nedošlo, že mi to přijde složenkou, takže jsem nehlásila jinou adresu. Volala jsem sociálku, ale nikdo to tam nebere. Chtěla jsem tam zajít osobně, ale jelikož jsem časově omezená kvůli práci, tak se tam dostanu až po víkendu. Děkuji za Vaše rady.

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9403 příspěvků 24.05.19 15:16

@Leonecka zavolat nebo dojít na sociálku a taky si pořešit bydliště na PN. Aby na tebe nezvonila kontrola jinde. Dneska už asi mají po úředních hodinách.

Leonecka
Nováček 2 příspěvky 24.05.19 15:35

@P4ja já už mám po nemocenské, ted jen čekám až mi dorazí…jestli vůbec když jsem zapomněla nahlásit jiné místo bydliště :roll: každopádně děkuji za rady.

P4ja
Echt Kelišová 9403 příspěvků 24.05.19 15:51
@Leonecka píše:
@P4ja já už mám po nemocenské, ted jen čekám až mi dorazí…jestli vůbec když jsem zapomněla nahlásit jiné místo bydliště :roll: každopádně děkuji za rady.

No, zeptej se přímo na OSSZ, kam spadáš. Třeba se dá vystavit nová, pokud si tu starou složenku nemůžeš vyzvednout.

Váš příspěvek
Reklama