Nemocenská u jiného doktora

41
14.4.16 11:47

Nemocenska u jineho dr

Ahoj holky :)
Marodila jsem s anginou a jsem uz 2tydny na nemocenske u obvodni dr.,ted jsem zjistila ze jsem tehu a chci se zeptat, zda jde nemocenska prehodit na gynekologa? A taky me zajima jak je s vychazkama v tehu.. :) Moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19198
14.4.16 11:59

@Lusy1989 Vycházky skrz angínu nedostaneš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
14.4.16 12:00
@Kikuška90 píše:
@Lusy1989 Vycházky skrz angínu nedostaneš :think:

Ja se neptam na vychazky pri angine(ty ted mam od 12-4)ale na vychazky v tehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
14.4.16 12:01

A proč potřebuješ přehodit nemocenskou na gynekologa, budeš na rizikovým?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terdul
14.4.16 12:01
@Lusy1989 píše:
Marodila jsem s anginou a jsem uz 2tydny na nemocenske u obvodni dr.,ted jsem zjistila ze jsem tehu a chci se zeptat, zda jde nemocenska prehodit na gynekologa? A taky me zajima jak je s vychazkama v tehu.. :) Moc dekuji

Přehodit nemocenskou ke gynekologovi půjde, pokud on uzná, že se jedná o rizikové těhotenství. Vycházky jsou maximálně 6 hodin denně maximálně do 19:00. Někteří dr. povolí třeba jen 4 hod. apod.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
19198
14.4.16 12:02
@Lusy1989 píše:
Ja se neptam na vychazky pri angine(ty ted mam od 12-4)ale na vychazky v tehu

Ty jsou 6 hodin. Ale pořád nechápu proč přemýšlíš nad nemocenskou když jsi ted zjistila, že jsi těhu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Terdul
14.4.16 12:03
@Kikuška90 píše:
Ty jsou 6 hodin. Ale pořád nechápu proč přemýšlíš nad nemocenskou když jsi ted zjistila, že jsi těhu :think:

Tipuju to na stresovou a namáhavou práci :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
41
14.4.16 12:07

Pracuji v mrazu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
14.4.16 12:08

Jsem na neschopence u gynekologa, protože mi můj zaměstnavatel neumožnil jinou práci, jelikož pracuji z lakem a barvami. :) Jinak já mám vycházky od 12:00 do 18:00. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19198
14.4.16 12:11
@Lusy1989 píše:
Pracuji v mrazu
@Terdul píše:
Tipuju to na stresovou a namáhavou práci :lol:.

Skoro ses trefila :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
14.4.16 12:18
@Lusy1989 píše:
Marodila jsem s anginou a jsem uz 2tydny na nemocenske u obvodni dr.,ted jsem zjistila ze jsem tehu a chci se zeptat, zda jde nemocenska prehodit na gynekologa? A taky me zajima jak je s vychazkama v tehu.. :) Moc dekuji

proč hned další nemocenská? Těhotenství není nemoc.. Od gyn ji na angínu fakt nedostaneš. Jinak vycházky v těhotenství stejné, jak při nemoci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
14.4.16 12:22
@Lusy1989 píše:
Pracuji v mrazu

tak zažádej o přeložení, pokud to nejde, buď doma za 100% platu. Nebudeš muset trčet doma a máš klid.. vždyť je to tak jednoduché :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
14.4.16 12:23
@Petra607 píše:
Jsem na neschopence u gynekologa, protože mi můj zaměstnavatel neumožnil jinou práci, jelikož pracuji z lakem a barvami. :) Jinak já mám vycházky od 12:00 do 18:00. :)

holky a proč se fakt necháte takhle ošulit? MOhla jsi být doma za 100% platu, mít neomezené vycházky atd.. jak je překážka na straně zaměstnavatele, je to jeho povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
14.4.16 12:29

@martina.se No já jsem o tom četla, že si mohu zažádat o nějaký vyrovnávací příspěvek v těhotenství. Což to by nebyl problém, ale myslím si, že kdybych tohle předhodila mému zaměstnavateli, tak by mi rychle našel práci, za kterou bych dostala méně zaplaceno, dokonce možná i stejně co mám na neschopence. I když to ted vyzní blbě, ale radši bych za ty samé peníze byla doma, než stála někde u pásu a přerovnávala zboží. Takže nevim, jak by to bylo, kdybych jakoby tu práci odmítla a nebo jestli bych měla mít rovnou napsáno od gynekologa, že mám být v klidu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64680
14.4.16 12:54

@Petra607 ne, on Ti musí najít odpovídající práci za stejný plat. To není tak, že Tě jen tak někam uklidí, víš.. je škoda, že jsi to neřešila dříve. takhle jsi jak píšeš v klidu, ovšem pobíráš mnohem menší peníze plus jsou omezené vycházky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat