Nemocenská výpočet poradíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 19:50
Nemocenská výpočet poradíte ?

Ahoj holky potřebuji poradit. Byla bych rada za každou radu. Jsem momentálně na rizikovem. Můj dotaz zní v práci mám základní mzdu 12500 proste základ a moje osobní je 5500 počítá se do nemocenské i to osobní? Každý měsíc mám hrubou mzdu jinou podle toho kolik si vydělam. Na netu jsem toho moc nenašla. :(

Reakce:
171Jirka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 10.08.18 19:54

Edit sorry :zed:

Příspěvek upraven 10.08.18 v 20:24

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 10.08.18 20:16

nemocenská se počítá z hrubého platu včetně osobního ohodnocení, pokud je vše uvedeno na výplatní pásce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 20:18

@matkabagristy Na výplatní pásce mám hrubou mzdu jen jsem viděla problém v tom ze je každý měsíc jiná podle toho jak si vydelam . Přítel mě zblbul ze se mi to bude počítat ze základu (12500) .

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 10.08.18 20:23

to fakt ne. Koukni na výplatní pásku, tam máš denní vyměřovací základ a další je popsáno zde

https://finexpert.e15.cz/…a-nemocenska

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 10.08.18 20:23

to fakt ne. Koukni na výplatní pásku, tam máš denní vyměřovací základ a další je popsáno zde

https://finexpert.e15.cz/…a-nemocenska

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >