Nemocenská, ukončení pracovního poměru na dobu neurčitou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adelastra
Kecalka 253 příspěvků 02.04.19 19:52
Nemocenská, ukončení pracovního poměru na dobu neurčitou

Ahoj holky, mám dotaz a budu moc ráda když mi řekněte své názory. Abych přiblížila situaci… pracovala jsem u jedne firmy na dobu určitou, v průběhu jsem jezdila už do Caru a nikdo nic nevěděl a nevi doted.Ale 14 dni před koncem moji smlouvy mi rekli ze uz mi ji neprodlouzi. A zrovna za tech 14 dni jsem mela zacinat s pripravou na ket. Tak jsem sla k moji doktorce obvodni a napsala mi neschopenku s tim, ze po ketu mi vystavi neschopenku v caru aspon do te doby nez se dozvim jestli jsem tehotna nebo ne. Moje otazka zni : trva mi neschopenka od obvodni dr. Ale uz mi k dnesku skoncil pracovni pomer a cca za tyden bych chtela prejit na neschopenku do caru. vim ze prechod z neschopenky na neschopenku jde, ale nevim jak to je, kdyz uz mi skončil pracovni poměr..Moc moc diky za kazdy nazor!:)

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9124 příspěvků 02.04.19 20:05

@Adelastra Myslím, že je lhůta, kdy můžeš jít na neschopenku po ukončení prací poměru a ještě se to bude počítat jako, kdybys byla v práci. Mám pocit že 5 nebo 7 dní. Takže možná by to šlo takhle u tebe, že bys nastoupila na novou
Ale je to můj subjektivní názor. Ale určitě ti holky poradí líp.

lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 02.04.19 20:06

Pn trvá dokud ji lékař neukončí.

nozu
Extra třída :D 12434 příspěvků 02.04.19 20:10

normálně pokračuj v neschopence, jen si ji nech převézt od jednoho lékaře k druhému. hlavně nic neukončuj a nezačínej novou. to by byl největší nesmysl

Adelastra
Kecalka 253 příspěvků 02.04.19 20:11

Ja jsem na neschopence uz pres 2 tydny,nastoupila jsem na ni v pulce brezna k poslednimu mi skoncila smlouva. Jen mi jde o to jestli muzu ted z te neschopenky prejit na neschopenku z toho caru nebo pripadne od gynekologa…

Adelastra
Kecalka 253 příspěvků 02.04.19 20:11

@nozu takže mam v caru rict ze mam neschopenku a at si ji převezmou od te moji obvodni?

P4ja
Echt Kelišová 9124 příspěvků 02.04.19 20:30
@Adelastra píše:
@nozu takže mam v caru rict ze mam neschopenku a at si ji převezmou od te moji obvodni?

Jj, já to tak vlastně taky měla, když jsem přecházela mezi doktory. Nic neukončili jen jsem papíry přenesla k novému. A vlastně mně PN pořád běžela.

Adelastra
Kecalka 253 příspěvků 02.04.19 21:01

@P4ja tak jo super!:)

Adelastra
Kecalka 253 příspěvků 03.04.19 20:22

Ahoj holky tak mi v caru rekli ze mi ji napíšou jen v nejnutnejsim pripade a nebo spis az otehotnim ze do te doby to delaji neradi…

P4ja
Echt Kelišová 9124 příspěvků 03.04.19 20:27
@Adelastra píše:
Ahoj holky tak mi v caru rekli ze mi ji napíšou jen v nejnutnejsim pripade a nebo spis az otehotnim ze do te doby to delaji neradi…

Jj, to chápu. PN se dává na diagnozu.

Adelastra
Kecalka 253 příspěvků 03.04.19 21:03

Mmm naprd,neda se nic delat…budu muset ukoncit neschopenku a na pracák..

Váš příspěvek
Reklama