Nemocenská v těhotenství červenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 10:34
Nemocenská v těhotenství červenec

Holky 30.6 mi skončila pracovní smlouva na dobu určitou, dnes 2.7 jsem nastoupila skrz těhotenství a potíže na nemocenskou, chci se zeptat, když nejsem zaměstnaná uz chodí nějaké kontroly??? :think:

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34745 příspěvků 02.07.19 10:41

Je to nemoc v ochranné lhůtě. Na dávky máš samozřejmě nárok a kontroly taky samozřejmě můžou přijít. Pokud chceš trajdat, nahlaš se na pracák. :nevim:
No a v těhotenství ti nejspíš doktor dá hodně vycházek, tak to asi bude nejlepší. Můžeš klidně dostat třeba od 10.00 do 16.00, zeptej se, to by snad mohlo stačit k tomu, abys i někam vyrazila.

Příspěvek upraven 02.07.19 v 10:48

Sl.Kockova
Kecalka 361 příspěvků 02.07.19 10:42

Tak kontroly chodi od OOSZ, prvních 14. Dni si doma zadarmo, takže zaměstnavatel ti kontrolu posílat nebude, pokud jste se rozloučili za normálních okolnosti, ale jinak ri samozrejme muže prijit kontrola od socialky..

Cenarius
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 02.07.19 11:37
@Anonymní píše:
Holky 30.6 mi skončila pracovní smlouva na dobu určitou, dnes 2.7 jsem nastoupila skrz těhotenství a potíže na nemocenskou, chci se zeptat, když nejsem zaměstnaná uz chodí nějaké kontroly??? :think:

Tak porad dostavate od nekoho penize, tak ten bude kontrolovat, jestli je dostavate opravnene a jestli neporusujete lecebny rezim. A takovy reci, ze na tehotny nechodi, jsou blbost. Chodi.

P4ja
Extra třída :D 10103 příspěvků 02.07.19 12:05
@Anonymní píše:
Holky 30.6 mi skončila pracovní smlouva na dobu určitou, dnes 2.7 jsem nastoupila skrz těhotenství a potíže na nemocenskou, chci se zeptat, když nejsem zaměstnaná uz chodí nějaké kontroly??? :think:

Chodí protože pobíráš neschopenku. Takže musíš dodržovat léčebný režim.

Payus
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 02.07.19 12:05

To je jasny, ze muze prijit kontrola. Nekdy prijde i na udani. Kdyz chces pobirat nemocenskou, musis holt dodrzovat i nejaka pravidla s tim spojena. To je preci jasny :)

lachtanice86
Echt Kelišová 8329 příspěvků 02.07.19 12:25

Přijít může, tak dodržuj vycházky nebo jdi na úp

Váš příspěvek
Reklama