Nemocenská v těhotenství a dvě děti doma

Napsat příspěvek
2573
27.3.17 11:50

@Aluree Nechápu, proč se tady rozčiluješ. Podstata tvého dotazu je, že se ti prostě těhotné nechce do práce a nemáš hlídání pro mladší dítě. Tvoje práce asi tak riziková nebude, když píšeš, žes ji dělala v prvním těhotenství z domova. To, že se ti nehodí jít do práce se dá pochopit, dělá to tak spousta těhotných, nicméně, když se ještě snažíš podvádět a nedodržovat vycházky, tak se nediv, že to zde spousta lidí kritizuje. To, že už máš dvě děti, tě neopravňuje k neschopence nebo dokonce nedodržování vycházek. Chceš být doma za státní peníze, tak musíš aspoň dodržovat pravidla. Nebo si domluv neplacené volno v práci a choď si, kam chceš. Ale to už se ti asi moc nechce být doma zadarmo, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
27.3.17 13:58
@Aluree píše:
Pěkné pondělí ráno, mám dotaz, pokud jste také některá řešila stejnou věc. V dubnu nastupuju na nemocenskou s 3. těhotenstvím, pracuji na, pro mě, nevhodném pracovišti, do kterého jsem se po rodičovské s druhým dítětem ještě nevrátila a rovnou nastupují po jejím skončení na nemocenskou.Příspěvek upraven 27.03.17 v 10:08

A že jsem tak smělá, ty máš tu neschopnost domluvenou? Nebo jaktože už teď víš, že budeš na nemocenské? Počítala jsi i s variantou, že k neschopence nebude žádný důvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama