Nemocenská září 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nunisek00
Nováček 2 příspěvky 19.09.18 08:31
Nemocenská září 2018

Chtěla bych se zeptat zda Vám některým už přišla nemocenská nebo chodí až déle.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Martina 94
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 19.09.18 08:37

Ahojky mě přišla 13 Teho? Pročpak?

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 19.09.18 11:01

@nunisek00 záleží kdy zaměstnavatel odevzdal všechny doklady. A ossz má na výplatu 30dnu od doručení všech dokladů.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 19.09.18 11:08

Mně ještě nepřišla. Očekávám že přijde až 27.9., u nás chodí až takhle pozdě :roll:

Lara Klara
Povídálka 38 příspěvků 21 inzerátů 19.09.18 12:44
Nemocenska

Ahoj, chtěla bych se zeptat,jak to je když po 14 dnech ukončují nemocenskou a jsem skoro v 3 měsíci těhotenství,mám se potom někde hlásit? Nebo to je vše na zaměstnavateli??

nunisek00
Nováček 2 příspěvky 19.09.18 14:10

Jsem na nemocenské od 9.5 vždy přišla kolem 20. minulý měsíc už 17. byla na úctě ale teď jsem nemocenskou ukončovala 31.8 protože jsem od lékaře dostala papír na PPM od 1.9 tak jsem oba papíry hned 30.8 nesla do práce, ale právě se bojím aby nebylo něco špatně protože mi ještě nepřišlo ani rozhodnutí o schválení nebo tak něco @Martina 94

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 19.09.18 14:54

@Lara Klara a co chceš kde hlásit? Ukoncis pn a jdeš do práce ne? Zamestnavateli doneses ukončení pn a on bude postupovat dál.

lachtanice86
Kelišová 6659 příspěvků 19.09.18 14:55

@nunisek00 30.8 si to nesla do práce a oni to předali na ossz kdy?

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 19.09.18 21:08

@nunisek00 no já tomu teďka moc nerozumím každopádně ještě počkej :-)

Lara Klara
Povídálka 38 příspěvků 21 inzerátů 20.09.18 09:22

@lachtanice86 Já. Už tam nenastoupil jelikož jsem v rizikaci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:23
První nemocenská

Holky zdravím,mam dotaz na Vas..Poprve marodim.Dne 1.9 jsem nastoupila na NP stále jsem na NP.Dnes mi od zaměstnavatele přišla nemocenská pouze 3 690 Kč :( nevíte jakto? To je za prvních 14 dní? Nebo jak?? Zdá se mi to málo..Pracuji ve firmě od Ledna,předtím jsem byla na mateřské tak vůbec nevím jak co chodí.

Bubla_Bučková
Závislačka 4120 příspěvků 11.10.18 14:39
@Anonymní píše:
Holky zdravím,mam dotaz na Vas..Poprve marodim.Dne 1.9 jsem nastoupila na NP stále jsem na NP.Dnes mi od zaměstnavatele přišla nemocenská pouze 3 690 Kč :( nevíte jakto? To je za prvních 14 dní? Nebo jak?? Zdá se mi to málo..Pracuji ve firmě od Ledna,předtím jsem byla na mateřské tak vůbec nevím jak co chodí.

Kdy si odevzdávala lístek na peníze? Od té doby 30 dní… Takže tipuju první týden v listopadu.

andelka83
Generální žvanilka 20199 příspěvků 11.10.18 14:46
@Anonymní píše:
Holky zdravím,mam dotaz na Vas..Poprve marodim.Dne 1.9 jsem nastoupila na NP stále jsem na NP.Dnes mi od zaměstnavatele přišla nemocenská pouze 3 690 Kč :( nevíte jakto? To je za prvních 14 dní? Nebo jak?? Zdá se mi to málo..Pracuji ve firmě od Ledna,předtím jsem byla na mateřské tak vůbec nevím jak co chodí.

Ano, zaměstnavatel platí jen prvních 14 dní,a to pouze pracovní dny a až od 4 dne. První tři nic. Sociálka platí až od 15 dne,a kalendářní dny. Já jsem byla na pn od 1.8., a ze sociálky přišly peníze nějak 23.9. Mají na to 30 dní od doručení lístku,že pokracujes přes další měsíc. Teď čekám na peníze za září. Do práce jsem nesla lístek 4.10. takže počítám že to přijde první týden listopadu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:00
@Bubla_Bučková píše:
Kdy si odevzdávala lístek na peníze? Od té doby 30 dní… Takže tipuju první týden v listopadu.
P @Bubla_Bučková eníze n @Bubla_Bučková
@Bubla_Bučková píše:

4.10 jsem nesla penize na lístek ale jak je mozne že jsem dostala 3690kc jenom,jak se to počítá :nevim: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:02
@andelka83 píše:
Ano, zaměstnavatel platí jen prvních 14 dní,a to pouze pracovní dny a až od 4 dne. První tři nic. Sociálka platí až od 15 dne,a kalendářní dny. Já jsem byla na pn od 1.8., a ze sociálky přišly peníze nějak 23.9. Mají na to 30 dní od doručení lístku,že pokracujes přes další měsíc. Teď čekám na peníze za září. Do práce jsem nesla lístek 4.10. takže počítám že to přijde první týden listopadu.

To jsem nějak vyčetla z netu ale proč jsem dostala jen 3690kc? Kamarádka dostala prej osm tisíc a to začínala NP 3.9 a končila 30.9 :think: jak se to teda počítá??

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >